Saldırı sistemleri - kasları nasıl pompalayabilirim

Saldırı sistemleri - kasları nasıl pompalayabilirimSaldırı sistemleri - kasları nasıl pompalayabilirim 68 07.02.2019, 08:19

Saldırı sistemleri - kasları nasıl pompalayabilirim?

Şimdi çoğu insan, çoğunlukla erkekler,Kendilerini şekillendirmeye çalışın. Birisi spor ve spor salonlarını ziyaret ediyor, bazıları stadyumun çevresini dolaşıyor ve barda egzersizler yapıyor, bazıları ise evde okumayı sever. Saldırılara uygun ev sınıflarının severleridir. Birincisi, bush-up tekniği çok farklı olmasına rağmen oldukça basittir ve ikincisi, egzersiz hemen hemen tüm ana kasları kapsar. Ağırlığı ile çalışması önemlidir ve bu, yaralanma olasılığını azaltır.

kaldırma sistemiYeni sonuçlar elde etmek ve iyileştirmek içinkuvvet bütün bir itme sistemi gerektirir. Nişanlı olacağınız kendi programınızı yaratmanız gerekir. Egzersizi günde birkaç kez 10 dakika vermeniz önerilir. Ancak yoğun insanlar günde iki kez sıkı sıkıya itmek zorunda kalacaklar - sabah ve akşam. Kendi programınızı oluşturamazsanız, İnternette indirebilirsiniz.

fayda

Her şeyden önce, itme sistemleri size göğüs, pazı, üç kafat ve omuz gibi kas gruplarını eğitmenize izin verecektir. Buna ek olarak, sırtın, bacakların ve karın kasları üzerinde bir etkisi vardır.yukarı kaldırma tekniği

Yükleri arttırırken dikkatli olun, aksi haldesonuçlarla dolu yorgunluk alabilirsiniz. Ayrıca, kardiyovasküler rahatsızlıktan muzdarip kişilere fiziksel egzersiz yapamazlar. En ufak bir basınç artışı vücut üzerinde zararlı etkilere neden olabilir.

Normal itme

Bastırma kompleksi, tüm grupları mükemmel şekilde pompalamaktadırKaslar, dikkat etmesi gereken tek zaman idam tekniğidir. Sırtınızı düz tutmaya çalışın, böylece kalçalar çok yüksek olmaz ve sırtınız kemer atmaz. Görünüm yerde durmalıdır. Sorunsuzca git ve 1-2 saniye tutun, bundan sonra başlangıç ​​konumuna dönebilirsiniz. Burun ucuyla veya göğsüyle yere dokunmaya çalışın.

Program

En iyi seçenek, mümkünseÇeşitli yaklaşımlar için günde 4-5 kez basın. Küçük bir yükle başlamak en iyisidir, tekrarların sayısı azami, mümkün olan en fazla yaklaşık% 20 olmalıdır. Bastırma sistemi farklı türler içermelidir. Geniş, dar bir tutma yeri, tam bir palmiye, yumruk ve parmaklarla sıkmanız gerekiyor. Sonra, itme yollarını düşünün.

Egzersiz teknikeri

 • yukarı kaldırma kompleksiBaskılar, ilk bakışta görünse debasit egzersiz yapmanın birkaç yolu var. Bunlardan en basitleri palmiyenin üstünde itmektir. Teknik dikkat çekici bir şey değildir, sadece avucunuzun tam üzerine yaslanır ve egzersiz yapmaya başlarsınız.
 • Daha zor bir seçenek yumrukların üstüne itme olacak. Bu egzersiz, fırçayı geliştirmenize ve aynı zamanda doğru darbeyi yapmanıza yardımcı olacaktır (kavgalara yardımcı olacaktır).
 • Sıradaki parmakların üstünde itme var. Bu teknik sadece deneyimli sporcular tarafından kullanılabilir. Egzersizi ilk kez incitecek, fakat zamanla kullanacaksınız. Parmaklarınızın üzerine basmanız bacaklarınızı güçlendirecek ve onlara esneklik kazandıracaktır.

Önemli olan sonuca ulaşmaktır, ihtiyacınız olan şeyBir eğitim programı hazırlayın ve net bir şekilde takip edin. Tamamen itme sisteminin takip edilmesi önemlidir. Basit alıştırmalarla pratik yapmaya başlayın. Daha fazla deneyim kazandığınızda, daha karmaşık push-up'lar gerçekleştirebilirsiniz.

Saldırı sistemleri - kasları nasıl pompalayabilirim

Saldırı sistemleri - kasları nasıl pompalayabilirim

Related news

 • Ev Yapimi Hamburger
 • Elmas Kolye Nasıl Temizlenir
 • Sebzeli ev poğaçası tarifi
 • Nasıl sağlıklı kilo verebilirim
 • Ortak Kapsamlı Eylem Planı (JCPOA)

 • Saldırı sistemleri - kasları nasıl pompalayabilirim 65

  Saldırı sistemleri - kasları nasıl pompalayabilirim


  Saldırı sistemleri - kasları nasıl pompalayabilirim 90

  Saldırı sistemleri - kasları nasıl pompalayabilirim 77

  Saldırı sistemleri - kasları nasıl pompalayabilirim 100

  Saldırı sistemleri - kasları nasıl pompalayabilirim 56

  Saldırı sistemleri - kasları nasıl pompalayabilirim 16

  Saldırı sistemleri - kasları nasıl pompalayabilirim 65

  Saldırı sistemleri - kasları nasıl pompalayabilirim 25

  Saldırı sistemleri - kasları nasıl pompalayabilirim 6

  Saldırı sistemleri - kasları nasıl pompalayabilirim 21

  Saldırı sistemleri - kasları nasıl pompalayabilirim 90