Selülitlere karşı krem - selülit karşıtı programın bileşenlerinden biri 2019

Selülitlere karşı krem - selülit karşıtı programın bileşenlerinden biri 2019

Selülitlere karşı krem - selülit karşıtı programın bileşenlerinden biri 6 11.02.2019, 02:59

Selülitlere karşı krem ​​- selülit karşıtı programın bileşenlerinden biri

Selülit sadece kozmetik bir kusur değildir. Bununla birlikte, deri altı yağda metabolik süreçlerin bir rahatsızlığı vardır. Bu başarısızlıklar etkilenen bölgelerde damarlar ve arterler, kan ve lenf durgunluk sıkıştırma yol açar. Yani selülit kurtulmak için - bu güzellik için değil, aynı zamanda kendi sağlıkları için bir mücadele değil sadece.

selülitlere karşı kremSelülitlerden etkili bir şekilde kurtulmak içinBir etkinlik programı geliştirmek gereklidir. Diyet ve rejimin düzeltilmesi, fiziksel aktivite, masaj, selülit karşıtı sargılar ve kozmetik kullanımı anlamına gelir. Cildindeki metabolik süreçleri aktive etmek, durumunu iyileştirmek için selülitlere karşı bir krem ​​kullanın. Nasıl uygulanır? Aşağıyı düşünün.

Krem selülitlere karşı uygun şekilde nasıl kullanılır

selülitlere karşı etkili kremDaha fazla verim için, daha önce istenirSorunlu alanların soyulması için araçların uygulanması. Cildi temizlemek için herhangi bir araç kullanabilirsiniz, ancak bir selülit önleyici fırça satın almak için tavsiye edilir. Bu işlemden sonra, cilt kremin etkilerine daha duyarlı hale gelecektir.

Problem bölgelerini nazikçe masaj yapmak gereksiz olmaz. Yoğurun ve aşağıdan yukarıya doğru hareket eden, deri kızarıklığı ışığı kadar ellerinizi ovalayın. Şimdi hazırlanmış kapakları selülit kremi neden olabilir. Bu fonların çoğu selülit görünümünü azaltır, böylece kan dolaşımı, etkilenen alanlar daha fazla besin alıyorsanız iyileştirilmesi, bir ısınma etkisi vardır cildin durumunu iyileştirir.

Selülitle savaşmak için halaDaha verimli, sarın. Bunu yapmak için, kremayı selülitlere karşı uygulayın, sorunlu lekeleri filmle sarın (gıda veya selofan kullanabilirsiniz), sıcak ve dinlenmeye bırakın. Prosedürün süresi 20 dakika ila 1.5 saat arasındadır. İlk kez kısa bir süre için sarın ve vücudun tepkisini takip ettiğinizden emin olun. Alerji veya olumsuz duygular yoksa, bir dahaki sefere maruz kalma süresini hafifçe artırabilirsiniz. Prosedürden sonra, kremin kalanını peçete ile çıkarın.

Krem selülitlere karşı ne korumalıdır?

ev koşullarında bir selülit kremiKozmetik endüstrisi büyük üretirfarklı anti selülit ürünlerinin sayısı. Hepsi bileşimde farklıdır, ancak selülitlere karşı iyi bir krem ​​sürmek zorunda olan bazı bileşenler vardır. Yağların birikmesini önleyen maddeler ve bitkisel özler içermelidir: kafein, kakao özleri, nane, kahve, çay, ayrıca teofilin veya teobromin.

Vitaminlerin varlığına dikkat edin veCilt beslenmesini iyileştiren enzimler, esnekliğini arttırır. Selülitlere karşı etkili bir krem ​​de kan dolaşımını (sarmaşık, ginkgo, kaplan çimen, alg, at kestanesi) artıran bitki ekstreleri içerir. Cilt tonunu iyileştirmek için, bileşim kırmızı biber özü, kava-kava yağı, nikotinik asit ve kafur yağı içerir.

Anti-selülit kremi mutlaka zorunda değillistelenen bileşenlerden oluşan eksiksiz bir sete sahip olmak, bunlar en yaygın kullanılan bileşenlerdir. Kozmetik şirketleri, yeni malzemeler eklemek, eskileri kaldırmak için araştırma yaparlar. Hepimiz bireyseliz ve kozmetik ürünlerin seçimi de bireysel bir meseledir: biri için çok uygun olan bir şey diğeri üzerinde hiçbir etkisi olmayacaktır. Bu nedenle, bu araçları seçerken, kişisel deneyimlerle yönlendirin, sadece dışarıdan gelenlerin tavsiyelerini dikkate alarak.

Selülit için ilaçlar pahalı veBazı bileşenler alerjik reaksiyona neden olabilir. Bu durumda, evde selülitten bir krem ​​hazırlayabilirsiniz. Bir reçete seçerek, içindeki bileşenlerin yokluğuna dikkat edin, bu da size alerjiye neden olabilir.

Selülitlere karşı krem - selülit karşıtı programın bileşenlerinden biri 2019

Selülitlere karşı krem - selülit karşıtı programın bileşenlerinden biri 2019

Related news

 • Kabak çekirdeğinin zararları
 • Çocuğunuz internet bağımlısı mı
 • Es-Es Yeni Bölüm Fragmanı izle
 • HAMİLE KALMANIN 9 YOLU

 • Selülitlere karşı krem - selülit karşıtı programın bileşenlerinden biri 83

  Selülitlere karşı krem - selülit karşıtı programın bileşenlerinden biri


  Selülitlere karşı krem - selülit karşıtı programın bileşenlerinden biri 39

  Selülitlere karşı krem - selülit karşıtı programın bileşenlerinden biri 13

  Selülitlere karşı krem - selülit karşıtı programın bileşenlerinden biri 61

  Selülitlere karşı krem - selülit karşıtı programın bileşenlerinden biri 89

  Selülitlere karşı krem - selülit karşıtı programın bileşenlerinden biri 22

  Selülitlere karşı krem - selülit karşıtı programın bileşenlerinden biri 2