Saint Matronanın Son Kehaneti: filmin konusu 2019

Saint Matronanın Son Kehaneti: filmin konusu 2019

Saint Matronanın Son Kehaneti: filmin konusu 15 23.01.2019, 04:26

"Saint Matrona'nın Son Kehaneti": filmin konusu

"Aziz Matrona'nın Son Kehaneti"2015'in bir belgesel filmi. Film bir aziz, Rusya'nın her yerinden gelen her gün onlarca ve yüzlerce insanın kalıntıları ile ilgilidir. Ancak kehanetleri hakkında çok az şey söylenir. Ancak bazıları bugün gerçekleşen olaylarla ilgilidir. Aziz ne dedi? "Son Materyal'in Son Kehaneti" filminde ne var?

Kutsal Matronun son kehaneti

Doğru olan nedir ve kurgu nedir?

Efsanevi ilahlar atmak için alışılmışınbelki de asla söylemedikleri kelimeler. Modern sinematograflar, filmler, diziler yapımında benzer, çoğunlukla doğrulanmamış bilgileri kullanırlar. Makalede sözü edilen filmde söylenenlerin, belki de, Kutsal Matron gibi bir efsane insanla ilgisi yoktur. "Son Kehanet" sadece tarihsel bilgilere dayanan bir film. Ayrıca, arsa siyasi bir çağrışım var.

"Savaş olmadan, hepiniz öleceksiniz ..."

Bu cümle, oyuncu tarafından telaffuz edilir.Rusya'nın ve diğer Rusça konuşan devletlerin sakinleri arasında Saint Matrona adıyla bilinen kör bir gözlemci. Şifacının son kehaneti, filmin yaratıcılarına göre, bugün Doğu Ukrayna'da gerçekleşen olaylara işaret ediyor. İlk bölümlerde sıcak noktalardan belgeseller gösteriliyor. Ayrıca aktris, "herkes yalan söyleyecek", "çok fazla kurban olacak" ve "savaşsız savaş devam ediyor" gibi şifreli ifadeleri açıklıyor.

kutsal kehanet son kehanet

Fekla Gazeva

Bu kadın şu an az yaşayanlardan biri.kişisel olarak Saint Matrona ile tanışmıştı. Bir zamanlar küçük bir Fecla'nın ebeveynlerine, kızlarının asla yürümeyeceği söylendi. Mübarek Matron'un kızı ayağa kalktı. O zamandan beri Fekla onu terk etmedi. Ancak sadece yıllar sonra Matrona'nın armağanının tam gücünü fark etti. Haber, Donbass'tan rapor yayınlamaya başladığında, Fekla yıllar önce ortaya çıkan kayıtları hatırladı. Bir kez Blessed tarafından konuşulan sayısız ifadeler arasında şunlar vardı: "Kardeşlerimiz düşman olacak."

"Kutsal Matrona'nın Son Kehaneti" adlı film, peygamberliğin asistanının altmış beş yıl önce lider olduğu kayıtlarına dayanıyor.

Faşistlere karşı zafer tahminleri

Kanıt olarakpeygamber aslında yaklaşan olayların bir açıklama olarak yorumlanabilir ifadeler sarf, filmi "Aziz Matrona son kehanet" yaratıcıları İkinci Dünya Savaşı'nın başında söylediği Kutsanmış sözleri gösterir. Mübarek, Naziler üzerindeki Stalin zaferini önceden haber verdi. Bu nedenle, devlet adamları geç kırklarda Moskova'nın Matrona'sını düzenli olarak ziyaret etmeye başladılar. Fakat bu ifadelerin birçoğu, bu insanlara tutarsız bir kelime dizisi gibi görünüyordu.

Kutsal Matronun son kehaneti

"Konstantinopolisli Persler savaşmaya başlayacak ..."

Bu ifade Fekla'nın eserlerinde de var.Gazebo. Ve Matrona'nın sözleri şöyle devam ediyor: "Ve su onları alacak." Filmin yazarları "Göksel İmparatorluktan Sevgiler. Son olarak, Saint Matrona'nın son kehaneti istatistiklere yol açıyor: Son yıllarda Akdeniz'in hedefine ulaşmaya çalışmak, Suriye ve Libya'dan iki binden fazla mülteciyi öldürdü.

Göklerden sevgiyi, kutsal matronun son kehaneti

Pokrovsky Manastırı

Her biri gözlemlenebilen bu sıralarBu tapınağın yakınında sabah, hiçbir yerde yoktur. Kadınlar "kısırlık" tanısı ile Pokrovsky Manastırı'na geliyorlar. Burada ebeveynler, çocuklarının tedavi edilemez hastalıklardan muzdarip olduğu uzaklardan geliyor. Şaşırtıcı olan, çoğu kez mutsuzlukla karşı karşıya kalan insanlar, Kutsal Matron'a doktorlar gönderir. “Saint Matrona'nın Son Kehaneti” adlı film, gerçek hayattan birkaç hikaye anlatıyor.

Ekonomik krizi tahmin etmek

Saint Matron'un kalıntılarının iyileştirici gücü, gerçek bir felaketle hiç karşılaşmamış olan şüpheciler tarafından kuşkuyla karşılanmaktadır. Film, Blessed'in yardım ettiği kişilerin röportajlarını sunuyor.

Tahminlere gelince, kelimelerMatrona'nın asistanının not defterinde yazılı olarak, farklı şekillerde yorumlanabilir. Makalede yer alan belgesel filmin senaryosunun yazarları, Blessed'in sadece Donbass'taki çatışmayı değil, aynı zamanda ekonomik krizi de öngördüğünü ileri sürüyorlar. Dahası, gördüğü iddiada, Batı'nın yaptırımlarının Rusya'daki bazı endüstrilerin gelişimi üzerinde olumlu bir etkisi olacağını ima etti. Tabii ki, Matrona bununla ilgili olarak, bilmeceler, bilmeceler söyledi. Filmdeki Matrona cümleleri, tarihçileri ve analistleri çözer.

Bir kez kutsanmış kelimelerin karşılaştırılmasıBu olaylar, bir zamanlar yardım ettiği kişilerin hikayeleriyle değişiyor. Bu hikayeler arasında - sadece şifa hakkında hikayeler değil. Film ayrıca Matrona'nın insanların hayatlarını nasıl değiştirdiğini de anlatıyor. Filmin kahramanları bir suçlu geçmişi olan bir adam, Çeçen savaşında bir katılımcı, bir zamanlar ölümcül bir teşhisle teşhis edilen bir çocuğun ebeveynleri. Bütün bu insanlar Matrona'nın yardımıyla ve Tanrı'ya olan inançla hayatlarını değiştirmeyi başardılar.

Saint Matronanın Son Kehaneti: filmin konusu 2019

Saint Matronanın Son Kehaneti: filmin konusu 2019

Related news

 • Ankara’nın Şam’la doğrudan teması yok’
 • Burcu Esmersoy kalbini açtı: Hayatımda ilk defa bir adamın çocuğunu doğurmak istiyorum
 • Peskov, Rusyanın Kırım yakınında denizcilik faaliyetlerini kısıtladığı iddialarını yalanladı

 • Saint Matronanın Son Kehaneti: filmin konusu 51

  Saint Matronanın Son Kehaneti: filmin konusu


  Saint Matronanın Son Kehaneti: filmin konusu 76

  Saint Matronanın Son Kehaneti: filmin konusu 15

  Saint Matronanın Son Kehaneti: filmin konusu 49

  Saint Matronanın Son Kehaneti: filmin konusu 64

  Saint Matronanın Son Kehaneti: filmin konusu 68

  Saint Matronanın Son Kehaneti: filmin konusu 89