Sedenden tentürü akneden nasıl uygulayabilirsinizSedenden tentürü akneden nasıl uygulayabilirsiniz


Sedenden tentürü akneden nasıl uygulayabilirsiniz 18 03.03.2019, 19:39

Sedenden tentürü akne'den nasıl uygulayabilirsiniz.

Calendula'nın tentürü çok uygun bir çözümdürtedavisi. Uzun süredir oral uygulama için değil aynı zamanda cilt ve saçlar için de kullanılmaktadır. Onun şaşırtıcı özellikleri, güncağın bakterisidal özelliklere sahip olması, inflamasyonla mücadele edebilmesi ve yaraları iyileştirmesi ile açıklanmaktadır.Sedenden akne tentürüAlkol esaslı olarak yapılan alkolle desteklenir. Bu nedenle, eritme alkollü tentür, akne tedavisi için en iyi ilaçtır.

Akne yüzünde farklı görünebilirnedenleri, ancak çoğunlukla yetersiz beslenme ve cilt temizleme yüzünden. Her durumda, yüzdeki yeni oluşumlar, günaydın akneden tentürü alacaktır. Alkol cildi kurutur, bu nedenle sivilceleri dikkatli bir şekilde tedavi etmeniz gerekir, sadece sivilce. Çevresindeki cildi nemlendirip kızartabilirsin. Akne, günde 2-3 defa yağlanırsa, yakında ortadan kaybolacaktır. Calendula iltihaplanmayı giderecek, mikroorganizmaları birleştirecek ve cildi yeniden kurtarmaya yardımcı olacak ve alkol akne kuracak. Yağlı ciltli kadınlar için, yüzü sabunu tentürü ile nemlendirilmiş bir doku ile silebilirsiniz.

Ana para birimi olan diğer fonları hazırlamaya çalışın.bunun bir bileşeni, günaydan akne tentürü olacaktır. Örneğin, bir bardak haşlanmış suda bal ve tazelik 2 çay kaşığı eritin. Bu losyon, günde 2-3 defa yüzünüzü yağlayabilir. Yeterli sivilce yoksa balınıza bir gün boynu tentürü ekleyebilir ve boğaz noktalarına uygulayabilirsiniz. Solüsyondaki pamuklu yünü nemlendirmek için tentürlerin baldan biraz daha fazla olması gerekir.

Tentürden akneden krema yapın. Bunu yapmak için, birkaç marigold tentür kaşığına 20 gram Vazelin ekleyin. Bu kremi her gün kullanın - ve sonunda sivilceler kaybolacaktır.

Sarılığının tentüründen gelen maskesivilceleri, buğday unundan yapılır. Yoğun kaymağı alınmış krema gibi bir kütle yapmak için tentür ile seyreltin ve yüzünüzü kalın bir tabaka ile yağlayın .. Cilt çok kuru ise, bileşimi suyla inceltin, alkol ile aşınmayı önleyecektir. Böyle bir maske fazla yağ emer, bakterileri yok eder ve iltihabı hafifletir. Maske 15 dakika bekletilmeli, daha sonra soğuk suyla çıkartılmalıdır.Yüzdeki akne tedavisi

Şiddetli sivilce ve kalıcı olmayan sivilce içincalendula'nın tentürüne dayalı daha etkili bir araç hazırlamak mümkündür. İçinde salisilik ve borik alkol (yaklaşık olarak tüm bileşenlerin sayısı aynı) ve 4 tablet levomisitin ekleyin. Çözün ve karıştırın. Günde birkaç kez, bu çare ile sivilce yakmak.

Evde sivilceden alınan nergiz gibi etkili bir cilt bakım ürünü hazırlamak mümkün müdür?

Kadife çiçeği çiçeklerini alkol veya votka ile kavanoza kesin. 100calendula tentürüMililitre 20 gram çiçek alınır. İki hafta boyunca karanlık bir yerde bir kapak kavanoz ile kaplı. Bu tentürler için geleneksel bir tarifidir.

Ama ayrıca özel bir ilaç hazırlayabilirsiniz.en ihmal edilen vakaları iyileştiren sivilce. Israr calendula alkol, yarım kolonya ile seyreltilmiş olmalıdır. Bitmiş tentürde biraz borik alkol ve 3 mililitre gliserin ekleyin.

Yüzünde sivilce tedavisi güzel birzahmetli ve uzun. Harici araçlara ek olarak, yiyecekleri izlemeniz ve toksinlerin vücutlarını temizlemeniz gerekir. Bu şekilde tekrar calendula tentürü yardımcı olur. Günde üç kez 10-15 damla tentür alarak vücudunuzun metabolizmayı ayarlaması ve toksinleri temizlemesi için yardımcı olacaksınız.

Sedenden tentürü akneden nasıl uygulayabilirsinizSedenden tentürü akneden nasıl uygulayabilirsiniz

Related news

 • Rendeden Küpe Askılığı Yapımı
 • Eski çağlarda bilim, bilimin tarihi
 • Kestaneli Kek Tarifi
 • 3 Renkle Örülen Dikişsiz Bebek Yeleği
 • St. Petersburg, Rusya Deniz Kuvvetleri Günü’nü kutlamaya hazırlanıyor
 • Diğer Diyetlerimiz için tıklayınız

 • Sedenden tentürü akneden nasıl uygulayabilirsiniz 19

  Sedenden tentürü akneden nasıl uygulayabilirsiniz


  Sedenden tentürü akneden nasıl uygulayabilirsiniz 9

  Sedenden tentürü akneden nasıl uygulayabilirsiniz 44

  Sedenden tentürü akneden nasıl uygulayabilirsiniz 52

  Sedenden tentürü akneden nasıl uygulayabilirsiniz 62

  Sedenden tentürü akneden nasıl uygulayabilirsiniz 93

  Sedenden tentürü akneden nasıl uygulayabilirsiniz 9

  Sedenden tentürü akneden nasıl uygulayabilirsiniz 94

  Sedenden tentürü akneden nasıl uygulayabilirsiniz 73

  Sedenden tentürü akneden nasıl uygulayabilirsiniz 94

  Sedenden tentürü akneden nasıl uygulayabilirsiniz 44

  Sedenden tentürü akneden nasıl uygulayabilirsiniz 50

  Sedenden tentürü akneden nasıl uygulayabilirsiniz 24

  Sedenden tentürü akneden nasıl uygulayabilirsiniz 100