18.06.2019

Rusya Yalta daki tek askeri sanatoryum 88

Rusya "Yalta" daki tek askeri sanatoryum

Tek Rus donanma sanatoryumuAynı adı taşıyan güzel bir şehrin merkezinde bulunan sanatoryum "Yalta" dır. Bu tesis, en popüler ve aranan tatil yerlerinden biri olarak kabul edilir. Denize yakınlığı, güzel altyapısı ve pitoresk park alanı bu köşeye özel bir vurgu yapmaktadır. Bu askeri sanatoryum "Yalta", Kırım'ın güney kıyısında yer almaktadır. Denize inen dağların yamaçları sayesinde sahil soğuk kuzey rüzgarlarından güvenli bir şekilde korunmaktadır.

Harika bir deniz iklimi, sıcak güneş,Sıcak kış ve çok uzun bir banyo mevsimi sadece dinlenme için değil, aynı zamanda tedavi için de uygun koşullar sağlar. İyi bir mikro iklim ve tıbbi bir temel, bağışıklığı güçlendirebilir ve birçok hastalıktan kurtulabilir. Sinir sistemi hastalıkları, solunum ve sindirim organları, kas-iskelet sistemi, mide-bağırsak - sanatoryum "Yalta" konusunda uzmanlaşmış bir tedavi. en az bir kez sağlık yararına ve bu çok uygundur askeri sanatoryum "Yalta" için dinlenme yılda gereklidir nedeni budur. çamur banyoları, hidroterapi, masaj, elektrik dolabı - - fototerapi, fizyoterapi, diş ve masaj odası, spor salonu ve maden suyu arıtma tesisi Tıbbi tabanı çok geniş, tüm modern ve etkili tedaviler vardır kullanılır. Ukrayna Yalta'nın sanatoryumu gibi bir tatil, terapötik beslenme kadar klimaterapi ve fizyoterapiyi de uygular. onların sağlığını emanet sağlayan yalnızca yüksek nitelikli Sanatoryumda ve geniş deneyime sahip tıbbi personel.

Eğlence gelince, askeri sanatoryum"Yalta", turistleri okuma odasında vakit geçirmeye, voleybol oynamaya ya da tenis kortunu ziyaret etmeye davet ediyor. Askeri bir sanatoryumda gerçek bir hamamda harika bir sauna ve buharın tadını çıkarabilirsiniz. Çocuklar için özel bir çocuk oyun alanı vardır. Yetişkinler için bir dans pisti, bir bilardo salonu ve müzik konserlerinin, akşamların ve sanatçıların turneye çıktığı bir konser salonu vardır. Burada yeni filmleri veya filmleri de izleyebilirsiniz. Bu sanatoryuma iş dünyasını zevkle birleştirmek için gelen iş adamları için, yani işin içinde, tüm gerekli ve modern cihazlarla donatılmış bir konferans salonu sağlanır. Geziler hem yürüyerek hem de arabayla yapılır. Spor dinlence sanatoryum sevenler için Kuibyshev "Yalta" Stangeevskaya, Botkinskaya ve Solnechnaya parkur yanı sıra Karagöl göl boyunca çeşitli simülatörleri ve yerel turizm sunuyor. Kendi arabalarında dinlenmeyi tercih eden turistler için ücretli güvenlikli bir otopark bulunmaktadır.

Tesiste kalmak için askeri bir sanatoryum "Yalta" var.farklı düzeylerde odalarda yapabilirsiniz - aktivite, çift junior suit, suite oda çift. Çift kişilik odalarda iki yatak, buzdolabı, TV ve duşlu tuvalet odası vardır. Junior süitte ayrıca yazlık mobilyaların bulunduğu bir klima ve bir sundurma vardır. En donanımlı olan "Lux" odası, döşemeli mobilyalar, kablo TV, ayrı tuvalet ve banyo, TV, buzdolabı ve sundurma, ayrıca yaz mobilyaları ile donatılmıştır. Tatilcilere günde üç öğün, özel menü ve diyet sunulmaktadır.

Şey, en önemlisi, deniz nedirtatil köyleri, bu kumsal. "Yalta", temiz ve rahat bir plajın tüm güzelliklerinin tadını çıkaracak turistler sunuyor. Sanatoryumdaki çakıllı ve konforlu plaj solaryum, tenteler, şezlonglar, soyunma odaları, duş ve tuvalet ile donatılmıştır. Ve tabi ki, herhangi bir özel plajda olduğu gibi burada da bir tıp merkezi var. Tesis bünyesinde bir bar, su bisikletleri, tekneler ve oyun alanı bulunmaktadır.

Genel olarak, sanatoryum "Yalta" tüm aile için mükemmel bir dinlenme.Related news

 • Pinky Paiyi kendin çekmek için nasıl
 • SARHOŞ YOLU ŞAŞIRDI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLUDUR
 • Yatırım kaynakları. İç ve dış kaynaklar
 • Gökten Yağan Garip Cisimler
 • Ayak Ağrısına Ne İyi Gelir: Ayak Ağrısına Bitkisel Çözüm

 • Rusya Yalta daki tek askeri sanatoryum 91

  Rusya Yalta daki tek askeri sanatoryum


  Rusya Yalta daki tek askeri sanatoryum 65

  Rusya Yalta daki tek askeri sanatoryum 17

  Rusya Yalta daki tek askeri sanatoryum 11

  Rusya Yalta daki tek askeri sanatoryum 44

  Rusya Yalta daki tek askeri sanatoryum 42

  Rusya Yalta daki tek askeri sanatoryum 28

  Rusya Yalta daki tek askeri sanatoryum 73

  Rusya Yalta daki tek askeri sanatoryum 2

  Rusya Yalta daki tek askeri sanatoryum 39

  Rusya Yalta daki tek askeri sanatoryum 81

  Rusya Yalta daki tek askeri sanatoryum 76

  Rusya Yalta daki tek askeri sanatoryum 63