Rusya Federasyonu Marshallları: Sadece yıldızlar daha yüksekRusya Federasyonu Marshallları: Sadece yıldızlar daha yüksek

24.05.2019

Rusya Federasyonu Marshallları: Sadece yıldızlar daha yüksek 12

Rusya Federasyonu Marshallları: Sadece yıldızlar daha yüksek

Rusya Federasyonu Marshallları"Rusya Federasyonu Genel Sekreteri" unvanıaskeri ve sivil hiyerarşide özel bir yer. Bu dereceye ulaşan kişi, ordu hakkında çok kuşkucu bir görüşe sahip olanlar arasında bile istemeden saygıya neden olur. Ülkemizin tecrübesi bizi bu insanlara özel dindarlıkla davranmaya zorlar.

Rusya Federasyonu'nun Marshallları, oldukçadoğal olarak, ülkemizde en yüksek askeri dereceye sahip kişilerdir. Terimin kendisi o ilk mahkeme görevlilerinin biri için durdu Fransa, bize geldi ve daha sonra Napolyon'un işgalini beri bizim için çok diktatörlerin bir galaksiyi ortaya çıkardı.

Ülkemizde "Mareşal" askeri rütbesi1935 yılında tanıtıldı. Halk Komiserleri Konseyi kararına uygun olarak, özel çıkarlar için tahsis edildi ve taahhütçisine büyük güç verdi ve saygı gösterilmesini hak etti. Günümüzün Rusya Federasyonu Marshall'ları, hem sihirde hem de tüm doğal nitelikleriyle, seksen yıl önce benzer başlıklar giyen seleflere tam olarak karşılık gelmektedir.Rusya Federasyonu Mareşal

Sovyetler Birliği'nin bir süre için çökmesi ilepozisyonlar ve askeri saflar belirsizleşti ve anarşi haline geldi. Bir yandan önceki tüzük ve kararnamelerin hepsi faaliyete geçti ve öte yandan yeni duruma karşılık gelen yaklaşımlar gerekli oldu. daha önemli bir şey vardı: (ilk hariç) Sovyet döneminin tüm mareşal - insanlar, Büyük Vatanseverlik Savaşı veya yirminci yüzyılın ikinci yarısında ortaya çıkan yerel askeri çatışmalar gerçekleşti askeri kariyeri, kayda değer bir kısmı. Bunların çoğu, askeri teoriye çok etkileyici katkılarda büyük stratejistler ve orduları ve askeri bölgelerde komutanları idi.

Askerlik Kanunu,Erken 1993 yılında kabul edilen Rusya Federasyonu Marshal kavramı katıldı, büyük olasılıkla ülkenin eski çağın geleneklerine bir haraç oldu. Başlangıçta ilk gündemi acısız Silahlı Kuvvetlerinin olası reform olarak, stratejistler ve teorisyenleri olurdu olabilir o insanlar geri plana, yani yetkin yöneticiler olması gerektiği düşünüldü. zor durum hangi yakında ülkedeki en yüksek rütbe ödenek olarak, Rus Silahlı Kuvvetler olduğu ortaya çıktı ve bu kadar yüksek onur anlamına gelmez. Ancak, 1997 yılında Savunma I. Sergeyeva sonra Bakan Rusya Federasyonu Mareşal çağrılacak gururluydu Buna göre, başkanlık kararnamesi kazandı.

Rusya Federasyonu'nun Mareşali 2013

Omuz askıları üzerinde bir devlet amblemi ile büyük bir yıldız,iliklerdeki meşe çelenkleri - bunların hepsi "Rusya Federasyonu Mareşal" unvanının dışsal nitelikleridir. 2013, öncekilerin yanı sıra, bu onurla onurlandırılmak üzere generallerden birine sebep vermedi. I. 2006'da vefat eden Sergeev, bu askeri rütbeye layık görülen tek kişi olmaya devam ediyor. Rusya Federasyonu'nun marşları - herhangi bir aktif ulusal komutan için henüz elde edilemeyen yükseklik. Öte yandan bu, ülkemizin aktif askeri politikasını terk ettiğinin kanıtıdır.

Rusya Federasyonu Marshallları: Sadece yıldızlar daha yüksekRusya Federasyonu Marshallları: Sadece yıldızlar daha yüksek

Related news

 • Örme iğnelerle terlikleri hızlı ve kolay bir şekilde nasıl bağlayabilirim
 • Nastya Kudri - biyografi ve yaratıcılık
 • Hava Durumu
 • Çocuklarda pnömoninin ilk belirtilerini kaçırmayın
 • Ne kadar bahşiş bırakmalı: Uluslararası rehber

 • Rusya Federasyonu Marshallları: Sadece yıldızlar daha yüksek 50

  Rusya Federasyonu Marshallları: Sadece yıldızlar daha yüksek


  Rusya Federasyonu Marshallları: Sadece yıldızlar daha yüksek 52

  Rusya Federasyonu Marshallları: Sadece yıldızlar daha yüksek 73

  Rusya Federasyonu Marshallları: Sadece yıldızlar daha yüksek 82

  Rusya Federasyonu Marshallları: Sadece yıldızlar daha yüksek 89

  Rusya Federasyonu Marshallları: Sadece yıldızlar daha yüksek 78

  Rusya Federasyonu Marshallları: Sadece yıldızlar daha yüksek 83

  Rusya Federasyonu Marshallları: Sadece yıldızlar daha yüksek 56

  Rusya Federasyonu Marshallları: Sadece yıldızlar daha yüksek 45

  Rusya Federasyonu Marshallları: Sadece yıldızlar daha yüksek 47

  Rusya Federasyonu Marshallları: Sadece yıldızlar daha yüksek 93

  Rusya Federasyonu Marshallları: Sadece yıldızlar daha yüksek 43