Rustta ot nasıl kaldırılır: talimatlar ve yorumlar

Rustta ot nasıl kaldırılır: talimatlar ve yorumlar

24.04.2019

Rustta ot nasıl kaldırılır: talimatlar ve yorumlar 61

Rust'ta ot nasıl kaldırılır: talimatlar ve yorumlar

Çevrimiçi oyunlar sıçramalar ve sınırlarla gelişiyor. Bugüne kadar, popülaritesi Survival türünü kazanıyor. Issız bir adada hayatta kalabilir ya da bir canavara saklanabilirsiniz. Ancak, her şey tek bir göreve indirgenecek - hayatta kalma. Göz önünde bulundurduğumuz oyunun Pas olduğunu.

pas çim nasıl temizlenir

tanım

Peki, Rust nedir? Eylem adada gerçekleşir. Sen ve diğer oyuncular sadece taş meşale ve bandaj elinde tamamen çıplak karakteri ile başlar. Senin görevin hayatta kalmak. Yakalama nedir? Sadece bu değil, yerel fauna, zombiler ve gangsterler için avı olacaktır değil, diğer oyuncular da sabit elde edilmiş malları götürmek için çalışacağız. Ve sadece yapmayız, onlar öldürmek ve soymak ve hatta ev inşa yakalayabilir. Tüm bu ile, kendi yiyeceklerini üretmek pişirin ve ev savunma geliştirmek zorundayız. Oyun tamamen özelleştirmeden yoksundur. Oluşturduğunuz her şey diğer oyuncular tarafından atanabilir. Ve en önemlisi - boşa zaman.

Bu, aşağıdaki soruyla nasıl ilgilidir? "Rust'ta çim nasıl kaldırılır?" Yine de çimin yokluğu oyunu daha az ilginç hale getirecek, ama hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Kendi yorumunuzu artıracak ve hiç kimse sizden saklanmayacak. Ancak madalyonun bir başka tarafı daha var. Her zaman diğer oyuncuların da çimleri kapatabildiğini ve saklanıp saklayabileceğini unutmayın, sadece işe yaramaz değil, aynı zamanda tehlikeli de olacaktır.

pas çim kesme

nedenleri

Rust'ta otu kapatmak için ne yapabilirim? Birkaç sebep var. Bunlardan biri yukarıda belirtilmişti. Ancak, başka bir şey bilmelisiniz:

 1. Çimlerin gösterilmesiyle ilgili sık sık sorunlar vardır. Titreşmeye, kaybolmaya ve görünmeye başlar. Dikkatini dağıtır, tahriş eder ve telafisi mümkün olmayan sonuçlara yol açabilir.
 2. Geliştirilmiş performans. Bu oyun az çok modern bir motor üzerine inşa edilmiştir, bu nedenle bazı bilgisayarlar çim bolluğu nedeniyle verimliliği kaybedebilir. O zaman hiçbir şey kalmayacak, ama Rust'ta otu çıkarmak için hiçbir şey kalmayacak. Bundan sonra, verimlilik yüzde 20 artar.

Bu belki de oyuncuların Rust'ta nasıl çim bırakacaklarını araştırmanın ana sebebidir.

kapanma

Evet, sonunda bizi ilgilendiren soruya ulaştık. Rust'ta çimleri çıkarmanın birkaç yolu var. Her şey, kurduğunuz oyunun hangi sürümüne bağlı olarak değişir.

 1. Başlangıçta oyundaki çimleri kapatabilirsin.Konsolu kullanma. Bunu yapmak için oyun oturumuna gidin, F1 tuşuna basmanız gerekir. Açılan konsolda command.on false komutu. Buna göre, bitki örtüsü haritasının geri döndürülmesi için, grass.on doğru girilmesi gerekmektedir. Takım geçmezse tekrar denemeniz gerekir.
 2. Rust'un yeni sürümünde kapatma gerçekleştiriliyorbiraz farklı bir şekilde. Bunu yapmak için F2 tuşuyla grafik ayarları menüsünü çağırmanız gerekir. Orada Çim Kalitesi'nin değerini buluyoruz. Çimlerin kalitesinden sorumludur (verbatim). Değeri 0 olarak ayarlayın. Böylece, bitki örtüsünün çoğu ortadan kalkacaktır. Tabii ki, hepsi değil, ama bu gecikmeleri kaldırmak ve oyuncakların performansını artırmak için yeterlidir.

pas çimenlerde nasıl kapatılır

Bu nasıl temizleyeceğiniz hakkında söyleyebileceğiniz tek şeyRust çim. Bu oyundan keyif alacağınızı umuyoruz ve tavsiyemiz diğer muhtaç oyuncular arasında zor bir hayatta kalma sorununa yardımcı olacaktır. Sadece kendinize güvenebileceğinizi unutmayın.

Rustta ot nasıl kaldırılır: talimatlar ve yorumlar

Rustta ot nasıl kaldırılır: talimatlar ve yorumlar

Related news

 • Yırtık Kot Kış Sokak Modası Kombinleri 2019
 • Kahvaltılık Peynirli Biberli Ekmek Tarifi Videosu
 • Mutfakta tasarım perdeleri: başarılı bir seçimin nüansları
 • YENİ DOĞAN KARPUZ DİLİMİ PATİK YAPIM
 • Muğla Haberleri: İYİ Partili Başkan Saatcıdan ittifak tepkisi

 • Rustta ot nasıl kaldırılır: talimatlar ve yorumlar 22

  Rustta ot nasıl kaldırılır: talimatlar ve yorumlar


  Rustta ot nasıl kaldırılır: talimatlar ve yorumlar 78

  Rustta ot nasıl kaldırılır: talimatlar ve yorumlar 32

  Rustta ot nasıl kaldırılır: talimatlar ve yorumlar 47

  Rustta ot nasıl kaldırılır: talimatlar ve yorumlar 52

  Rustta ot nasıl kaldırılır: talimatlar ve yorumlar 24

  Rustta ot nasıl kaldırılır: talimatlar ve yorumlar 7

  Rustta ot nasıl kaldırılır: talimatlar ve yorumlar 7

  Rustta ot nasıl kaldırılır: talimatlar ve yorumlar 20

  Rustta ot nasıl kaldırılır: talimatlar ve yorumlar 59

  Rustta ot nasıl kaldırılır: talimatlar ve yorumlar 12

  Rustta ot nasıl kaldırılır: talimatlar ve yorumlar 74

  Rustta ot nasıl kaldırılır: talimatlar ve yorumlar 76

  Rustta ot nasıl kaldırılır: talimatlar ve yorumlar 11

  Rustta ot nasıl kaldırılır: talimatlar ve yorumlar 93

  Rustta ot nasıl kaldırılır: talimatlar ve yorumlar 80