Salatalık turşusu için tarifler veya geleneksel bir Rus atıştırması nasıl hazırlanır 41 01.02.2019, 11:11

Salatalık turşusu için tarifler veya geleneksel bir Rus atıştırması nasıl hazırlanır?

Bu çanak genellikle benzersiz olarak adlandırılırGeleneksel olarak Slavca, neredeyse tüm dünyada aşk kazanmıştır, ancak yurtdışında gerçekten ve niteliksel olarak nasıl gerçekleştirileceğini gerçekten bilmemektedir. Konuşma, tabii ki, dünyamızdaki birçok mutfağın gıptağı için sadece vatanımızın tadını çıkaramaz kılan harika tuzlu salatalıklarla ilgilidir.

Rusya'da salatalık turşusu için tarifler herkes tarafından biliniyor.az ya da çok, kendine saygısı bu eşlik tüm kuralları gibi, ev kadını - diğer bir deyişle sen pick up olamaz - eylem. Birincisi, onların boyut, tür ve olgunluk derecesine göre yürütülen bu sıradışı sebze sıralama öncesinde tuzlama. siyah sivilcelerin ile ancak çok popüler - - Bildiğiniz gibi, tüm tarifleri turşusu seçerek sebze olgunlukta tavsiye ülkemizde ve çok ötesine ikisi de - kendi hassas cildi korumak amacıyla genç salatalık baharatlarla salamura, küçük kazandı ve kağıt hamuru, yoğun ve lezzetli.

Tuzlama işleminin tamamı odanın içindedir.bu kuş üzümü veya kiraz ernoy olarak rezene ve biber ve yaban turpu kökü ve koku veren bitkilerin yapraklarının sarımsak çeşitliliği, - zorunlu tuzuna ek olarak baharat çeşitli ilave edildiği özel hazırlanmış bir tuzlu su, salatalık seçilir. Hazır cam kavanozlarda ya da varil konserve saklanan turşu, ve yiyecek kullanımı yöntemleri dekapaj salatalık için tarifler kadar çeşitlidir. Çeşitli salatalara dilimlenmiş ayrı bir geleneksel Rus aperatifler olarak bütün yemiş, ya da çorba ve halofitler eklenebilir.

En iyi tariflerden biri, salatalık turşusuklasik örnek. Bunu yapmak için, salatalık (6 kg'a kadar ebatlara bağlı olarak), defne yaprağı (2 adet), kereviz yaprakları (1 adet), kuru üzüm ve kiraz (2 adet), karabiber (2-3 dağ .), biraz horseradish ve dereotu. Ayrıca acı biber (1 adet) ve sarımsak (2-3 diş) de bulacaksınız. Hıyar suya önceden ıslatılmalıdır - bu işlem en az 6-8 saat sürecektir. Zaman kaybetmemek için, konserve ve kapaklar için teneke kutuları hazırlayabilirsiniz - iyice yıkayın ve kurutun. Ayrıca kutuların alt kısmında bütün baharatları hazırlayabilirsiniz (ince doğranmış) - salatalık salatası için farklı tarifler farklı bir set kullanabilir, ancak en iyi seçenek yukarıda tarif edilen içerik listesinde sunulan seçenektir. Bundan sonra, salatalıklar kaynar su ile döküldü kutulara yerleştirilir. Yarım saat sonra su boşaltılabilir, tuz ve şekerle (her 2 litre tuzlu su için 30 ml) ve% 9 sirke (20 ml.) Ile karıştırılır, kaynatın ve marinalini teneke kutulara geri koyun. Sonra yalnızca hazır hıyarları muhafaza etmek, bir gün sıcak bir yerde bırakmak ve daha sonra buzdolabına göndermek olacak.

Yapmanın başka harika bir yolu var.Rus geleneksel atıştırmalıklar - Bulgar maddelerin aşağıdaki listeyi içeren dekapaj salatalık için harika bir tarif: salatalık, soğan (1 adet)., Defne yaprağı (2 adet)., Biber - tatlı ve siyah (3-4 adet)., Tuz ve şeker ( 10-20 ° c.),% 9 sirke (50 mi.). Kuru, onların yıkama ve sterilize - Önce bankalar hazırlamak gerekir. (Baharat ve tuzlu için yer bırakmak uyacak şekilde, ancak bunu gibi), koyun halka ince doğranmış soğan, diğer baharatlar, daha sonra kaynar su ve sterilizasyon için su tavada bunları taşımak için, kavanoz kapatma dikkatlice dökün salatalık altına gönderin. Yaklaşık iki dakika sonra (önerilen tarifleri ve temel iç asitleme salatalık olduğu kadar, bu işlem için gerekli olan), banka, bir saat için bir battaniye altında sıcak bir yerde hareket soğutuldu ve buzdolabında uzun süreli depolama aktarılır obsushivayut çıkarılır.Related news

 • Bitcoini ücretsiz nereden alabilirim
 • Nurselin Mutfağı Cepli Poğaça
 • Meghan Marklenin hamile stili göz kamaştırdı

 • Salatalık turşusu için tarifler veya geleneksel bir Rus atıştırması nasıl hazırlanır 50

  Salatalık turşusu için tarifler veya geleneksel bir Rus atıştırması nasıl hazırlanır


  Salatalık turşusu için tarifler veya geleneksel bir Rus atıştırması nasıl hazırlanır 13

  Salatalık turşusu için tarifler veya geleneksel bir Rus atıştırması nasıl hazırlanır 33

  Salatalık turşusu için tarifler veya geleneksel bir Rus atıştırması nasıl hazırlanır 2

  Salatalık turşusu için tarifler veya geleneksel bir Rus atıştırması nasıl hazırlanır 36

  Salatalık turşusu için tarifler veya geleneksel bir Rus atıştırması nasıl hazırlanır 72

  Salatalık turşusu için tarifler veya geleneksel bir Rus atıştırması nasıl hazırlanır 28