Rus defans oyuncusu Alexander Sazonov: biyografi ve başarılar 2019

Rus defans oyuncusu Alexander Sazonov: biyografi ve başarılar 2019

Rus defans oyuncusu Alexander Sazonov: biyografi ve başarılar 45 06.02.2019, 16:02

Rus defans oyuncusu Alexander Sazonov: biyografi ve başarılar

Rus defans oyuncusu Alexander Sazonov 29 yaşında doğduOmsk Kasım 1980. o aktif hokey yapan olmuştur 6 yıl ile babasının talebi üzerine yerel bir anaokuluna "Vanguard" ile kariyeri yolunu başlanmıştı. Koçlar oğlan genç yetenek yetenek gördü ve ona başarılı bir kariyer yolunda ilk adımlarını yardımcı oldu.

İlk yetişkin adımlar

Alexander Sazonov

Yetenekli bir savunmacıyı eğitdikten sonraİki yıldır bekleyen ikinci bir bölünme kulüp kira, ancak 1999/2000 şampiyonada, "Vanguard" yönetim sezonu için söylüyorum, ana takımda Sazonov denemeye karar verdi. Süper Lig genç Omich oldukça hızlı ve kolay adapte - genellikle düzenli şampiyonluk 12 maçta toplam oynarken, dışarı oldukça düzenli buz hokeyi oyuncusu sonuçlanan koç, "Kartallar" Gennady Tsygurov güveniyorum. Ama defansif Sazonov oyunun deneyim yeterli açıkça ve sonraki iki sezon defans altındaki üç farklı kulüp bölünme geçirdiği - Saratov "Kristal" buz hokeyi düzenli uygulama oynuyordum Çelyabinsk "Mechel'i" ve Kurgan "Mostovik" izledi sonra.

Çelyabinsk Masalı

İlk olarak biyografisi Alexander SazonovDönüş Chelyabinsk "Traktör" ile ilişkilidir, 2002 yılında kariyerinde ana ekibindeydi. O zamanlar, Rusya Şampiyonası'nın Yüksek Ligi'nde yapılan "ayılar" ve genç ve çok iddialı bir savunmacının gelişi avantaj sağladı. İlk sezonda, Alexander Sazonov ilk antrenörünü "Traktör" için oynadı ve her yıl oyununa ekledi, sadece oyun süresinin miktarını değil, aynı zamanda etkinliğini de artırdı.

Alexander Sazonov

Sonuç olarak, 4 mevsim Chelyabinsk takımındaRus Şampiyonası Süper Lig girmeye başardı başarısına önemli katkı 13 üretken noktaları kutladı o Sazonov, yapmış 2006 yılında Premier Lig şampiyonu olma. Bunlar 4 yıl kariyerinde Alexander mükemmel sıçrama tahtası için vardı ve teklifler bir sürü başka bir kulübe geçmek için rağmen, o "Traktör" kaldı.

İlk kez daha yüksek bir seviyede, Chelyabinsk vatandaşlarıBu kolay değildi ve ardı ardına 4 yıl boyunca şampiyonanın ikinci ilk on yerlerinde takım için bir düzenlilik vardı. 2011 yılında, "Traktör" takımın yenilenmesini üstlendi ve aynı yılın Mayıs ayında Alexander Sazonov, mevcut sezonun sonunda Nizhnekamsk Neftekhimik'e giderek kulübü değiştirmeye karar verdi.

"Traktör" sonrası hayat

Sazonov Alexander

Bir sonraki şampiyonluk başka biriyle işaretlendi.Kulüp savunucusu - İskender Sazonov Podolsk "Hero" gitti "Neftekhimik" için 13 maç oynadı sahip. o "motorist" oynayan, gelecek yıl sadece bir sezon geçirdi ve 2013 yılında teklif VHL takımı kabul Ruslar olarak "kahramanlar" kapsamında - Tümen "Rubin". Yeni kulübün bir parçası olarak, Alexander takım savunmasına ana yıldızlarından biri oldu ve sezon 2013/2014 bronz madalya olma, oyun, "Rubin" için hatırı sayılır bir katkı getirmek. Tümen kulüp ile sözleşme sona erdikten sonra Alexander Sazonov o sahne aldığı, kulüplerde dahil başta KHL dikkate ancak, hiçbir iyi fiyat teklifleri, emekli, Rus hokey önemli bir iz bırakarak, yeni bir kulüp arayan biraz zaman geçirdim .

Rus defans oyuncusu Alexander Sazonov: biyografi ve başarılar 2019

Rus defans oyuncusu Alexander Sazonov: biyografi ve başarılar 2019

Related news

 • Çikolatalı kurabiye
 • Bir Garip Aşk 10.Bölüm 30 Kasım 2019-2020-2020 izle
 • Renkli tonlu tonik: artı ve eksileri, uygulama kuralları
 • Diyet neden kişiye özeldir
 • En lezzetli Yengeç Salatası
 • Evde giardiasis tedavisi

 • Rus defans oyuncusu Alexander Sazonov: biyografi ve başarılar 52

  Rus defans oyuncusu Alexander Sazonov: biyografi ve başarılar


  Rus defans oyuncusu Alexander Sazonov: biyografi ve başarılar 20

  Rus defans oyuncusu Alexander Sazonov: biyografi ve başarılar 61

  Rus defans oyuncusu Alexander Sazonov: biyografi ve başarılar 63

  Rus defans oyuncusu Alexander Sazonov: biyografi ve başarılar 100

  Rus defans oyuncusu Alexander Sazonov: biyografi ve başarılar 6

  Rus defans oyuncusu Alexander Sazonov: biyografi ve başarılar 57

  Rus defans oyuncusu Alexander Sazonov: biyografi ve başarılar 98

  Rus defans oyuncusu Alexander Sazonov: biyografi ve başarılar 9

  Rus defans oyuncusu Alexander Sazonov: biyografi ve başarılar 64

  Rus defans oyuncusu Alexander Sazonov: biyografi ve başarılar 58

  Rus defans oyuncusu Alexander Sazonov: biyografi ve başarılar 37

  Rus defans oyuncusu Alexander Sazonov: biyografi ve başarılar 85