Sberbanka Moskovada bir röportaj nasıl yapılır Sberbankta başarılı bir grup röportajı nasıl geçilirSberbanka Moskovada bir röportaj nasıl yapılır Sberbankta başarılı bir grup röportajı nasıl geçilir

23.05.2019

Sberbanka Moskovada bir röportaj nasıl yapılır Sberbankta başarılı bir grup röportajı nasıl geçilir 58

Sberbank'a Moskova'da bir röportaj nasıl yapılır? Sberbank'ta başarılı bir grup röportajı nasıl geçilir?

Şimdi nasıl anlamaya ihtiyacımız var.Sberbank tarafından görüşülmüştür. Genel olarak, bu süreç başka bir organizasyondaki bir işi işe almaktan çok farklı değildir. Ama bazı farklılıklar var. Birisi için önemli görünebilir. Ve Sberbank ile bir röportajı nasıl geçeceğinizi anlamak için, bazen çok denemelisiniz, bu sürece hazırlanın. Sonuçta, çoğu bu kuruluşta çalışmaya kabul ile sadece şok vardır. Bu neden oluyor? İstihdam yolunda potansiyel başvuru sahibi için ne bekliyor? Bu zor konuda sizinle uğraşmaya çalışalım.sberbank için bir röportaj nasıl

Genel algoritma

Sberbank için görüşme nasıl? Genel olarak, daha önce de belirtildiği gibi, aynı andadiğer örgütlerle karşılaştırıldığında bir fark var ve aynı zamanda neredeyse hiç farklı değil. Röportajın kendisi aynı şeyi ima ediyor - tüm adayları uyumluluk açısından kontrol etmek.

Hemen dikkat çekmeye değer: Tasarruf Bankası'nda istihdam çeşitli aşamalarda gerçekleşmektedir. Ve hepsi de röportajlar içeriyor. Genellikle bu süreç üç kısma ayrılır. Sberbank için görüşme nasıl? Öncelikle, kurumun ofisine veya şubesine başvurmalısınız. İlk kısım anketin tamamlanmasıdır. İkincisi grup görüşmesi. Ve eğer şanslıysanız, o zaman son aşamaya geçeceksiniz - potansiyel bir işverenle kişisel diyalog. Prensip olarak, sürecin genel algoritması açık olmalıdır. Ama şimdi biraz detay vermeye değer. Ve şimdi yapacağız.

sorgulama

Sberbank için görüşme nasıl? Bu organizasyonda gerçekten bir iş bulmak istediğimize karar verdik. Bu yüzden, istihdamın önündeki ilk aşamadan geçmemiz gerekiyor - anketi doldurmak. Bunu elde etmek için görüşmeyi yaptığınız Sberbank ofisiyle veya doğrudan bankaya başvurabilirsiniz.

Bir tasarruf bankası ile röportaj nasıl geçilir

Belki de bu aşama en basit olanıdır. Ankette, kendiniz ve bazı yetenek ve yetenekleriniz hakkında bilgi yazmanız gerekecektir. Eğitim dahil. Kişisel nitelikler ve karakter özellikleri de takdir edilmektedir. Çalışmak için bir yer ayarlamışsanız, anket size tanıdık gelecektir. Her zaman basmakalıptır. Ve Sberbank'a röportajı başarılı bir şekilde nasıl geçeceğinizi anlamanıza yardımcı olacak bir anket. Sonuçta, bu aşamada çok sayıda aday eleniyor. Kendi özgeçmişinizi ankete eklemek daha iyi olacaktır. Bu, formdaki tüm alanları doldurmanızı kolaylaştırır.

Grup

Ankete daha ileri gittiğimizi varsayalım. Şimdi en zor soruyla - Sberbank'a bir grup röportajını nasıl geçeceğimizi - ele almalıyız. Bu birçok başvuru sahibini endişelendiriyor. Sonuçta, işveren bu olayı işe alma için temel olarak konumlandırıyor. Bu testi başarısız - bankada bir yer için umut değil. Grup görüşmesi Sberbank'ta nasıl yapılmaktadır?

Bir tasarruf bankası ile bir röportajı başarılı bir şekilde nasıl geçebilirsiniz?

Belli bir ofise davetlisinizsaati. Adaylığınıza ek olarak, 40-50 kişi daha, hatta daha fazlası olacak. Bu kuruluşta kaç kişinin bir iş bulmak istediğine bağlı olarak. Herkes bir anket alır. Ama bu sadece bir şablon değil, bir çeşit test. Sadece senin hakkında konuşmak zorunda değil, aynı zamanda yeteneklerinizi de gösteriyor. Bu noktada birçok kişi başarısız oluyor. Sonuçta, insanlar belirli görevler veya sorular için genellikle hazır değiller. Grup görüşmesinde testten ne beklendiğini anlamak önemlidir. Her şeyi öngörmek zor, bazen imkansız. Ama bazı özel anlara önceden hazırlamak için değer. Özellikle de yüksek öğreniminiz yoksa. Bu durumda, bir grup görüşmesi kendinizi ve gerçek becerilerinizi göstermenize yardımcı olacaktır.

Ekonomi

Sberbank için ikinci bir röportaj nasıl yapılırsahne? Her şey, büyük bir anketi doldurmanız gerekeceği gerçeğiyle başlar. Ve en başta ekonomik ve matematiksel becerilerinizi göstermek zorunda kalacaksınız. Sadece o zaman kendiniz ve özellikleriniz hakkında bilgi verin.

Matematik korkulmamalıdır. Birçok başvurana göre, okul seviyesinden uzak değildir. Soruları cevaplamak için sıradan bir lise öğrencisi bilgisine ihtiyacınız olacak. Ama ekonomi daha zor bir an. Sonuçta, kendi kendinize yansıtmalısınız. Evet ve cevabınızı tartışmak için.

Bir grup bankacılığını nasıl bir tasarruf bankasına geçirirsiniz

Örneğin, sorular genellikle kategoriden sorulur"Ruble daha ucuz hale gelirse ve daha pahalı hale gelirse iyidir, neden?", "Bir borç ve kredi nedir?" ve benzeri. Prensip olarak, bazen her şeyi kendiniz düşünebilirsiniz, fazla bilgisiz. Matematiksel ve ekonomik kısımla konuştuktan sonra, Tasarruf Bankası'nda kitlesel bir röportajı nasıl geçeceğini düşünmüyorsunuz. Sonuçta, en zor bitti. Sadece test anketinin kalanını doldurmak için kalır. Ama tam olarak ne yazacak?

Kişisel profil

Sonra, aslında size sorulacakGrup görüşmesinden önce doldurduğunuz anketten verileri çoğaltmak için. Sadece burada bazı zor ve müstehcen sorular mevcut olacak. Sberbank'taki iş görüşmesi nasıl geçilir? Matematiksel ve ekonomik bölümünüzün ardından kişisel verilerinizi, adresinizi, e-postanızı, telefonunuzu belirtmeniz yeterlidir. Ve tabi ki kendin hakkında yaz. Bir hikaye biçiminde bile olabilirsiniz. Ancak, kişiliğinizin tüm özelliklerini listelemek daha iyidir.

Kişisel olarak çok fazla ilgi varnitelikleri. Ve karakter de. En azından, bu kısımda hızlı bir öğrenicinin yanı sıra ciddiyet ve sakinlik, sorumluluk ve titizlik belirtmeniz gerekir. Listelenen özellikler olmadan, başarılı işlere güvenemezsiniz. Kimse ziyaretçilere kaba davranan, huzursuz, sinirli, tembel bir kişiye ihtiyaç duymaz. Böyle bir çalışan hızla işten çıkacak. Karakteriniz sıcak huylu olsa bile, gerçeği hafifçe süsleyebilirsiniz. Ama sadece fırfırlar yok. Çubuğa aşırı tepki vermeyin. Bu anketten sonra Sberbank ile röportaj nasıl geçilir? Hala birkaç basit adım var.

Önde gelen sorular

Örneğin, birçok adayın ardındansözde soruların cevapları. Seninle acımasız bir şaka yapabilirler. Bu yüzden onlar için uygun şekilde hazırlanmalıyız. Gerçekte, tüm sorunların listesi listelenemez - neredeyse her zaman bireysel olarak derlenirler. Ama genel prensipte.

Tasarruf Bankası'nda grup görüşmesi nasıldır?

İlk nokta senin eğitimin. Herhangi bir var mı diye sorulacak. Hayır? O zaman sebebini belirtmek gerekir. Güçlü ise, o zaman "kabuk" yokluğu hoşgörülü hale gelir. Ancak testinizde bilginizi iyi göstermeniz şartıyla. Eğer kendi çalışmalarını yapmak için üniversitede çalışma yaptıysanız, böyle bir adım yasaklanmayacaktır. Elbette, yeteneklerinizi desteklemek için kurslardan ek bir diploma almak iyidir.

İkinci nokta, bu özel organizasyon nedensizin tarafınızdan seçildi. Sberbank'ta bir röportajın işverenin başvuru sahibinden beklediği ve bu soruyu sorduğuna göre nasıl yapıldığını anlamak çok zor değil. Gerçeği hafifçe süslemek zorunda. Eğer buraya yerleşmek istiyorsanız, o zaman vurgu, prestij üzerinde olduğu kadar, mekânın popülerliği ve profesyonelliği üzerinde de yapılmalıdır. Ana şey, cevabı bir desende yazmaz. Aksi takdirde, daha fazla geçmeyeceksiniz.

Üçüncü nokta ücrettir. Sberbank'a yerleşerek ne beklediğinizi kesinlikle soruyorsunuz. Bu, kazançlara, çevreye, çalışma programına ve işteki görevlere uygulanır. Yüksek maaşı belirtmenize gerek yoktur. Buna gerçekten güvenmiş olsan bile. Bunun yerine, 10 ila 15 bin ruble arasında değişen bir program ve 5 günlük çalışma haftasıyla başlayacağınızı yazınız. Bu seçilen kuruluşta bir iş bulmanıza yardımcı olacaktır. Unutmayın, daha yüksek eğitimleriniz varsa ve siz değerli ve değerli bir çalışanınız olsanız bile, Sberbank, çok fazla şey almak isteyen birini asla kabul etmeyecektir.

Bir tasarruf bankasında bir iş için bir röportaj nasıl geçilir

uygulama

Sberbank'ta Moskova'daki görüşme nasıl?ya da başka bir şehir? Anketi ve testi tamamladıktan sonra küçük bir uygulamadan geçmeniz istenecektir. Tam olarak ne olacak, kimse bilmiyor. Sonuçta, bu kişisel ve bireysel bir görevdir. Profesyonel becerilerinizi göstermelidir.

Ancak, büyük olasılıkla, sizden istenecekİş yerinde olabilecek bazı eskizleri oynayın. Ya da bir rapor hazırlayın, bir bilanço vb. Genel olarak, bu ya da bu durumda nasıl davrandığınızı gösterin ya da profesyonel (genellikle ekonomik) becerilerinizi tekrar gösterin. İlk bakışta göründüğü kadar zor değil. Ana şey, kaybolmamak ve tam bir huzur ortamı sağlamaktır.

görünüm

Grup görüşmesinde çok fazla dikkatçalışanların görünümüne verilir. Bu yüzden prestijli görünmeye çalışın. Kadınlar için sıkı bir eteğe sahip olan erkek ya da tişörtlü takım elbise - kalabalıktan sıyrılmanıza yardımcı olacak budur.

Moskova'da bir tasarruf bankasında bir röportaj nasıldır?

Elbette, düzensiz bakarsanız,o zaman kimse röportajın üçüncü aşamasında seni özleyemez. Bu nedenle, görünümünüze özel bir ilgi göstermeye çalışın. Zaten bir işin olduğunu hayal et. Ve şimdi kıyafet kodunu takip etmelisin.

Sonuç

Sberbank için bir röportaj nasılson aşama? Çok kolay ve basit - bu potansiyel bir işveren ile kişisel bir röportaj. Doğru, sıra canlı. Ve yaklaşık 4-5 çalışan için bir ofis alır. Orada röportaj için normal sorular sorulacak. Özgeçmişinizi burada almayı unutmayın.

Eğer çalışmayı hakettiğini ispatlayabilirsenizSberbank, bir yer bulursun. Buradaki rekabet büyük. Yani, buraya ulaşmak için çok uğraşmak gerekiyor. Bununla birlikte, pratik gösterdiği gibi, zamanında hazırlık süreci ile kolay ve basittir.

Sberbanka Moskovada bir röportaj nasıl yapılır Sberbankta başarılı bir grup röportajı nasıl geçilirSberbanka Moskovada bir röportaj nasıl yapılır Sberbankta başarılı bir grup röportajı nasıl geçilir

Related news

 • Retro Koşu Düz Koşudan 6 Kat Daha Fazla Kalori Yakıyor
 • Beyaz Pantolondan Leke Nasıl Çıkar
 • Çikolata Diyeti
 • Yılların Eskitemediği Saç Modası: Permalı Saçlar
 • Üç Düz Üç Büz Şiş Örgü Modeli

 • Sberbanka Moskovada bir röportaj nasıl yapılır Sberbankta başarılı bir grup röportajı nasıl geçilir 72

  Sberbanka Moskovada bir röportaj nasıl yapılır Sberbankta başarılı bir grup röportajı nasıl geçilir


  Sberbanka Moskovada bir röportaj nasıl yapılır Sberbankta başarılı bir grup röportajı nasıl geçilir 21

  Sberbanka Moskovada bir röportaj nasıl yapılır Sberbankta başarılı bir grup röportajı nasıl geçilir 52

  Sberbanka Moskovada bir röportaj nasıl yapılır Sberbankta başarılı bir grup röportajı nasıl geçilir 17

  Sberbanka Moskovada bir röportaj nasıl yapılır Sberbankta başarılı bir grup röportajı nasıl geçilir 10

  Sberbanka Moskovada bir röportaj nasıl yapılır Sberbankta başarılı bir grup röportajı nasıl geçilir 38

  Sberbanka Moskovada bir röportaj nasıl yapılır Sberbankta başarılı bir grup röportajı nasıl geçilir 17

  Sberbanka Moskovada bir röportaj nasıl yapılır Sberbankta başarılı bir grup röportajı nasıl geçilir 69

  Sberbanka Moskovada bir röportaj nasıl yapılır Sberbankta başarılı bir grup röportajı nasıl geçilir 16

  Sberbanka Moskovada bir röportaj nasıl yapılır Sberbankta başarılı bir grup röportajı nasıl geçilir 21

  Sberbanka Moskovada bir röportaj nasıl yapılır Sberbankta başarılı bir grup röportajı nasıl geçilir 37

  Sberbanka Moskovada bir röportaj nasıl yapılır Sberbankta başarılı bir grup röportajı nasıl geçilir 54

  Sberbanka Moskovada bir röportaj nasıl yapılır Sberbankta başarılı bir grup röportajı nasıl geçilir 45

  Sberbanka Moskovada bir röportaj nasıl yapılır Sberbankta başarılı bir grup röportajı nasıl geçilir 49

  Sberbanka Moskovada bir röportaj nasıl yapılır Sberbankta başarılı bir grup röportajı nasıl geçilir 90

  Sberbanka Moskovada bir röportaj nasıl yapılır Sberbankta başarılı bir grup röportajı nasıl geçilir 73