Sergey Burakatsky - biyografi ve yaratıcılık 4 17.01.2019, 11:31

Sergey Burakatsky - biyografi ve yaratıcılık

Bugün yazarın adıyla konuşacağızBurkatovsky Sergey. Bu yazara ait tüm kitaplar ve biyografisi materyalde ele alınacaktır. Bir bilim kurgu yazarı, oyun tasarımcısı ve Wargaming.net'in genel yapımcısı hakkında.

biyografi

sergei burkatovskySergey Burakatsky 1968 yılında doğduKrasnoyarsk bölgesi, Bor yerleşmesi, daha sonra Tomsk'ta yaşadı. Üniversiteden Teorik Fizik bölümünden mezun oldu. Sergei, nükleer enerjide uzmanlaşan Kurchatov Enstitüsü'nde çalıştı.

1997 yılında Burakatovskiy Sergey BorisovichYüksek teknolojiler alanında faaliyetlere başlar. World of Tanks adında bir bilgisayar oyununun lider geliştiricisi ve Minsk'te yaşıyor. Burkatovsky evli, iki çocuğu var, askeri tarihle ilgileniyor. Hatta VIF2NE adında bir askeri tarihi foruma da katılıyor.

literatür

Буркатовский сергей tüm kitaplarSergey Burakatovsky çeşitli edebi üyesidirdernekler. Özellikle, edebi forumda "Bir kasırgada." 2008 yılında yazarın ilk kitabı "Dün orada savaş olacak" başlığı altında yayınlandı. Okuyucuya zamanın başarısızlığının klasik planında yeni bir dokunuş sergiliyor. Bu çalışma, alternatif tarih türüne atfedilebilecek en beklenmedik ve delici roman olarak adlandırılmaktadır.

Arsa, modern bir insan için mümkün olup olmayacağını söyler.1941'de, Sovyet liderliğini yakında gerçekleşmesi gereken Almanya saldırısı konusunda uyarmak için düştü. 22 Haziran'da yaşanan trajediyi önlemek ve geçmişi yeniden yazmak mümkün mü? Bunun için ödenecek bedel nedir? Bütün bunları bu işten öğreneceksin.

2009 yılında, Sergey Burakatovskiy bültenleriİkinci çalışması "War 2020. First Space". Başka bir alternatif gerçekliği tanımlar. Yazar, ABD'de Gürcistan-Osetçi çatışmasından sonra, iktidarın Cumhuriyetçi John McCain'e geçtiğini söylüyor. Arsaya göre, Rus karşıtı bir kampanya başlatıyor. Rus hükümeti Ay programının yeniden canlandırılması için önemli fonlar ayırıyor. Sonuç olarak, gezegenin etrafında bir yörünge istasyonu görünür ve üzerinde küçük bir kalıcı taban ortaya çıkar. 2020'nin ortalarına gelindiğinde, ABD'li politikacılar NASA'nın uzay alanındaki lider konumunu kaybettiklerini hissediyor ve ABD'nin dünyadaki ana ülke statüsünü desteklemeye karar veriyorlar. Bu amaçla, Rusya'yı yeni bir askeri çatışmaya kışkırtmak olan ve Kaliningrad ve Ay yüzeyindeki Dünya üzerinde ortaya çıkması gereken çok aşamalı bir operasyon geliştiriliyor.

oyun

burkatovsky sergey borisovichSergei Burakatsky, yazmanın yanı sıraFaaliyet, World of Tanks projesinin geliştirilmesinde aktif rol oynamaktadır. Müşterinin çok oyunculu çevrimiçi oyunu hakkında. İkinci Dünya Savaşı olaylarına adanmış bir arcade tank simülatörüdür. Gelişme Belarus stüdyo Wargaming.net. Ayrıca projede strateji ve atıcı unsurları var. "Tanklar Dünyası" kavramı, PvP modunda tank komut savaşlarına dayanmaktadır. Oyun sadece Rusya'da değil, aynı zamanda Kuzey Amerika ve Avrupa'da da yayılıyor.Related news

 • FİRKETE İLE FİYONK OYASI
 • Harira Çorbası
 • ATATÜRKÜN EN SEVDİĞİ ŞARKILAR

 • Sergey Burakatsky - biyografi ve yaratıcılık 90

  Sergey Burakatsky - biyografi ve yaratıcılık


  Sergey Burakatsky - biyografi ve yaratıcılık 21

  Sergey Burakatsky - biyografi ve yaratıcılık 91

  Sergey Burakatsky - biyografi ve yaratıcılık 69

  Sergey Burakatsky - biyografi ve yaratıcılık 91

  Sergey Burakatsky - biyografi ve yaratıcılık 78

  Sergey Burakatsky - biyografi ve yaratıcılık 47