Screamer: Bu nedir 2019

Screamer: Bu nedir 2019 Screamer: Bu nedir

Screamer: Bu nedir?

Bu terim kelimesini çevirirsenizİngilizce, "çığlık" anlamına geliyor. Açıklamayı basitleştirmeye çalışalım. Screamer - bu nedir? Temel olarak, bunlar benzer senaryo geliştirmeye sahip video kliplerdir. İlk başta, ekran rahatlatıcı bir şey, örneğin güzel bir kedi yavrusu gösterir.Screamer - nedir bu?Ekranın ortasında aniden görüntülendiğindeKorkunç bir canavar ya da sağır edici bir ağla yaşayan ölü bir canavarı. Bir insanın ne tür tepkisi olabilir? Elbette, korku, titreme, şok, bu tüm çığlıkçı. Bu nedir - pugalki'nin en ilkel versiyonu, saçma bir şaka, aptal bir miting mi? Bir kişide olumsuz duygulara neden olmak için özel olarak yaratılmıştır. Ancak çoğu kişi için, çığlıkçıyı görmek, ilgi ve merak yaratır. İyi bir örnek "Korku Odası" cazibe. Pleases one: korkunç çığlıklar için moda biraz pougasla. Artık "akut" ve aşırı sevgililer, daha önce yaratılmış olanla ilgili olmak zorundalar.

Bir screamer nasıl ve ne için yaratılır

Bu tür şoklar genellikle oyunlara sokulur. Bir kişi, normal bir oyunda (örneğin, bir labirent), oyunda akran bir şekilde oynar ve ... .. Ve herzamanki gibi, sağır edici bir çığlık altında mutsuz bir zombi görünür. Bu ağlamaya ya da en yüksek korku etkisinin elde edildiğine dair herhangi bir başka uygun uğursuz sesin olduğuna inanılmaktadır. Bu videoyu izlerken sesi kapatırsanız, büyük olasılıkla, hiç korkmayacaksınız, ancak gördüğünüz şeyden sadece tiksinti duyacaksınız. Bir süreliğine scrambles çok popülerdi ve bu oldukça haklı. Hemen hemen herkes böyle bir "korkuluk" yaratabilir. Bunu yapmak için, fotoğraf düzenleyicide işlenmesi gereken bir fotoğrafın yanı sıra herhangi bir sessiz videoya veya oyuna ihtiyacınız vardır. Örneğin, insanlar solgun bir yüz yaparlar ve gözlerini keserler (tabii ki tam anlamıyla değil), daha sonra kontrast, koyu renkler, yara izleri vb. Eklerler. Bu korkutucu mu? İnsanların böyle "canavarlar" tarafından korkmuş olmalarına şaşmamalı.

En ünlü screamer

Korkunç Screamers

En ilginç olanı ilk çığlıkçıekran koruyucu TV'yi düşünün. Biz VID-Screamer bahsetmek Yani, Sovyet döneminin "bir korkuluk" oldu. O zamandan beri, birçokları vardı. en modern ve iyi bilinen Çığlıkçı, "en iyinin en iyisi" - Bu bir çürümüş bedeni andıran görünüşte bir kız var olduğu bir görüntü vardır. Her şey odanın koyu yeşil renklerle gösterilmesiyle başlar. Onun ortasında bir sallanan sandalye. Sonra bir noktada, aniden kendini sallanmaya her an daha yoğun başlar ve bir sonraki an bu sallanan sandalyede oturan kızın imajını ortaya. O ayağa kalkar ve gerçek dışı eğilip "siz" e yaklaşır. Daha sonra, saniye sadece bir çift, bir ses getiren, yürek parçalayıcı çığlığı izleyicinin kendi sakat ölü solgun yüzü ortaya koyduğunu olduğunu. sağlanan adrenalin izleyicinin Keskin patlaması, kullanıcı korkusu ancak bir çığlık geri tutan, kalbim göğsümden dışarı atlar. Elbette korkunç.

Screamers ile Karışma

en iyi çığlık atmakBirçok insan özellikle arkadaşlarıyla eğlenmeyi severhissedilebilir, tepkilerine gülün. Bu terim ve hızla popülerlik kazanan bir fenomen ile ilgili olarak "şehir efsaneleri" şimdiden şekillenmeye başladı. Bir screamer'ı karakterize eden en parlak örnek, hepsi aynı kötülüktür. Yani bir kız arkadaşından posta postası aldı. İsmi yoktu. Kız videoyu izledi ve ertesi gün okula gelmedi. Onu aramaya başladılar, ama kimse telefonu açmadı. Kızın kalp krizinden öldüğü ortaya çıktı! İşte böyle. Çığlık atan insanlarla uğraşmayın. Ayrıca bu videoları hamile kızlara, çocuklara ve istikrarsız ruhsallığa sahip insanlara izlemeniz tavsiye edilmez. Savunmasız bir kişinin izlenimi ne kadar yansıtılacak? Ve ilk bakışta sonuçları kim tahmin edebilir, aptal olsa da, hala masum bir ralli olsa bile? Ani bir korku saldırısı yaşadıktan sonra, kişi makul kararlar veremez veya davranışlarını kontrol edemez, ki bu da korkunun aşırı agresif bir tepkisine neden olabilir.

Screamer: Bu nedir 2019

Screamer: Bu nedir 2019

Related news

 • Nevresim Nasıl Dikilir
 • Ev için duvara monte edilen bir kazan nasıl seçilir
 • Ev kılı maskeleri: 8 en iyi yemek tarifleri
 • Pasda astar-emaye HN-0278: özellikleri, tüketimi, talimatı
 • Acil durum ışığı bulunan acil durum ışığı: açıklamalar, özellikler, tipler ve gözden geçirmeler

 • Screamer: Bu nedir

  Screamer: Bu nedir


  Screamer: Bu nedir

  Screamer: Bu nedir

  Screamer: Bu nedir

  Screamer: Bu nedir

  Screamer: Bu nedir

  Screamer: Bu nedir

  Screamer: Bu nedir

  Screamer: Bu nedir

  Screamer: Bu nedir

  Screamer: Bu nedir

  Screamer: Bu nedir

  Screamer: Bu nedir

  Screamer: Bu nedir

  Screamer: Bu nedir

  Screamer: Bu nedir

  Screamer: Bu nedir

  Screamer: Bu nedir

  Screamer: Bu nedir

  Screamer: Bu nedir

  Screamer: Bu nedir