Samsung WB350F Smart Camera: yorumlar, açıklamalar, özellikler, kullanım kılavuzu 2019

Samsung WB350F Smart Camera: yorumlar, açıklamalar, özellikler, kullanım kılavuzu 2019
19.09.2019

Samsung WB350F Smart Camera: yorumlar, açıklamalar, özellikler, kullanım kılavuzu 100

Samsung WB350F Smart Camera: yorumlar, açıklamalar, özellikler, kullanım kılavuzu

Bugün, ana dikkat,ayna ve aynasız kameraların dünyasında görülürken, kompakt modeller arasında daha az ilginç gelişme görülüyor. Bu tipin ilk fotoğraf makinesi 1900 yılında tanıtılan Kodak Brownie'dir. Neredeyse 100 yıllık kompaktlar, resim çekmek için en kolay ve ucuz yoldu. Tüm bunlar dijital devrimi değiştirdi. Kompakt taban tipi kameralar, 20 yıldan az bir sürede, ultra kompakt, su geçirmez, otomatik, ultra ince ve nihayet zoom yakınlaştırma gibi pek çok çeşide dönüştü.

Samsung WB350F: Özellikler

Seyahat-yakınlaştırma görünümüne sahip kompaktlar ve benzer işlerStandart, ancak uzun bir odak uzunluğuna sahip merceklerle donatılmış ve manuel olarak pozlamaya izin veriyor. Kamera "Samsung WB350F" bu tür kameraların canlı bir örneğidir. Bir 21x zoom, 16 megapiksel sensörlü Bu dijital kompakt BSI CMOS 1 / 2.3, 3" ve TFT-LCD dokunmatik 30 Full HD-video kaydedebilirsiniz 460k çözünürlük. Noktalar izlemek f / sn, maruziyetin manuel kontrol ve Kablosuz Wi-Fi ve NFC sağlar. Arıza durumunda, üretici, satın alındıktan sonra bir yıl içinde Samsung WB350F'nin ücretsiz onarımını garanti eder.

samsung wb350f incelemeleri

Montaj ve Tasarım

Harici olarak her zamanki kompakt kaybolurbüyük yetenekli cihaz. WB350F gövdesi toz geçirmez ve nem geçirmez contalara sahiptir ve dokunmaya hoş gelen beyaz, siyah, kahverengi, kırmızı veya mavi renklerle kesilir. Fiyat Samsung WB350F 250-300 ABD dolarıdır.

WB350F kullanıcı arabirimi basit vemantıklı ve her ne kadar kameralar dokunmatik ekran, bu düğmeler, düğme ve anahtar tam bir set vardır, bu nedenle ekranda güvenmeye kamera ile çalışırken zorunda değildir. Tüm unsurlar açıkça işaretlenmiş, mantıklı yerleştirilmiş ve kolayca erişilebilir durumdadır.

Açıklama Samsung WB350F kompaktları için standart. Üst panel klasik bir anahtar seti, mod kadranı, zoom kontrolü ve açılır flaş ile daha büyük bir deklanşör düğmesi içerir. İkincisinin aktivasyon düğmesi, eğimli üst kenarın yanı sıra "doğrudan bağlantı" Wi-Fi'de bulunur. Arka paneldeki kumandalar da geleneksel. 3 inç sabit LCD ekran, yüzeyin yaklaşık 2 / 3'ünü kaplar. İşte ekranını kullanma ihtiyacı ortadan kaldıran bir kırmızı düğme video fonksiyonu var olduğu sağındaki dokulu başparmak pedi olduğunu. 4 yönlü gezinti çubuğu, ekrana, flaşa, otomatik zamanlamaya ve makro ayarlarına doğrudan erişim sağlar. vb hızı, diyafram, pozlama telafisi, duyarlılık, beyaz dengesi, ölçüm, AF, çözünürlük, Panjur ve görüntüleri silmek için kullanılır görüntülerken -. Aşağıda bir üreme düğmesi ve özelleştirilebilir ayarları bir menü neden olan bir fonksiyon anahtarıdır. Çoğu modelde seyahat zum özelliği olduğu gibi, el tutamağı yoktur.

kamera samsung

Çalışma Talimatları: Çalışma Modları

Kameranın üstündeki disk, kamerayı kontrol etmek için aşağıdaki seçenekleri içerir:

 • Akıllı Otomatik - otomatik sahne tanıma,Kameranın dahili veritabanı ile, lensin önünde ne karşılaştırır ve sonra sadece kayıt ortakları önce nesne mesafesi, beyaz dengesi, kontrast, dinamik aralık ve aydınlatma rengi ile bu bilgi, en iyi sahneyi seçmek için. Bu durumda, kullanıcı sadece flaşı açıp kapatabilir.
 • Program - sınırlı manuel ayarlarla otomatik pozlama modu (hassasiyet, beyaz dengesi, pozlama telafisi ve flaş).
 • ASM - manuel pozlama ayarını sağlarFotoğrafçı diyaframı seçtiğinde diyaframın önceliği ve kamera - kameranın bağımsız olarak gerekli diyaframı seçtiği uygun enstantane hızı ve obtüratör önceliği.
 • Tüm pozlama parametrelerinin seçimine izin veren tamamen manuel mod.
 • Akıllı Sahne, konuya en uygun olan sahneyi ayarlar.
 • En İyi Yüz - kapsamlı bir yüz tanıma modu.
 • Efekt seçin - Düşük Işık, HDR, Split Shot, vb.
 • Kendi çekim parametrelerini ayarlayabilme özelliğine sahip bir kullanıcı ayarları modu.
 • Wi-Fi - görüntüleri paylaşmanıza olanak tanır.

Samsung wb350f açıklaması

ekran

Çoğu modern dijital fotoğraf makinesi gibiBurada optik vizör yok. Bunun yerine, çerçeveleme, anlık görüntüleri görüntüleme ve menülerde gezinme için, kullanıcılar 460 bin piksel çözünürlükte 3 "TFT ekrana güvenmelidir. Fotoğrafçılar nadiren optik vizörleri kullanırlar, hatta olsalar bile, çoğu durumda ekran üzerindeki belirleyici anı vizörden daha hızlı ve daha kolay takip edebiliyorlar. Ekran parlak, renkleri doğru bir şekilde iletir, otomatik olarak ortam ışık koşullarına göre ayarlanır ve çerçevenin yaklaşık% 100'ünü kaplar. Tüm LCD ekranlarda olduğu gibi, Samsung WB350F de parlak dış mekan aydınlatmasında görünen parıltı nedeniyle engelleniyor. Varsayılan ekran, bu modelin hedef kitlesinin ihtiyaç duyabileceği tüm bilgileri gösterir.

Çekim verimliliği

Kamerayı açmak sonsuza dek sürüyor - 3.4 saniye, ama sonra kameranın çalışması belirgin bir şekilde hızlanıyor.

Akıllı Otomatik'de otomatik pozlama veProgram güvenilir ve etkileyici bir şekilde hızlıdır. Samsung WB350F akıllı kamera, merkezi, çoklu ve izleme AF ile oldukça standart bir kontrast otomatik odaklama sistemi ile donatılmıştır. Bu durumda, sahne analiz edilir, nesneye olan uzaklık hesaplanır, en yakın nokta belirlenir ve odak sabitlenir. AF seçeneği, bir yüz seçimi gerektirmediğinden, dış mekan fotoğrafçılığının yanı sıra portre ve geleneksel manzaralar için idealdir. Tüm bunlar 0,1 saniyeden daha uzun sürmez ve 7 k / s hızında bir dizi 6 resim kaydedilir.

akıllı kamera samsung wb350f

arka ışık

Flaş düğmesine basın veçalışma pozisyonu. Bu üst panel 25 üzerinde mm yükseltir bir metal katlama mekanizması, bağlanmıştır. Işık kaynağı mercek ekseninin solunda yer aldığından, kırmızı göz sorunu önemli ölçüde az olmalıdır.

Küçük çok modlu açılır flaşSamsung WB350F kamera incelemeleri, kırmızı-göz azaltma, dolgu flaşı, yavaş senk, kırmızı göz giderme ve manuel ile otomatik, otomatik dahil olmak üzere kabul edilebilir bir dizi aydınlatma seçeneği için övgüye değer. Ayrıca, yansıyan ışıkla bir arka ışık üretmenize de izin verir - sol elin işaret parmağıyla (kamerayı diğeri tutarken) istediğiniz açıya tutturun. Bu işlev, portre fotoğrafçılığını büyük ölçüde artırır. Kullanıcı geri bildirimlerine göre, flaş şarj süresi 3-4 saniyedir.

Titreşim için tazminat

Özellikle önemli bir fonksiyonel özellikSamsung WB350F incelemeleri, kamerayı maksimum büyütmede sabit tutmak neredeyse imkansız olduğu için, daha uzun bir zum sağlayan görüntü sabitleme olarak adlandırılıyor. Görüntülerin yağlanması, titreşimi telafi eden, sensörün hızlı ve doğru bir şekilde kaydırılmasıyla ortadan kaldırılır. Görüntüyü sabitleme, deklanşör hızını 3 adımda azaltmanıza olanak tanır. Ayrıca, loş ışıksız odalarda veya ilave bir ışık kaynağının varlığının çok açık olduğu durumlarda flaşsız çekim yaparken kullanışlıdır.

samsung wb350f kullanım kılavuzu

Iş süresi

Lityum-iyon pilin pil ömrü1030 mAh kapasiteli SLB-10A, bu tipteki kameraların ortalama değerine yaklaşık olarak karşılık gelmektedir. Samsung WB350F'nin talimatları, 155 dakikalık fotoğrafa veya 120 videoya karşılık gelen 310 çekimden oluşuyor. Pil kameranın içinde şarj edilir - pakete harici bir şarj cihazı dahil değildir, ancak aksesuar olarak sunulur (bir çantayla birlikte, A / V kablosu ve adaptörlü hafıza kartı ile birlikte). Pil, bilgisayardaki bir USB bağlantı noktasıyla veya sağlanan AC kablosunu kullanarak şarj edilebilir.

WB350F, JPEG fotoğrafları ve yüksek çözünürlüklü videoları MicroSD bellek ortamlarında saklar.

Lens çalışması

Kamera açıldığında, objektifkabuk ve kapatıldığında - geri alınır. Bu durumda, ön lensi korumak için entegre kapak kapalıdır. Ölçekleme, özellikle uzun odaklı bir lens için yumuşak, oldukça hızlı ve nispeten sessizdir. Geniş yakınlaştırma ve kompakt profil sayesinde, fotoğraf makinesi inanılmaz derecede geniş bir uygulama yelpazesi için idealdir, ancak en güçlü yanları gezginler tarafından talep edilen küçük ağırlık ve boyuttadır.

samsung wb350f incelemesi

Bir objektif takmak hiç mantıklı değilYüksek kaliteli fotoğraf yapmanıza izin vermeyecek zum. Çok uzun zaman önce sınır 10 kat artış olarak kabul edildi, bu nedenle 4.1-86,1 mm (35 mm eşdeğer 23-483) kamerayı yepyeni bir seviyeye getirdi. Dış mekan çekimi için maksimum diyafram açıklığı yeterlidir, ancak bir odada ve ışık yetersizliğinde bu görev daha karmaşık hale gelebilir, çünkü ISO 400 gürültüsünün üzerindeki bir hassasiyet bir sorun haline gelir. Çerçevenin ortasındaki netlik iyidir, ancak zumun geniş açılı ucunda köşeler belirgin şekilde daha yumuşaktır. Vinyet yok. Samsung WB350F kullanıcı yorumları Bochko ve yastık benzeri bozulma iyi ayarlanabilir olarak adlandırılır.

Kontrast biraz "sert" ve renkler doğru amabelirgin olarak aşırı doymuş. Kromatik sapma dikkat çekici şekilde kontrol edilir, ancak koyu ön plan objeleri ve parlak bir arka plan arasındaki geçiş alanlarında bazen renk kenarları görünürdür. Yakınlaştırma pürüzsüz, ancak daha kısa odak uzaklığına sahip kameralarla karşılaştırıldığında yavaş. Lens gürültüsü beklenenden daha azdır. Daha uzun telefoto ayarlarında çekilen resimler fark edilir derecede daha yumuşak olurlar, ancak yine de bu fiyat kategorisinin diğer modellerinden daha fazla keskinliği korurlar.

Video kalitesi

Samsung WB350F Black HD video çekiyorMP4'ü 30 fps hızında 1080p veya 720p çözünürlükle biçimlendirin ve video çekimi sırasında yakınlaştırmayı değiştirebilirsiniz. Görüntü net ve renkli, odak pürüzsüz, ancak kendini tüm sahne değişikliklerine göre ayarlıyor. Kompakt bir fotoğraf makinesi için ses kalitesi iyidir. Sesler açık, ancak mercek motorunun sesi duyulmuyor. Fotoğraf makinesinin televizyonunuzda video klip izleyebilmenizi sağlayan bir HDMI çıkışı yoktur.

Görüntü kalitesi

Kullanıcı geribildirim göre, resimler elde edilirbiraz sert kontrast ile belirgin şekilde aşırı doymuş. görüntüler aslında, artan duyarlılık parazit ile gürültü olmaması kadar ISO 400. daha belirgin hale gelir, iyi çözünürlük ve. kırmızılar mavi, çok sıcak - - Dijital kompakt büyük çoğunluğu renk doygunluğunu artırmak gerçek hayatta daha parlak, yeşil ve sarı - daha etkileyici ve WB350F istisna değildir. Samsung WB350F üzerinde çekilen fotoğraflar, incelikleri iyi detay ve şaşırtıcı berraklık için övgü. Görüntü kalitesi, bu sınıftaki kameralar için en azından ISO 400 ve daha düşük ayarlarla ortalamadan daha iyidir.

samsung wb350f teknik özellikleri

Kablosuz iletişim

Yakalanan fotoğraf ve video doğrudan olabilirPicasa'ya, Facebook'a, YouTube'a, Dropbox'a, Samsung Link'e veya e-posta ile gönderin. IOS ve Android için MobileLink uygulaması görüntüleri akıllı telefonunuza aktarmanızı veya kamerayı uzaktan kontrol etmenizi sağlar. PC'de kayıtlı içerikle otomatik yedeklemeyi destekler. Anlık görüntülerin yakalandığı şekilde AutoShare anlık görüntüsü. Kamerayı videonun akıllı telefona gerçek zamanlı olarak çevrilmesiyle çocuk monitörü olarak kullanmak mümkündür. Wi-Fi bağlantısına ek olarak, kamera "Samsung WB350F" NFC'yi destekliyor ve bu da onlara ulaştığınızda bir akıllı telefon (veya benzer cihazlar) ile iletişim kurmanızı sağlıyor. Kamera, gerekli uygulamaları Google Play mağazasından aramaya gerek kalmadan da indirir.

Sonuç olarak

Kameranın üstün olmasına rağmenrakiplerinin çoğunun işlevsellik ve rahatlık açısından, ISO 400'ün üzerinde daha yüksek ortalama gürültü seviyeleri, bazı potansiyel alıcılar için belirleyici olabilir. Samsung WB350F incelemeleri, hem seyahat hem de sokak fotoğrafçılarına hitap edecek 21x zoom ile kompakt, iyi tasarlanmış, dayanıklı ve kullanımı kolay bir dijital fotoğraf makinesi olarak adlandırılıyor. Kritik anı kaçırmamak, göze çarpmayan, tehdit edici görünmemek ve kaliteli fotoğrafları güvenilir bir şekilde yakalayabilmek için yeterince hızlıdır. Kamera kullanımı keyifli ve kusurları olmamasına rağmen, kritik değil.

Samsung WB350F Smart Camera: yorumlar, açıklamalar, özellikler, kullanım kılavuzu 2019

Samsung WB350F Smart Camera: yorumlar, açıklamalar, özellikler, kullanım kılavuzu 2019

Related news

 • Al Yazmalım son bölüm izle
 • Normal seks diye bir şey var mı
 • Ahşaptan çocuk oyun alanı: Sadece kendi elleriyle yapmak mümkün değil, aynı zamanda gerekli
 • Moskovanın Parkları
 • İŞKUR’un 2018 işgücü piyasası araştırmasından ilginç sonuçlar

 • Samsung WB350F Smart Camera: yorumlar, açıklamalar, özellikler, kullanım kılavuzu 9

  Samsung WB350F Smart Camera: yorumlar, açıklamalar, özellikler, kullanım kılavuzu


  Samsung WB350F Smart Camera: yorumlar, açıklamalar, özellikler, kullanım kılavuzu 17

  Samsung WB350F Smart Camera: yorumlar, açıklamalar, özellikler, kullanım kılavuzu 93

  Samsung WB350F Smart Camera: yorumlar, açıklamalar, özellikler, kullanım kılavuzu 63

  Samsung WB350F Smart Camera: yorumlar, açıklamalar, özellikler, kullanım kılavuzu 64

  Samsung WB350F Smart Camera: yorumlar, açıklamalar, özellikler, kullanım kılavuzu 22

  Samsung WB350F Smart Camera: yorumlar, açıklamalar, özellikler, kullanım kılavuzu 13

  Samsung WB350F Smart Camera: yorumlar, açıklamalar, özellikler, kullanım kılavuzu 93

  Samsung WB350F Smart Camera: yorumlar, açıklamalar, özellikler, kullanım kılavuzu 55

  Samsung WB350F Smart Camera: yorumlar, açıklamalar, özellikler, kullanım kılavuzu 55

  Samsung WB350F Smart Camera: yorumlar, açıklamalar, özellikler, kullanım kılavuzu 50

  Samsung WB350F Smart Camera: yorumlar, açıklamalar, özellikler, kullanım kılavuzu 4

  Samsung WB350F Smart Camera: yorumlar, açıklamalar, özellikler, kullanım kılavuzu 3