Sergei Rost standart dışı bir görünüme ve eşsiz bir espri anlayışına sahip bir aktördür 2019

Sergei Rost standart dışı bir görünüme ve eşsiz bir espri anlayışına sahip bir aktördür 2019
16.09.2019

Sergei Rost standart dışı bir görünüme ve eşsiz bir espri anlayışına sahip bir aktördür 34

Sergei Rost standart dışı bir görünüme ve eşsiz bir espri anlayışına sahip bir aktördür.

Sergei Anatolievich Titivin - işte böyle geliyorKomedyen Sergei Rost'un gerçek adı. Sanatçı ilk olarak 90'ların sonlarında ekranda belirdi. Ancak gerçek popülerlik, sadece 2000'lerin başında ona geldi. Sergei Rost'un kariyeri yıllar boyunca nasıl gelişti? Ve katılımı ile hangi filmler görülmeli?

Sergei Büyüme: boy ve kilo

Sergey Titivin - standart olmayanın sahibiGörünüşe göre, renkli ve parlak bir performans sergilemesine yardımcı oldu. Takma Büyüme çok ironik geliyor çünkü aktörün büyümesi aslında 165 cm'den fazla değil.

büyüme aktörü

Sergei gençliğinde bile iyi beslenmiş ve hayatı boyunca aynı ağırlık kategorisinde tutuldu. Ancak, kesin veri, sanatçının kaç kilogram ağırlığında olduğunu, medyayı bulamadı.

Sergey Anatolyevich 3 Mart 1965'te doğdu. Zodyak Büyüme - Balık, doğu burç - Ahşap Yılanı işareti ile. Aktörün tarihi vatanı Leningrad şehri, şimdi St. Petersburg.

Kısa biyografi

Sergei Rost - sinema ya da tiyatro ile ilgisi olmayan bir St. Petersburg ailesinden geliyor. Aktörün ebeveynleri sıradan mühendislerdir. Annem güney Ukrayna'dan geliyor, babanın Bulgar kökleri var.

gri büyüme

Growth bir aktör olmasına rağmen, o aldıyönetmenin eğitimi, Leningrad Tiyatro Enstitüsü'nün ilgili fakültesinden mezun oldu. Daha sonra ortaya çıkan meslek, pek çok Sergey'in yeteneğini ortaya çıkarmaya yardımcı oldu: Şu anda sadece filmlerde değil, aynı zamanda senaryo yazarı, televizyon ve radyo sunucusu olarak da yarı zamanlı çalışmalarda bulundu.

90'lı yıllarda kariyer.

Sovyetler Birliği'nin çöküşünden sonra, film endüstrisiRusya'da yavaş ve acı verici bir şekilde restore edildi. O sırada Sergey Rost zaten prestijli bir tiyatro lisesi mezunuydu, ancak ekrana herhangi bir şekilde ulaşmak mümkün değildi. Bu nedenle, Sergei, Dmitry Nagiyev ile "Modern" radyoda mizahi bir yayın yapmak için bir ortaklıkta anlaştı.

büyüme ve kilo artışı

Nagiyev ve Rost'un renkli düeti çektidikkat çekti ve 1996 yılında televizyonda aktörlerin katılımıyla bir komedi dizisi başlatmaya karar verildi. "Altıncı Kanal" ın havasında, yıldızı Büyüme olan durumsal komedi "Dikkat, modern" sergilenmeye başladı.

Nagiyev ile bir çiftte aktör, hem erkek hem de kadın olmak üzere serideki tüm rolleri oynadı. Ayrıca Sergey, Anna Parmas'la birlikte sitcom için hikayelerle geldi ve ana karakterler için diyaloglar hazırladı.

Programın 2 sezonu çekildikten sonraProje "Full Modern!" olarak adlandırılan RTR kanalında yeniden başlatıldı. 2001 yılında, dizi STS kanalına taşındı ve yeni dizi "Dikkat modern-2" başlığı altında yayınlandı.

Devir Rostu mali refah getirdi,şöhret ve popülerlik. Ancak, 2004 yılında Sergei ve ortağı Dmitri arasında bir çatışma vardı ve sonrasında Rost projeden ayrıldı. Seri 2006'ya kadar sürdü. Programın ana karakteri, Dmitry Nagiyev tarafından gerçekleştirilen Ensign Zadov'du.

Sergei Büyüme: 2000'lerin filmleri.

Programa katılım ile paralel olarak "Dikkatli olun,Modern! "Eğer oyuncu, mümkünse, filmlerde ve dizilerde episodik rol oynadı. Sergei Büyüme, bir çizgi romanın yaratılmasına katkıda bulunan boy ve kilo, şimdi yeni bir Rus, şovmen ve hatta başka bir gösteri şovunun temsilcisi olarak ekranda parladı.

sergei anatolievich titivin

O zaman Sergey'in filmografisi "Sihirbazın Maceraları", "Mongoose", "Two Fates-2", "Gas Station-2'nin Kraliçesi" filmleriyle genişletildi.

2005’te"Modern" projesinden ayrıldıktan sonra, Sergei 16 seri melodramda "Sevme Hakkı" nda ana rollerden birini aldı. Sette aktör Elena Korikova ve Andrei Chernyshev ile işbirliği yapma şansı buldu.

Bir yıl sonra, aktör Victor Khomenko oynadıİlya Oleinikov (Gorodok), Tatyana Vasilyeva (“En çekici ve çekici”) ve Evgeniya Volkova (Kızları-Anneler) adlı gençlik filmi "Three On Top" da yer aldı.

2008'de yönetmen Alexander Chernyaev, Rost'un Gosha Kutsenko ve Gerard Depardieu'nun katılımıyla komedi "All Can Kings" de stilist-kuaför oynayacağını söyledi. 2009 yılında aktör, TV dizisinde "The Mistress of the Taiga" adlı filmde bir film yıldızı oynadı.

Büyüme ile ilgili yeni projeler

Büyüme - ana bölümdeki aktör. Sanatçının "Dikkat, modern!" Programından ayrılmasından sonra, nadiren öncü rollerle suçlanıyor. Ancak istisnalar var.

Örneğin, 2011'de Ukraynalı televizyon şirketi ICTV, Sergei'nin Valerik adında bir taksi servisinin başına oynadığı bir televizyon dizisi "Taksi" dizisini yayınladı. Filmin komplosunun merkezinde - Valerik ve astlarının düştüğü, emirleri bırakan komik durumlar. Sergei Rost ile birlikte, Sergey Belogolovtsev ("33 metrekare") ve Yegor Krutogolov ("Matchmakers-4") projede gösterilmiştir.

2014 yılında, Sergei Anatolyevich popüler televizyon kanalının genel yapımcısı Oleg Viktorovich'i canlandıran "Angelica" adlı sitenin çekimine katıldı.

sergey büyüme filmleri

2015, “The Hound” dedektif serisinde ve “London” adlı TNT kanalının projesinde filme alınarak oyuncu için işaretlendi.

Nikita Efremov ile Macera eylem "Londra"hızla oynadığı onlar İngiltere'de var olan zor durumlarda Rus halkının, çekilme kahramanı yardım eden Londra avukat Boris Brickman rolü var izleyicilerin kalbini kazandı ve seride 2015 Sergei Büyüme en projeleri hakkında konuştuk biri oldu.

2019 yılında, oyuncunun katılımıyla 2 ekran prömiyeri bekleniyor. Bu çocuk filmi "Save Puşkin" ve komedi "Onlar Değil" hakkında.

Aktörün diğer aktiviteleri

Büyüme, sahnede oldukça talep gören bir aktör. “Dörtlü Balık”, “Lefty”, “Şehir Fools N”, “Dolap” ve “İkame” gibi eğlenceli performanslarda başrol oynadı.

Yaptığı röportajda, Büyütme filminin yapımcısı Timur Bekmambetov tarafından satın alındığını itiraf ettiBAZELEVS. Doğru, ekran görüntüsü henüz ekranlarda somutlaştırılmamıştır.

Sergei Rost standart dışı bir görünüme ve eşsiz bir espri anlayışına sahip bir aktördür 2019

Sergei Rost standart dışı bir görünüme ve eşsiz bir espri anlayışına sahip bir aktördür 2019

Related news

 • Ekşili Et Tarifi
 • Garfield Filmleri
 • Persen Fort: Kullanım Talimatları
 • Asgari ücret zam oranı Haberleri, Güncel Asgari ücret zam oranı haberleri ve Asgari ücret zam oranı gelişmeleri
 • Yeni başlayan motosikletçi seçimi - Minsk M 125

 • Sergei Rost standart dışı bir görünüme ve eşsiz bir espri anlayışına sahip bir aktördür 42

  Sergei Rost standart dışı bir görünüme ve eşsiz bir espri anlayışına sahip bir aktördür


  Sergei Rost standart dışı bir görünüme ve eşsiz bir espri anlayışına sahip bir aktördür 67

  Sergei Rost standart dışı bir görünüme ve eşsiz bir espri anlayışına sahip bir aktördür 89

  Sergei Rost standart dışı bir görünüme ve eşsiz bir espri anlayışına sahip bir aktördür 76

  Sergei Rost standart dışı bir görünüme ve eşsiz bir espri anlayışına sahip bir aktördür 91

  Sergei Rost standart dışı bir görünüme ve eşsiz bir espri anlayışına sahip bir aktördür 7

  Sergei Rost standart dışı bir görünüme ve eşsiz bir espri anlayışına sahip bir aktördür 3

  Sergei Rost standart dışı bir görünüme ve eşsiz bir espri anlayışına sahip bir aktördür 3

  Sergei Rost standart dışı bir görünüme ve eşsiz bir espri anlayışına sahip bir aktördür 26

  Sergei Rost standart dışı bir görünüme ve eşsiz bir espri anlayışına sahip bir aktördür 15

  Sergei Rost standart dışı bir görünüme ve eşsiz bir espri anlayışına sahip bir aktördür 57

  Sergei Rost standart dışı bir görünüme ve eşsiz bir espri anlayışına sahip bir aktördür 48

  Sergei Rost standart dışı bir görünüme ve eşsiz bir espri anlayışına sahip bir aktördür 23

  Sergei Rost standart dışı bir görünüme ve eşsiz bir espri anlayışına sahip bir aktördür 32

  Sergei Rost standart dışı bir görünüme ve eşsiz bir espri anlayışına sahip bir aktördür 81