SDAdaki son değişiklikler 2019

SDAdaki son değişiklikler 2019

SDAdaki son değişiklikler 64 26.01.2019, 01:48

SDA'daki son değişiklikler

Yol kuralları sürekli değişiyor veyol ve ulaşım ilişkileri alanında yeni yönlerle tamamlanmaktadır. 2012'de son gelişimi. Güncellenmiş kurallar 24 Kasım'da yürürlüğe girdi, bu nedenle her sürücü trafik kurallarındaki en son değişiklikleri bilmek zorunda kaldı. Yol Kurallarının, doğrudan bir ehliyet almadan önce eğitilmiş sürücülerin eğitimi için temel bir bilgi kaynağı olduğuna dikkati çekmektedir. Buna ek olarak, bu belgede elde edilen bilgiler, trafik trafiğinin uygulanmasında ortaya çıkabilecek birtakım zorluklarla başa çıkabilir.

Pek çok yeni sürücü, tamamen doğru değildirtrafik kurallarındaki değişiklikleri düşünebilirler, çünkü nispeten yakın bir zamanda bir araç kullanıyorlar ve yalnızca karşılaştırılacak bir şeyleri yok. Ancak daha tecrübeli sürücüler, ülkenin yollarındaki trafik kurallarının düzenlenmesi alanındaki haberlere her zaman uymaktadır. Bu kurallar, sürücülerin, yolcuların ve yayaların davranışlarını düzenleyen ana normatif düzenlemedir. Yalnızca sürücülerin değil, diğer tüm yol kullanıcılarının trafik kurallarındaki değişiklikleri bilmeleri gerekir.

2012'de trafik kuralları kaldırıldı ve değiştirildimilletvekillerinin gereksiz gördükleri birkaç makale. Örneğin, bu, doğrudan sahibini olmayan bir şoför sürerken, özel bir vekaletnamenin zorunlu bulunup bulunmadığına ilişkin bölümü ilgilendiriyor. Bu hüküm iptal edildi ve artık uygun bir vekaletname bulunmamaktadır. İsterseniz, hiç kimse böyle bir vekaletnameye sahip olduğunuzu yasaklayamaz, en azından SDA değişiklikleriyle ilgili bir şey söylemez.

Başkasının nakliyesini yönetmek içinsürücünün kendi ehliyetini ve zorunlu bir sigorta poliçesini, bu yönetimi gerçekleştirmekle görevli olan kişilerin listesine alınması ile ilgili bir not ile taşıması yeterlidir. Yani, eğer poliçe sizi bir mütevelli olarak belirtmeksizin başka bir kişiye verilirse, bu sizin için para cezası vermek için geçerli bir gerekçedir. Yol Trafik Kuralları'nın önceki sürümü uyarınca, satın alınan otomobilin kayıt süresi, transit sayıların geçerliliği veya gümrükten çekilme gününden itibaren beş gün ile sınırlandırılmıştır. Şimdi bu terim on güne yükseltildi, bazı durumlarda sürücüler için çok yararlı.

SDA'daki bu değişiklikler,Aracın teknik muayenesini geçirirken sürücüler sık ​​sık ek zorluklar yaşarlar ve aynı zamanda zorunlu bir hukuki sorumluluk sigortası poliçesi edinme sürecinde bulunurlar. Benzer bir durumdaki beş gün - süre yeterince kısa ve sürücü her zaman gerekli işlemleri yapmayı başaramadı. Sonuç olarak - harcanan zaman, sinirler ve ek masraflar. Artık sürücülerin bu prosedürleri daha uzun süre uygulayabilecekleri bir fırsatları var.

2012 yılından beri, sürücüler için kuralaracın ön camında aracın teknik denetimini geçirme sürecini gösteren kuponun zorunlu bağlanması. Birçok sürücü bu değişimden dolayı çok mutlu. Yolun Kuralları hakkındaki en son değişikliklere uygun olarak, bu tür kuponlar yalnızca yolcu taşımacılığını yapan nakliye cihazına bağlanmalıdır. Yukarıdakilerin hepsinden görülebileceği gibi, trafik düzenlemelerindeki yeni değişiklikler sıradan sürücüler için hayatı kolaylaştırdı. Ancak hepsi bu kadar da değil, çünkü 2013'te yolun Kuralları'nda bir takım değişiklikler yapmayı da planlıyorduk. Bekleyeceğiz!

SDAdaki son değişiklikler 2019

SDAdaki son değişiklikler 2019

Related news

 • Tesettür Prenses Gelinlik Modelleri 2019
 • Azazil 2 Büyü (2019-2020-2020)
 • İlkbahar Yaz Michael Kors Moda Koleksiyonu

 • SDAdaki son değişiklikler 4

  SDAdaki son değişiklikler


  SDAdaki son değişiklikler 27

  SDAdaki son değişiklikler 100

  SDAdaki son değişiklikler 66

  SDAdaki son değişiklikler 99

  SDAdaki son değişiklikler 71

  SDAdaki son değişiklikler 9

  SDAdaki son değişiklikler 95