Rusyanın kuzey başkenti St. Petersburgdur. İş için fikirler 2019

Rusyanın kuzey başkenti St. Petersburgdur. İş için fikirler 2019

Rusyanın kuzey başkenti St. Petersburgdur. İş için fikirler 29 23.02.2019, 19:09

Rusya'nın kuzey başkenti St. Petersburg'dur. İş için fikirler

Rusya Federasyonu topraklarındaSonsuz manzaraları ve muhteşem yerlerinden bahseden Avrupa ve Asya. Ve aslında, her yıl bu devlet çok sayıda turist tarafından ziyaret edilmektedir. Birçoğu hangi şehrin Rusya'nın Kuzey Başkenti olduğu konusunda endişe duyuyor ve neden bu kadar popüler? Cevap çok basit - St. Petersburg. Bu devletin kültür merkezi. Alanı 1440 metrekaredir. km.

Yatırım için - mükemmel bir seçenek çünküKentin topraklarında aktif inşaat çalışmaları sürekli yapılmaktadır. Bu küre birçok için umut verici. Neden sordun? Bu ünlü şehirde bir daire satın almak pahalı bir satın almadır. Ancak, inşaat aşamasına yatırım yaparsanız, bu işlem oldukça karlı olacaktır. Aşağıda daha ayrıntılı olarak tartışacağımız başka seçenekler de var. İlk olarak, şehrin tarihini ve özelliklerini inceleyelim.rusya'nın kuzey başkenti

Şehrin tarihi

Kuzey Savaşı sırasında Büyük Petro ordusuNienschanz kalesini ele geçirdi. Konumları pekiştirmek için, şehir yakınınızda kuruldu. Kral kendisi uygun bir yer arayışında en yakın bölgeleri inceledi. Denize yakın olması ve hayata kabul edilebilir olması gerekiyordu. Zamanla, Peter ilk binaların yapıldığı Hare Adasını buldu. Vali bu şehrin bir liman şehri olacağını düşünmüştü.

Rusya'nın kuzey başkenti 27 Mayıs 1703'te kuruldu. Bu gün Peter ve Paul Kalesi'nin temeli atıldı. Binanın yeri denizin kontrolüne katkıda bulunmuştur. Şu anda bir savaş vardı, bu yüzden kale çok hızlı bir şekilde inşa edildi. Peter inşaatı denetledi, şahsen inşaat için bir plan yaptı. Sadece 3 yıl içinde inşa edildi.

1706'dan beri, çevre arazi gelişmeye başladı vebiriktirin. Şehir hızla gelişti. Peter, Avrupa tipine göre donatmak istedi. Petersburg'u şimdi böyle görebilirsiniz. Rusya'nın kuzey başkenti 1712'de resmi statü aldı. Burada genellikle kral ve çeşitli devlet adamları geliyor. Büyük Savaş başladığı zaman, şehir "burg" kelimesinin Almanca "şehir" den geldiğinden beri şehir Petrograd adını almıştır. 1924'te Lenin onuruna yeniden adlandırıldı. Sonra Leningrad denir.

nüfus

İşletme için şehrin yaşaması çok önemlidir.Yeterli sayıda solvent popülasyonu. Petersburg yüksek bir ekonomik seviyeye sahiptir. Nüfusa gelince, büyük devletin kültür merkezinde, kalıcı bir ikamet yerinde yaklaşık 5,3 milyon insan var. Şehirde uzun bir süre depopülasyon gözlendi. Nüfus azaldı. Ancak 2012 yılına kadar süreç ters yönde ilerledi. Ve sayı 5 milyona çıktı. Bu esas olarak yeni gelenlerin pahasına oldu.

Rusya'nın kuzey başkenti 200'den fazlafarklı milletlerden ve halklardan. Çoğunlukla eski Sovyetler Birliği vatandaşlarıdır. Çoğunlukla Ruslar, Ukraynalılar, Beyaz Rusyalılar, Tatarlar ve Yahudiler vardır. Bu yüzden belirli bir mutfağı olan bir restoran işletmesini organize edebilirsiniz. Petersburg'da daimi ikamet yerine geçen insanlar, ulusal yemeklerini tekrar denemekten mutluluk duyacaktır.hangi şehir Rusya'nın kuzey başkenti

Ekonomi

Peter, başlıca ekonomik merkezlerden biridirRusya. Ana faaliyetler: ticaret, imalat, ulaşım ve iletişim, inşaat. Rusya'nın kuzey başkenti, devletin en büyük finans piyasasıdır (Moskova'dan sonra). Şehirde farklı borsalar var: döviz, emtia, hisse senedi, vadeli işlemler, petrol. Petersburg'da yaklaşık 40 ticari banka ve diğer şehirlerden 100 şube kayıtlı.

Ticari mülk

Yani, neyin verebileceğini düşünelimgayrimenkul yatırımları. Petersburg - ekonomik merkezi geliştirdi, bu yüzden vb ofisler, mağazalar, oteller, sürekli inşa ediliyor bir bina Ayrıca bu alanda yeni bina inşaatı, aynı zamanda eskilerin yeniden inşası sadece içerir yoktur ... İkincisi, şehirdeki ikincisi bolca var. Birçoğu mimari anıtlar. Mümkünse, uzmanlar farklı şekillerde işlev görebilir çeşitlendirilmiş şirket açmak için önerilir.petersburg rusya'nın kuzey başkenti

Kültür ve turizm

Bu şehir bir "kültürel sermaye" dirRusya Federasyonu. Etkileyici bir tarihi ve kültürel miras var. Kentte yüzlerce müze var. Esas olan tabii ki, Hermitage'dır. Diğer birçok eşit derecede önemli ve ilginç kültürel kurumlardan da bahsetebilirsiniz. Ayrıca yüzlerce kütüphane, 50 sinema, 10 film stüdyosu bulunmaktadır.

Rusya'nın Kuzey Başkenti kalıcı bir yerçeşitli festivaller, sergiler, prömiyer tiyatro yapımları. Şehirde bakabileceğiniz yüzlerce nesne var. Bundan sonra şu sonuca varabiliriz: rehberleri ve rehberleri sağlayacak bir seyahat şirketinin açılması oldukça avantajlı bir iştir. Bir yıl boyunca, ilginç geziler için herhangi bir para ödemeye hazır olan çok sayıda konuk geliyor. Diğer şehirlere ve ülkelere turlar yaparak sunulan hizmetlerin kapsamını genişletmek de mümkündür. St. Petersburg'un nüfusu oldukça çözücüdür. Ve yurt dışında bir tatil geçirmek için göze olabilir.

Ulaşım endüstrisi

Yine, insanların sayısına görePetersburg, taşımacılık işletmesi oldukça kârlı olacak. Örneğin, otobüs taşımacılığı ve rotalar hem şehir içinde hem de ötesinde olabilir. Ayrıca, birçok insanın yaşadığı herhangi bir büyük yerleşim yerinde, farklı genel eşyaların taşınmasına her zaman ihtiyaç vardır. Bu yüzden şirketin bilançosunda birkaç kamyon bulundurmanızı tavsiye ediyorum. Petersburg - Rusya'nın Kuzey Başkenti - boşuna değil, devletin bir sembolü haline gelmiştir. Burada sadece iyi bir yaşamak değil, aynı zamanda tamamen başarılı ve kârlı bir iş kurma fırsatı da var.

Rusyanın kuzey başkenti St. Petersburgdur. İş için fikirler 2019

Rusyanın kuzey başkenti St. Petersburgdur. İş için fikirler 2019

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Hotel Giustiniano Club (Alanya), neşeli bir tatil reçetesini biliyor
 • Eğitim standardı ... Federal devlet eğitim standartları (GEF)
 • Gebelikte hangi antidepresanı kullanabilirim
 • Bir kız arkadaşın sevgisinin bildirilmesi
 • Nike Monika Club Bag, ister sporda ister günlük hayatta

 • Rusyanın kuzey başkenti St. Petersburgdur. İş için fikirler 2

  Rusyanın kuzey başkenti St. Petersburgdur. İş için fikirler


  Rusyanın kuzey başkenti St. Petersburgdur. İş için fikirler 97

  Rusyanın kuzey başkenti St. Petersburgdur. İş için fikirler 40

  Rusyanın kuzey başkenti St. Petersburgdur. İş için fikirler 15

  Rusyanın kuzey başkenti St. Petersburgdur. İş için fikirler 55

  Rusyanın kuzey başkenti St. Petersburgdur. İş için fikirler 58

  Rusyanın kuzey başkenti St. Petersburgdur. İş için fikirler 76

  Rusyanın kuzey başkenti St. Petersburgdur. İş için fikirler 33

  Rusyanın kuzey başkenti St. Petersburgdur. İş için fikirler 29

  Rusyanın kuzey başkenti St. Petersburgdur. İş için fikirler 33

  Rusyanın kuzey başkenti St. Petersburgdur. İş için fikirler 87

  Rusyanın kuzey başkenti St. Petersburgdur. İş için fikirler 42