Rus yüzücü Sadovy Yevgeni Viktorovich: biyografi, aile, kayıtlar 2019

Rus yüzücü Sadovy Yevgeni Viktorovich: biyografi, aile, kayıtlar 2019

Rus yüzücü Sadovy Yevgeni Viktorovich: biyografi, aile, kayıtlar 2 18.02.2019, 12:11

Rus yüzücü Sadovy Yevgeni Viktorovich: biyografi, aile, kayıtlar

Baba olmadan büyümüş birinden, kimsenin bir şeyleri yoközel beklemiyorduk. Bahçe Eugene - onun 18 yıl içinde, Eugene 400 metrelik bir mesafede ve büyük Sovyet sporcular arasında röle Örneğin 4 x 200, en yeni gelmiş, yüzme 1991'de Atina'da 2 altın madalya alır. Onun için yüzmek hayatın anlamıydı. Kayıtlarını yener, madalyalar alır ve spor hayatının sonuna kadar dayanıklılık ile halkı etkiledi. Sadovy, 1973'te küçük bir kasaba olan Volzhsky'de dünyaya geldi. Oğlan çok zayıf bir vücut buluyordu, bu yüzden onu daha güçlü ve güçlü hale gelebilecek bir yüzme çemberine vermeye karar verildi.

bahçe öfkeli Victorovich

Başarının yolu

Sadovy Yevgeni ziyarete başlar6 yıllık yüzme havuzu. 1981'de annesi Volgograd kentine taşındı. okul çocuğu ilk gününde havuzda zaten sporun temellerini öğrenmek 3-4 yaşında olan çocuklar, ele geçirmek başlar yerel yüzme daire, yazar. Bu noktada, ünlü Sovyet antrenörü Viktor Avdienko'nun Zhenya ile baş etmeye başladığını fark etmişti. Bahçe sadece dayanıklılığıyla vurdu ve Sovyetler Birliği topraklarında ünlü yüzme şampiyonlarını kolayca kazandı. Zaten 19 yılda Eugene Viktorovich, Olimpiyat Oyunları'nda Barcelona'daki sporcuların bir üyesidir. Zafer çok zordu, ama Jack böyle Christina ve Nicole Egerseki Heyslett gibi tanınmış isimlerle eşit bir kaide üzerinde kalktı. Fakat bu ana başarı değildi. Bu gün, portresi Avustralya'da ün salona süsleyen Cyrene Perkins'in kaydını Sadov dayak yedi. Eugene, Cyrene'ı 400 metrelik bir mesafeden 1.47 saniyeye kadar, spor dünyasında da çok büyük bir boşlukla yendi. Gerçek bir mucize oldu. Bundan sonra, Yevgens Viktorovich düzenli olarak rakiplerinin gerisinde bırakarak ulusal kaide tırmandı.

Rus yüzücü

"Krol" yeni bir yol

Viktor Avdienko yalnızca yeteneklerini geliştirmediBahçe fiziksel olarak değil, aynı zamanda kazanmasına izin verecek çeşitli "hileler" icat etti. Ve Eugene ve Viktor tarafından hazırlanan ve hakim olunan sözde "kayma tekniği", atletin ziyaret kartı haline geldi. Yeni "tarama" ya da zamanda denir, diğer sporcular kadar 56 kadar vuruş için yapıyor iken, Eugene 33 inme için havuzun uzunluğu aşmak için izin yeni "Dünya tarama". Hiç şüphesiz ki, bunun nihai sonuç üzerinde çok güçlü bir etkisi vardı. Bahçe Eugene bile yüzücülerin standartlarına göre bu çok küçük bir yükseklik oldu koşuluyla, yeni "tavşan dünya" metodolojisi kullanılarak mağlup - 1.88 m, ama yine de Bahçe başarılı durmadı. Önümüzdeki birkaç yıl içinde dünyanın dört bir yanındaki yüzücüler giderek Sadovoy-Avdienko crok'unu hakim etmeye başladılar.

ev yapımı evgeny gardening

Sağlık Sorunları

Egzoz eğitimi fark edilmeden geçmedi. Sadovoi Kenya koşucularının bir sendromunu geliştirdi. Kalbin basitçe yükü hissetmemesi ve çalışmalarını hızlandırması gerçeğine bağlıdır. Bu, hipoventilasyona bağlı olarak bilinç kaybına neden olabilir. Eugene, havuzda yorulmadan yüzen bir gün bile geçirebilirdi, ancak maalesef sonuçların verimliliği düştü. Spordan ayrılma zamanı geldiğine dair bir işaret, 1996 yılının yeni yılıydı. Sonra Zhenya, Denis Pankratov ve eşi Olga Kirichenko'nun ailesinde Yeni Yıl ile tanıştı. sporcu söylediği gibi, "Ben uykuya dalmak ve yılbaşı kutlama özledim, bu yüzden bir fincan kahve içmek istemedi" - kalp sendromu Kenyalı koşucular Viktor Avdiyenko bildirildi denilen kafein büyük dozlarda ve hastane bölümünden aynı gece dayanacak yoktu zayıflamış Evgeni Viktoroviç'in ciddi durumda olması. Bu nedenle, atlet Atlanta'daki yarışmaya katılmadı, burada kolayca kazanabileceğini söyledi.

bahçe yevgeniy Viktorovich ailesi

Phelps hakkında

Sadovy Yevgeny Viktorovich, kendisini çok iyi anladı,Yurttaşlarının çoğundan çok daha ısrarlı ve “daha ​​iyi” eğitiyor. Ancak, Moskova'daki Dünya Kupası'nda, yüzücünün, sadece 2 gün içinde yaklaşık 30 km eğitim modunda yüzerek Michael Phelps'in nasıl eğitildiğini görünce şaşırmıştı. Bu inatçılık ve dayanıklılık Bahçe tarafından bile görülmedi. Rus yüzücü Yevgeny Sadovy, Phelps'in çalışmalarının yöntemlerini ve taktiklerini incelemeye başladı ve performansını önemli ölçüde artırdı. Ve uzun bir süre boyunca, Phelps'in SSCB'de çağrıldığı gibi "sihirli hapları" kabul ettiğine ikna etmek için işkence görse de, Sovyet yüzücü, bunun eğitim, dengeli beslenme ve doğru rejimin sonucu olduğunu gayet iyi biliyordu. Fakat maalesef, bu çok önemli değildi, çünkü Sadovoy'un kariyerinin sonu çok uzak değildi.

Koçluk faaliyetleri

Büyük spor kapıları kapandıktan sonraEugene, pes ve havuza yürümeye devam etti, ancak bir yüzücü olarak ve bir koç olarak vermedi. 1996 yılından bu yana, baştan yüzücüler "Volga" bir ekip yetiştirmek, ancak en yüksek koçluk Bahçe kategorisini aldı ve ardından dünya çapında bir yarışmalar için onları hazırlamak, Rus milli takımdan sporcu yetiştirebilecek başlar, 1998 yılında olduğu gibi bu çok kısa bir zaman sürdü. Antrenörü Viktor Borisovich Avdiyenko ile birlikte çalışır. uluslararası ün altında böyle Sergey Ostapchuk olarak sporcular-yüzücüler vardır - Ana dünya çapında sporcu, genç erkekler arasında 1993 yılında Gümüş madalya, Catherine Kiba - dünya çapında bir sporcu ve 1999 yılında bir bronz madalya sahibi.

bahçe eugeny victorovich kayıtları

Sadovyj Evgeniy Viktorovich: kayıtları

En başarılı yılın kabul edilmesi şarttır.Sporcu için 1992, yani Barcelona Olimpiyatları oldu. Orada, Bahçe sadece birkaç yüzücüye altın almamış, aynı zamanda birçok rekoru kırmıştı. Bazıları bugün dövülmez. Fark etmek ve yüzücünün kazanma hevesine değer. 1996'da bir kalp krizinden sonra bile, onun hislerine ulaşır ve spor kariyerine geri dönmeye çalışır, ancak, Evgenie'nin sağlığı yine yol açar. Buna rağmen, atlet bu yolu seçtiği bir saniye için pişman değil.

bahçe öfkeli Victorovich

Sadovy Yevgeny Viktorovich: aile

Herhangi bir kaynakta kolayca bulabilirsinizSporcu hakkında bilgi ve başarıları, ancak bu dış gözlerden kapalı olduğu için, bu bir yüzücünün kişisel hayatıdır. Eugene büyük spordan ayrıldıktan sonra küçük işini açar. Ama bu iş ve istikrarlı gelirler getirmeye başlamamıştı çünkü annesi Irina Sadovaya dolandırıcılığın kurbanı oldu ve bu sorunu çözmek için büyük paralar ödünç vermeye başladı. Bu bağlamda eski sporcu işindeki yerini satıyor ve faturalarını ödüyor. Ve bu olaydan sonra Yevgeny Sadovy, Muammer Kaddafi'nin yüzme takımının koçu olma önerisini kabul etti. Bundan kısa bir süre önce karısı olan sevgilisi Svetlana'ya bir teklifte bulunur. 2001 yılında, Eugene bir sonraki yarışmadan önce Libya milli takımına koçluk yaptığında, teknik direktör yardımcısı haberi aldı - David'in ailesinin Davyd adını vereceği bir oğlu vardı. Şimdi David 15 yaşında ve yüzüyor, tıpkı babası gibi. Bahçe ailesi hakkında daha fazla bir şey söyleyemezsiniz, tam olarak Volgograd ailelerinin çoğuyla aynı yaşarlar.

Rus yüzücü Eugene Viktorovich böyleKısa spor kariyeri için bahçe dünya spor tarihine girdi. Dünyanın her yerinden gelen sporcu yüzücüler ona eşitdi. Adam kendini spora adamış ve gerçekten harika oldu.

Rus yüzücü Sadovy Yevgeni Viktorovich: biyografi, aile, kayıtlar 2019

Rus yüzücü Sadovy Yevgeni Viktorovich: biyografi, aile, kayıtlar 2019

Related news

 • Yüzün noktasal masajı - güzellik ve sağlık korunması üzerine
 • Kırışıklıklara Ne İyi Gelir: Kırışıklıklar İçin Doğal Çözüm
 • IMF raporu: Finansal krizin etkileri 10 yıl sonra devam ediyor
 • Açık alanda züppeleri nasıl büyüteceğinizi biliyor musunuz
 • Çok İzlenen Videolar
 • Hedefimiz 10 milyon turist

 • Rus yüzücü Sadovy Yevgeni Viktorovich: biyografi, aile, kayıtlar 30

  Rus yüzücü Sadovy Yevgeni Viktorovich: biyografi, aile, kayıtlar


  Rus yüzücü Sadovy Yevgeni Viktorovich: biyografi, aile, kayıtlar 100

  Rus yüzücü Sadovy Yevgeni Viktorovich: biyografi, aile, kayıtlar 33

  Rus yüzücü Sadovy Yevgeni Viktorovich: biyografi, aile, kayıtlar 8

  Rus yüzücü Sadovy Yevgeni Viktorovich: biyografi, aile, kayıtlar 58

  Rus yüzücü Sadovy Yevgeni Viktorovich: biyografi, aile, kayıtlar 92

  Rus yüzücü Sadovy Yevgeni Viktorovich: biyografi, aile, kayıtlar 73

  Rus yüzücü Sadovy Yevgeni Viktorovich: biyografi, aile, kayıtlar 33

  Rus yüzücü Sadovy Yevgeni Viktorovich: biyografi, aile, kayıtlar 69

  Rus yüzücü Sadovy Yevgeni Viktorovich: biyografi, aile, kayıtlar 88

  Rus yüzücü Sadovy Yevgeni Viktorovich: biyografi, aile, kayıtlar 98

  Rus yüzücü Sadovy Yevgeni Viktorovich: biyografi, aile, kayıtlar 30

  Rus yüzücü Sadovy Yevgeni Viktorovich: biyografi, aile, kayıtlar 24

  Rus yüzücü Sadovy Yevgeni Viktorovich: biyografi, aile, kayıtlar 35