Saratovun büyük teşebbüsleri: genel bakış 2019

Saratovun büyük teşebbüsleri: genel bakış 2019
19.08.2019

Saratovun büyük teşebbüsleri: genel bakış 47

Saratov'un büyük teşebbüsleri: genel bakış

Saratov şehrinin temeli 1590'da. Aslında, sakinlerinin fatihlerden korunduğu bir kale idi. Yavaş yavaş şehir büyüdü ve gelişti ve bugün bölgenin büyük bir sanayi, bilim ve idari merkezidir.

Saratov'un ana girişimleri endüstriyeldir. Ama aynı zamanda ağaç işleme, ışık, gıda, kimyasal fabrikalar ve bitkiler de var. Endüstrinin iyi gelişmesi sayesinde, yönetim merkezi Volga bölgesindeki en önemli yerlerden birini işgal etti. Toplamda bölgede 200'den fazla bitki vardır. Saratov'un büyük işletmelerinden bazılarına bakalım.

Yapı Malzemeleri Fabrikası

Saratov işletmeleriSZSM (Saratov Yapı Malzemeleri Fabrikası)- Sektörün gerçek amiral gemisi, en iyi 100 Rus firması notunda yer aldı. Tesisin faaliyeti 1976’da başladı. Ürünleri duvar blokları, tuğlalar, kaldırım taşları, gözenekli dolgu maddeleri ve daha fazlasıdır. Saratov'un tüm sanayi kuruluşlarının, özellikle de yapı malzemeleri fabrikasının, yüksek kaliteli garantili ürünler üreterek mükemmel bir üne sahip olduğu belirtilmelidir.

Saratov tuğla özel ve iyi bilinen çok ötesindebölge dışında. Ayırt edici özelliği, renk çeşitliliği. Müşterinin talebi üzerine fabrikada herhangi bir renkte bir tuğla yapılacaktır. Ve hacimsel boyamanın özel bir teknolojisi sayesinde, rengi yıllarca korunacaktır. İşletme defalarca çeşitli diploma ve ödüllerle ödüllendirildi.ürünler SZSM

Saratov sanayi işletmeleri

Rafineride lider konumdayer. 1934 yılında kuruldu. 2013 yılından bu yana Rosneft petrol şirketinin bir parçası. Şirket, Avrupa standartlarına tamamen uygun çevre dostu yakıt üretimi yapmaktadır. Tesis ayrıca markalı yakıtların üretiminde de uzmanlaşmıştır.

Kurumsal sürekli yeniden inşa ediliyor veyükseltti. Yağ arıtma ve işleme için modern tesislerin piyasaya sürülmesi, üretim miktarlarını önemli ölçüde artırdı. Modern tesislerin yönetimi için, tesisin personeli düzenli olarak ileri eğitim için eğitim kurslarına katılıyor.Saratov sanayi kuruluşları

Rulman tesisi

Saratov girişimleri önemli birYatakların üretiminde uzmanlaşmış bir fabrika (SPZ-Z). Hikayesi 30'lu yıllarda başlıyor. Ve zaten 1941 yılında bitki ilk ürünlerini üretti. Üretilen ürünlerin çeşitliliği farklıdır, 2 binden fazla çeşit rulman üretilmektedir.

Günümüzde SDR bir tam döngü üretimdir. Bu mod, hem kitlesel tüketici hem de dar odaklı işletmeler için, örneğin takım tezgahı endüstrisinde kullanılan yüksek hassasiyetli rulmanlar için ürünler üretmeyi mümkün kılar.

Kalitede, Saratov yatakları Avrupa'ya göre daha aşağı değildir ve bazı açılardan onları bile aşmaktadır. Aynı zamanda, yerli ürünlerin maliyeti yabancıdan çok daha azdır.Saratov büyük işletmeler

Saratov Süt Fabrikası

Yukarıda belirtildiği gibi, Saratov işletmeleriendüstriyel yönelimle sınırlı olmamakla birlikte, şehrin büyük gıda fabrikaları ve birleştirir. Bunlardan biri QMS (süt bitkisi). 50 yıldan beri, sadece Rusya'nın değil, aynı zamanda Yakın Yurtdışı'nın da sakinlerinin ürünlerinden memnun kaldı. Sonuçta, fabrikada üretilen tüm ürünler, tüm geleneksel teknolojilere uygun olarak sadece doğal sütlerden üretilmektedir.

Üretilen ürün yelpazesi basittirbüyüktür. Kremalı ve sütlü, peynir altı suyu içecekleri ve yoğurt, tereyağı, süt pastöreleri, kazein - her müşteri tadı için bir şeyler bulur. Ve ünlü Saratov tereyağı sadece Rusya'nın tüm bölgelerindeki sayaçlara teslim edilmiyor, aynı zamanda Devlet Rezervine de yatırılıyor. Tüm faaliyet yıllarında işletme, tüketicilerden ve ortaklardan güven ve tanıma sahiptir.

Saratovun büyük teşebbüsleri: genel bakış 2019

Saratovun büyük teşebbüsleri: genel bakış 2019

Related news

 • Ne Münasebet 3. Bölüm Fragman izle
 • 5. Mini Süper Star Çocuk Şenliği Başlıyor
 • Kawasaki Volcano - otuz yıllık geçmişi olan bir motosiklet
 • Dağılmış cinsel hastalıklar
 • Havuç cutlets: kalori içeriği, pişirme yöntemleri, yemek tarifleri

 • Saratovun büyük teşebbüsleri: genel bakış 87

  Saratovun büyük teşebbüsleri: genel bakış


  Saratovun büyük teşebbüsleri: genel bakış 90

  Saratovun büyük teşebbüsleri: genel bakış 68

  Saratovun büyük teşebbüsleri: genel bakış 31

  Saratovun büyük teşebbüsleri: genel bakış 25

  Saratovun büyük teşebbüsleri: genel bakış 25

  Saratovun büyük teşebbüsleri: genel bakış 39

  Saratovun büyük teşebbüsleri: genel bakış 98

  Saratovun büyük teşebbüsleri: genel bakış 19

  Saratovun büyük teşebbüsleri: genel bakış 34

  Saratovun büyük teşebbüsleri: genel bakış 18

  Saratovun büyük teşebbüsleri: genel bakış 41

  Saratovun büyük teşebbüsleri: genel bakış 44

  Saratovun büyük teşebbüsleri: genel bakış 53