Süzme peynir Lazy cheesecakes: en iyi yemek tarifleri, pişirme özellikleri ve yorumlar 75 18.02.2019, 05:18

Süzme peynir Lazy cheesecakes: en iyi yemek tarifleri, pişirme özellikleri ve yorumlar

Ne metresi onu memnun etmek istemiyorlezzetli ve doyurucu kahvaltılar? Ne yazık ki bazen yemek pişirmek için yeterli zaman yoktur. Basit ve hızlı bir seçenek sunuyoruz - tembel syrniki. Durumu kurtaracak kişi, çünkü yemek hazırlamak için uzun sürmez.

tembel lor kek

Peynirli kekler neden tembeldir?

"Tembel" tarifler artık daha fazla görünüyorve daha fazlası: tembel lahana ruloları, tembel köfte, köfte, hatta kek tembel alabilirsiniz. Tüm bu avaralar nereden geldi? Tabii ki, zaman eksikliği ve ev hanımlarının düzgün yemek isteme arzusu. Bugün tartışılacak olan süzme peynirden yapılan tembel peynirli kekler, un eklenmeden çok hızlı ve pratik olarak hazırlandıkları için deniliyor. Kural olarak, geleneksel büyükannenin peynir kekleri tarifi, büyük miktarlarda kullanılır. Bazen özel bir maya hamuru bile karıştırılır. Aynı yemek aynı anda hızlı ve uygun bir diyet tercih aileler için çok iyi olacak diyet ve aynı zamanda olacak.

Malzemeler

Tembel syrniki yapmak için250 gram süzme peynir, tavuk yumurtası, iki çorba kaşığı yağlı ekşi krema, bir ya da iki yemek kaşığı un, iki yemek kaşığı şeker, biraz tuz, limon ya da portakal kabuğu. Çok lezzetli ve ağız sulandırıcı tembel lor kekleri süzme peynirden yapılır. Tarif, kuru üzüm eklenmesi anlamına gelir. Bu maddeyi kullanabilirsin ve onsuz yapabilirsin.

tembel süzme peynir curds

Pişirme süreci

Büyük bir kapta, çatal peyniri ile yoğrulur.ve ekşi krema ekleyin, yumurta sürün. Homojen bir kütleye karıştırın, içine şekeri dökün, bir tutam tuz atın. Biraz vanilya şekeri veya vanilya ekleyebilirsiniz. Ardından, süzme peynirden tembel peynirli kekler, mutfak aletleri ile pişireceğiz. Mikser - bu konuda en iyi yardımcısı. Tabi ki, karıştırabilir ve eller. Ancak bir karıştırıcının yardımıyla, kütle daha homojen hale getirilebilir. Tembel lor keklerine unu katın, yoğunluğu kontrol ederek yavaş yavaş olmalıdır. Sonunda kuru üzümleri karıştırıyoruz. İlk önce iyice durulayın ve kaynar suda birkaç dakika bekletin. Daha sonra, un içinde yuvarlandıkça, kütleye zaten ekleyebilirsiniz. Ortaya çıkan karışım, kıvamda yeterince ince, hafif taneli ve yapışkan olmalıdır.

tembel süzme peynir curds tarifi

Kızarmış kişniş

En hızlı seçeneği seçmek istiyorsanızyemek, sonra kızartırsın. Süzme peynirinden yapılan tembel cheesecake'lerin tarifi, bir kızartma tavasının yağ ile hazırlanmasını sağlıyor, fırında pişirilenlerin biraz kalorisi olacak. Bu derhal dikkate alınmalıdır. Hamuru kızartmadan önce kızartma tavası uygun şekilde kireçlenmeli ve bitkisel yağ ısıtılmalıdır. Bir çorba kaşığı veya elleri ile lor kütlesini yay. Bazı ev hanımları, yemek pişirirken sözde yaratıcı bozukluğu tercih eder. Yani, meringeleri andıran şekilsiz kenarları olan tembel peynir kekleri yaparlar. Diğerleri ellerini şekillendirir, temiz pirzola oluştururlar. Çerezler yapmak için özel formlar da kullanabilirsiniz. Eğer kahvaltı kaprisli çocuk için bir yemek hazırlıyorsanız bu seçenek ideal olacaktır.

syrniki tembel tarifi

Fırında Cheesecakes

Kahvaltıda syrniki yapmaya karar verirseniztembel, tarifi fırında pişirme dayanmaktadır, o zaman kesinlikle sağlıklı bir diyet gözlemlemek. Bu doğru seçim. Fırında pişirmekten biraz daha kızartın, ama çok daha az kalori alacaksınız. Fırında peynirli pişiriciler tamamen farklı şekillerde hazırlanabilir. İşte birkaç seçenek. Daireler, kalpler, yıldızlar, vb. Şeklinde özel bir silikon şekli alabilirsiniz. Tereyağıyla yağlayın ve orada biraz lor kütlesi koyun. Ayrıca büyük bir fırın tepsisi alabilir ve keyfi parçaları yerleştirebilirsiniz - küçük veya büyük krepler.

Pişmiş ekşi krema

Bu arada, eğer gerçekten bir yemek yiyeceksenizhiç yağ olmayacak, ardından süzme peynir kreplerinin kaynar suya konmasını öneriyoruz. Haşlanmış peynir kekleri hazırlamak için tarif bazı noktaları değiştirmelidir. Birincisi, unun sıcak veya fırınlanmış versiyonundan biraz daha fazla ihtiyacı olacaktır. Peynirli keklerin kaynatma suyunda işlenmesi sırasında çözünmemesini sağlamak gereklidir. İkincisi, kuru üzüm kuru üzüm eklemez. Yemek pişirme sürecinde kreplerin parçalanmasına da katkıda bulunabilir.

Yani, hamuru hazırlamak, doğru olmalıkesmek için. Bunu yapmak için, toplam kütleden küçük toplar yapılır. Bunlardan, uzun sosisler sarmalısın. Küçük parçalar halinde kesilirler. Burada figüratif formda syrnikov pişirme durumunda mümkün olduğu gibi, her türlü fantezi konturlar oluşturmak mümkün olmayacaktır. Ama karar vermek zorundasınız: düşük kaloriden veya görünüşün özgünlüğünden daha önemlidir.

Suyu tencereye dökün, üzerine hafifçe tuz ekleyin. Onu kaynatıp zabourlit için bekliyoruz. Şimdi içine peynir peynirli kek atabilirsiniz. Genel olarak, peynirli keklerin pişirilmesi, köfte pişirme işlemine benzer. Sadece krepler daha büyük bir mertebe daha hızlı bir şekilde hazırlanacaktır. Syrniki'yi sudan çıkarmak, onları kurutmalısın. Bunun için kağıt havlu veya kevgir kullanabilirsiniz.

ekşi krema tembel pişmiş

Yorumlar: Nasıl ve ne ile gönderilecek?

Yazlık peynirin nasıl pişirildiği önemli değilkrep, sıcak servis edilmelidir. Onların yorumlarında deneyimli ev hanımları tembel syrniki meyveleri, meyve ya da pudra şekeri serpin ile süslemeden önce tavsiye ederim. Hepsinden iyisi, bazı tatlı maddelerden hoşlanırlar. Örneğin, mükemmel bir kombinasyon: ekşi krema tembel kaynatılmış ve ekşi krema. Kullanıcılar ayrıca yoğunlaştırılmış süt, reçel, tereyağından da özel lezzet aldıklarını iddia ediyorlar. Bir diyet uyguluyorsanız, bu yağlı bileşenler reçel veya sütle değiştirilebilir.

Çok lezzetli bir seçenek - için muhallebicheesecakler. Bayanların yorumları, yemek pişirmenin kolay olduğunu, tam anlamıyla birkaç dakika alacağınızı ve sonucun çok lezzetli olacağını garanti eder. Yani, birkaç yumurta sarısı alın ve şekerle karıştırın. Biraz tereyağı, mısır nişastası ve limon suyu ekleyin. Ortaya çıkan kütle ateşe kadar kaynatılıncaya kadar birkaç dakikaya ihtiyaç duyacaktır. Krem soğuduğunda, mikser ile homojen sert bir köpük haline getirebilirsiniz. Muhallebi, pudra şekeri ve meyveleri ile tembel syrniki ile güzelce dekore edilmiş, sadece sıradan bir kahvaltı değil, gerçek bir şenlikli tatlı alabilirsiniz.Related news

 • Bulut Bilişim
 • Turunç Reçeli Tarifi Videosu
 • Ev Yapımı Tavuk Burger Tarifi Videosu
 • SOSİSLİ PEYNİRLİ BÖREK PASTASI RESİMLİ TARİFİ
 • CAM KAVANOZDAN YILDIZ DEKORLU DEKORATİF ŞAMDAN

 • Süzme peynir Lazy cheesecakes: en iyi yemek tarifleri, pişirme özellikleri ve yorumlar 88

  Süzme peynir Lazy cheesecakes: en iyi yemek tarifleri, pişirme özellikleri ve yorumlar


  Süzme peynir Lazy cheesecakes: en iyi yemek tarifleri, pişirme özellikleri ve yorumlar 89

  Süzme peynir Lazy cheesecakes: en iyi yemek tarifleri, pişirme özellikleri ve yorumlar 43

  Süzme peynir Lazy cheesecakes: en iyi yemek tarifleri, pişirme özellikleri ve yorumlar 62

  Süzme peynir Lazy cheesecakes: en iyi yemek tarifleri, pişirme özellikleri ve yorumlar 29

  Süzme peynir Lazy cheesecakes: en iyi yemek tarifleri, pişirme özellikleri ve yorumlar 87

  Süzme peynir Lazy cheesecakes: en iyi yemek tarifleri, pişirme özellikleri ve yorumlar 56

  Süzme peynir Lazy cheesecakes: en iyi yemek tarifleri, pişirme özellikleri ve yorumlar 37

  Süzme peynir Lazy cheesecakes: en iyi yemek tarifleri, pişirme özellikleri ve yorumlar 61

  Süzme peynir Lazy cheesecakes: en iyi yemek tarifleri, pişirme özellikleri ve yorumlar 81

  Süzme peynir Lazy cheesecakes: en iyi yemek tarifleri, pişirme özellikleri ve yorumlar 13

  Süzme peynir Lazy cheesecakes: en iyi yemek tarifleri, pişirme özellikleri ve yorumlar 12

  Süzme peynir Lazy cheesecakes: en iyi yemek tarifleri, pişirme özellikleri ve yorumlar 56

  Süzme peynir Lazy cheesecakes: en iyi yemek tarifleri, pişirme özellikleri ve yorumlar 27