Selfie için en iyi telefon hangisi 2019

Selfie için en iyi telefon hangisi 2019 Selfie için en iyi telefon hangisi

Selfie için en iyi telefon hangisi?

“Otoportre” kavramı ilk olarak bilinmemektedir.On yıl. Bununla birlikte, bu tip görüntülerin popülaritesi sadece son yıllarda elde edilmiştir. Teknolojinin gelişimi, kendini herhangi bir mobil sahibine açık hale getirdi. Her telefon olmasa da bu zor görevle başa çıkacaktır.

Selfie nedir?

Selfie için telefon

Kendinizin bir fotoğrafının bir otoportre olduğu düşünülür. Kelimenin dikkat çekiciliği göz önüne alındığında, yerine "kendi kendini" çeviren Selfie tarafından değiştirildi. Böyle bir resmin ilk sözü sadece 2019'da ortaya çıktı ve hızla dünya çapında kök saldı.

Uzatılmış bir el üzerinde veya içinde çekilmiş bir fotoğrafayna, selfie olarak kabul edilir. Bu yöntem gerçek bir patlama yarattı ve popülerlik dalgası üzerinde, otoportre sevenler için birçok özellik yaratıldı. İlginç bir buluş, daha fazla insanın çerçeveye girmesine izin veren özel bir çubuktu. Selfie'nin sevgilileri de kendi portreleri için tasarlanmış Instagram kaynağını aldı.

Bir cihaz seç

Çoğu insan kullanmayı tercih ederselfie için telefon. Cep telefonu her zaman elinizin altında ve iyi fotoğraflar çekebiliyor. Her akıllı telefon görevde olmasa da.

Cihazdaki aksan kameralara gitmeli veikisinde de. Benliğin kalitesi aparatın matriksine ve çözünürlüğüne bağlıdır. Ayrıca, telefonun bir otomatik netleme olması gerekir, böyle bir fonksiyonun varlığı ön tarafta istenebilir. Selfi için harika bir telefon bulmak kolay değil. Alıcı, farklı firmaların birçok modelini dikkatlice incelemelidir.

Ana kamera

Selfi için bir telefon seçerken ödemelisinsadece cepheye değil. Kendi fotoğraflarınızı çekerken arka kamera da önemlidir. Selfi için, bir ayna yüzeyi kullanabilirsiniz, bu da ön cephenin burada yardımcı olamayacağı anlamına gelir. Ana kamera ile çekilen fotoğraf çok daha iyi olacak. Aynadaki bir fotoğrafla, bir bütçe cihazı bile iyi sonuçlar gösterecektir.

Ana kamera çekim yaparken kullanışlıdıruzanmış kol. Tabii ki, bu yöntem en iyisi değil, cephede sıradan bir "gözetleme deliği" varsa, bu mükemmel bir çözümdür. Telefonda iyi bir otomatik netleme olması durumunda, kullanıcı iyi sonuçlar elde edebilecek.

Bilanço

Selfi için en iyi telefonlar dengelitelefonları. Ünlü marka HTC'den kendi portreleri Desire Eye Red için canlı bir örnek oluşturuldu. Telefon, her iki kamera için de 13 megapiksel matris aldı. Ek işlevler de başarısız olmadı. Arka ve ön kameralarda otomatik odaklama var, her bir "göz" yakınında bir flaş var.

Frontalka arkadan biraz aşağı isediğer megapiksel sayısı problemleri ortaya çıkmamalıdır. Doğal olarak, "gözler" 0.3, 1.3 ve hatta 2 Mp iyi bir otoportre için uygun değildir. Selfie'ler için en iyi telefonlar ön kamera ve 8 MP arkadan 5 megapikselden başlıyor.

Samsung akıllı telefonlar

Selfi telefon Samsung

Herhangi bir üretici onun içinde sunabilirselfie için hat telefonu. İlk ve en önemlisi, cihazın "Samsung" not edilmelidir. Şirket her zaman mükemmel kameralarla ön plana çıkmıştı ve otoportre hayranlarının çoğu bu şirketi tercih ediyor.

Üretici birçok cihaz yayınladıselfies için uygun. Galaxy serisinden "Samsung S6" telefonu en parlak örneklerden biridir. Şirketin ana kamerası 16 megapiksellik bir matris ve 5 megapikselli bir ön panel kamerasıyla donatıldı. Özellikler selfie için mükemmeldir.

Hemen hemen tüm Galaxy cihazlar için uygundurotoportre. Şirket, telefonlarının çoğunda beş megapiksel bir ön uç sistemi kurdu. Tabii ki, sadece 2 Mp olduğu J1 modelinde istisnalar var. Ancak, SELFI taraftarlarının seçecekleri çok şey var.

Telefonlar Lenovo

Lenovo Selfi telefon

Ayrıca popüler bir Çinli üretici olduKamera fonksiyonlarına dikkat edildi. Mükemmel matrislerin varlığı, "Lenovo" SELFI ürünlerinin hayranlarını yaratmanızı sağlar. Şirketin telefonu, Koreli rakip için neredeyse daha düşük. Üretici, mükemmel kameralarla oldukça geniş bir akıllı telefon yelpazesine sahiptir.

En iyi fotoğraf ekipmanlarından bazılarıS-serisinin temsilcileri, yani model 60 ve 90. Son iPhone'a benzeyen bu telefonlar 8- ve 5 megapiksel bir cepheye ulaştı. Arka kamera da avantajlarla dolu. Her iki cihaz için, ana matrisin 13 Mp'lik bir çözünürlüğü vardır.

Vibi X3'ü sahibi olmak çok zorAna kamera 21 megapiksel. Matrix fronkalki bu mucize 8 megapiksellik bir çözünürlüğe sahip, bu da fotoğraf meraklıları için çok güzel. Gelişmiş arkadaşı Vibi Shot'un biraz arkasında. Üretici, akıllı telefonun ana kamerasını 16 megapiksel ile donattı ve ayrıca 8 megapiksellik bir matrise sahip oldu.

Daha ucuz segmentte, ayrıca uygunselfi modeli için. B sınıfı ya da daha model 7000 modelinin bir temsilcisi, 8 megapiksel ön kamera ve ana kameradan beş megapiksele sahip. Ayrıca, kendi portreleri yapmak isteyenler P70'i tatmak zorunda kalacaklar. Bu modellerin yaklaşık maliyeti 12 bin ruble civarında dalgalanıyor. Ancak, kesinlikle paraları var.

Akıllı telefonlar Sony

Selfie için en iyi telefonlar

Japon üretici, rekabetin gerisinde kalmadı. Sony, fotoğraf makinelerini en iyi kameralardan bazılarıyla donatıyor. Şirketle rekabet etmek sadece "Samsung" olabilir. Sony cihazlardaki kameralar, kendi portrelerinin çekilmesi için tasarlanmıştır.

Şirketin ürünleri arasında gerçek bulabilirsinizİnci. Örneğin, Xperia M5 21.5 megapiksel matrise sahip. Buna ek olarak, model 13 mp'de tamamen selfi için uygun bir ön uç aldı. Daha dengeli ve ucuz bir seçenek, ana ve arka kamera olarak 13 megapiksellik Xperia C5 olacak.

Sony'nin ürün yelpazesini incelemek, bir karar vermek zor,hangi telefonu seçersiniz. Z5 pahalı modellere dikkat çekilir, Z3 fiyatında orta ve tabii ki birçok M4 Aqua tarafından sevilir. Telefonların her biri güçlü ve fonksiyonel bir kamera aldı. Selfie'lere yönelik bir cihaz seçmenin ağır yükü, alıcının omuzlarına düşecek ve kesinlikle en kolay olmayacaktır.

HTC Telefonları

Hangi telefon selfies için uygun

Daha az kapsamlı, ama oldukça ilginçselfi için bir dizi cihaz bir Tayvanlı üretici sunmaktadır. HTC kameralara odaklanmamakla birlikte, bazı modellerde bazı fotoğraf meraklılarını çekebilir.

Alıcı akıllı telefonlara dikkat etmeliönek Bir ile, yani M9 ve M8S ile. Serinin sekizinci modeli 13 ve 5 megapikselde kamera aldı. Ne yazık ki, özellikleri Sony'nin ürünlerine kıyasla daha azdır, ancak kendi portrelerinde bir patlama ile başa çıkacaktır. Bir M9 biraz daha çekici görünüyor. Amiral gemisi, 20 ve 4 megapiksellik satışa çıktı. Frontalka biraz hayal kırıklığına uğrattı, ama yine de iyi görünüyor.

Ucuz cihazlar arasında, tespit etmek zorhangi telefon selfie için en iyisidir. "Bütçe" ve orta sınıfın bir kısmı kendi parametrelerini şaşırtmıyor. Aynı arzu 516 sadece 5 ve 2 Mp aldı. Benzer kameralar çoğu HTC modelindedir. Düşük kaliteli bir fotoğraf için böyle bir matris yeterli olacaktır. Parlak ve unutulmaz selfies için daha iyi özellikler gereklidir.

İlginç buluntular

Selfie için telefon nedir?

Kendi portreleri ile sadece seçkin değil başa çıkmakmarka. Pozisyonlarını kaybeden şirketler veya Çinli üreticiler de sürpriz olabilir. Aramaya dikkat ederek, alıcı Doogee'den meraklı bir cihaz F5'e çarpabilir. Telefon sadece demokratik fiyatı değil, aynı zamanda 13 ve 5 megapiksel kameraların varlığını da şaşırtacak.

LG'nin dizilimi arasında ayrıca cihazlar da var.selfies için uygun. Model Ray X190, mükemmel özelliklere sahip alıcıyı memnun edecektir. Üretici, telefonun 13 Mp ana ve 8 Mp ek kamera kadar aldı.

Seçkin "Çin" i görmezden gelmemelisin. Huawei'ye dikkat ederek, alıcı Ascend P7 modelinde yanılmalı. Telefonda 13 ve 8 Mp var, bu da çok iyi.

Selfie için en iyi telefon hangisi 2019

Selfie için en iyi telefon hangisi 2019

Related news

 • Yoğurt üzerinde yumurta olmadan Cupcake: pişirme özellikleri ve ilginç yemek tarifleri
 • Buz Kalıpları ile Yaratıcı Öneriler
 • Multivarkta tavuk kalpleri
 • Bilge kadınların tavsiyesi: ona doğru olmadığını açıklama
 • Göbek Eriten 7 Sandalye Hareketi

 • Selfie için en iyi telefon hangisi

  Selfie için en iyi telefon hangisi


  Selfie için en iyi telefon hangisi

  Selfie için en iyi telefon hangisi

  Selfie için en iyi telefon hangisi

  Selfie için en iyi telefon hangisi

  Selfie için en iyi telefon hangisi

  Selfie için en iyi telefon hangisi

  Selfie için en iyi telefon hangisi

  Selfie için en iyi telefon hangisi

  Selfie için en iyi telefon hangisi

  Selfie için en iyi telefon hangisi

  Selfie için en iyi telefon hangisi

  Selfie için en iyi telefon hangisi

  Selfie için en iyi telefon hangisi

  Selfie için en iyi telefon hangisi