Sakson İsviçre - benzersiz bir tatil yeri 2019

Sakson İsviçre - benzersiz bir tatil yeri 2019

Sakson İsviçre - benzersiz bir tatil yeri 39 02.03.2019, 13:07

Sakson İsviçre - benzersiz bir tatil yeri

On yıldan fazla, takdir edenler yolcular içinGerçek konfor ve istekli Sakson İsviçre adlı sevdiği yerin kalanı için hayatın her sevinci, almak için. Bu 386 kilometrekarelik büyük bir alanı kaplar Alman Milli Parkı, adıdır.

Sakson İsviçre

En popüler ve pitoresk biriBu kasabanın turistik kalesi köprüdür. buna Tırmanma Elbe Nehri'nin sağ kıyısında başlar. korkuluklar ve adımlar ile donatılmış sanatçıların izi, görüntülediğiniz platformlar ulaşabilir. Bu Elbe nefes kesen manzarasına sahiptir. kumtaşı sırtlar arasında yer alan topoğrafyası yerinde eşsiz - görüntüleme platformlar da Ortaçağ'da inşa edilen ünlü Sakson İsviçre Königstein kale ve kayalık havzasıdır diğer yerleri görebilirsiniz ile.

Milli parkın bir başka cazibe merkeziSakson İsviçre, Bad Schandau kasabasıdır. Lichtenhain Şelalesi'ne hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz tarihi bir tramvay işletmektedir. Dağ yollarında yürüyüş yaptıktan sonra, dağın en nadide eserlerini görebilir ve en iyi görüntüleme platformlarını ziyaret edebilirsiniz. Sakson İsviçre, kaya tırmanışçıları arasında büyük bir popülerliğe sahiptir. Her sene, Avrupa'nın dört bir yanından gelen aşırı dinlence sevenler toplanıyor.

İsviçre göllerinde dinlenmek

Daha huzurlu bir eğlenceyi sevenler,romantik, akşam gün batımının güzelliğinin tadını çıkarmaya ve İsviçre'nin göllerinde dinlenmenin en iyi yolu olan ayın altından yürümeye istekli. Burada turistler tefekkür için muhteşem manzaralar bekliyorlar. Sıcak güneşin, yumuşak yeşil çimlerin, muhteşem çiçeklerin ve ağaçların ışınlarında parlayan göllerin ideal yüzeyi - tüm bunlar rahatlamanıza, tefekkür ve hayallere dalmanıza izin verir. Göllerdeki şehirlerin tatil hayatı farklı ve zengin. Her tatilci müzeleri, tarihi kaleleri, restoranları veya diskoları ziyaret ederek uygun bir kültür programı seçebilir.

Weggis, Vincnau, Brunnen’in küçük tatil beldeleriLuzern Gölü'nün kıyısında yer alan tesis, aktif rekreasyon arayan turistler için mükemmel bir seçimdir. Burada bir tekneye binebilir, dağlara tırmanabilir veya zümrüt ormanlarının güzelliğini ve karla kaplı Alpler'in dağ zirvelerini seyredebilirsiniz.

İsviçre şehirler

Alışveriş, eğlence ve eğlenceli tatiller sevenlerMisafirperver İsviçre de kayıtsız kalmayacak. Cenevre Gölü'nün (Lozan, Montreux, Vevey) şehirleri, lüks alışveriş ve eğlence tesisleri için dünyanın dört bir yanından biliniyor.

Thun ve Brienz Gölleri inciler olarak kabul edilirülke. Çeşitli aktif rekreasyon programları sunarlar: rüzgar sörfü, su kayağı, balık tutma, yüzme, dağlarda trekking, kıyıda dinlenme. Gissbach şelalesi veya Ballenberg Müzesi'ne geziler yapabilirsiniz. En sıcak göller Maggiore ve Lugano, İtalya'ya daha yakındır. Burada sanat galerileri, şık oteller ve butikler için dünya çapında bilinen Locarno, Ascona ve Lugano'nun en güzel şehirleri.

18. yüzyılın eski binaları, abartılımodern binalar, karla kaplı Alpler, subtropiklerin rengarenk bitki örtüsü - tüm bunlar uzun süre hayranlık uyandıran muhteşem bir manzara yaratır.

Sakson İsviçre - benzersiz bir tatil yeri 2019

Sakson İsviçre - benzersiz bir tatil yeri 2019

Related news

 • Nail Trick Asetonsuz Çıkan Oje Türkiye’de
 • Plastik pencere ve şirketin montajı için boyutunu seçme
 • Üçgen Kek Videosu
 • Yemek Masasına Dönüşen Akıllı Sehpa
 • Baharatlı lavaş tarifi

 • Sakson İsviçre - benzersiz bir tatil yeri 9

  Sakson İsviçre - benzersiz bir tatil yeri


  Sakson İsviçre - benzersiz bir tatil yeri 22

  Sakson İsviçre - benzersiz bir tatil yeri 72

  Sakson İsviçre - benzersiz bir tatil yeri 4

  Sakson İsviçre - benzersiz bir tatil yeri 58

  Sakson İsviçre - benzersiz bir tatil yeri 75

  Sakson İsviçre - benzersiz bir tatil yeri 73

  Sakson İsviçre - benzersiz bir tatil yeri 39

  Sakson İsviçre - benzersiz bir tatil yeri 97

  Sakson İsviçre - benzersiz bir tatil yeri 55

  Sakson İsviçre - benzersiz bir tatil yeri 38

  Sakson İsviçre - benzersiz bir tatil yeri 88

  Sakson İsviçre - benzersiz bir tatil yeri 20

  Sakson İsviçre - benzersiz bir tatil yeri 62

  Sakson İsviçre - benzersiz bir tatil yeri 25