galeriler Goruntuler Sergey Kostenko - yetenekli kaleci
Sergey Kostenko - yetenekli kaleci 7 20.01.2019, 08:18

Sergey Kostenko - yetenekli kaleci

Kostenko, şüphesiz, kendi pozisyonunda büyümeye devam edecek ümit verici bir kaleci. Bu genç kaleci MHL'de kendini gösterdi ve denizaşırı tecrübeler kazandı.

Erken meslek

Sergey Kostenko, Novokuznetsk'teki hokey okulundan mezun olan "Kuznetsk ayılar" için konuşmaya başladı. Bu kulüp için ilk performansı, MHL'deki takımın ilk maçına denk geldi.

İlk oyunda kulüp favori ile buluştulig - Ufa "Tolparom". "Kuznetsk ayılar" acı bir mücadelede 3: 4 puanla yenildi. Bu genç kaleci için MHL'deki ilk zafer 8 Eylül 2009'da Togliatti'de gerçekleşti. Sezonun yarısından sonra Kostenko Sergei bu ligde ilk kez oynadı, tek bir puck eksik değil. MHL Kostenko'daki ilk yılında, ekibiyle birlikte gümüş madalya kazandı.

Gelecek sezon yeni başlayan kaleci içindiBaşarısız. Sergei Kostenko az oyun süresi aldı. Tüm sezon boyunca, o, buza çıkarken, takımın 6 galibiyetini kazandı. Düzenli sezonun sonunda "Kuznetsk ayılar" bunu playofflara getiremezdi. Sadece 2011-2012 sezonunda Kostenko, takımının ana kalecisi oldu ve onun için 40 maç geçirdi.Sergey Kostenko

Yurtdışı çıkış

Sergei, kulüpten uzmanlarla ilgileniyor"Washington". Onu 7. tur taslakta seçtiler. Kılavuzu Novokuznetsk "Metallurg" derhal değil izin, ama yine de izin vermesine izin verdi. Dünyanın en güçlü liginde bu kaleci oynamayı başaramadı. Kısa bir süre sonra, AHL Ligi'nden takım değişimi yaptı. Tecrübe sahibi olan bu genç kaleci, tekrar kendi kulübüne dönmeye karar verdi.

Uluslararası kariyer

Sergey Kostenko düzenli olarak milli takımda yer aldıUluslararası turnuvalarda konuşmak için. 2019 yılında düzenlenen Dünya Kupası'na katılmak için genç ekibine katıldı. Ekibimiz iyi bir hokey gösterdi ve herkes onu favoriler listesine ekledi. Ancak bu turnuvada madalya kazanamadı. Bronz madalya maçında Rus takımı Fin takımını yıkıcı bir skorla kaybetti. Sergey Kostenko, Kuzbass bir hokey oyuncusu, aynı zamanda 2012 yılında Gençler Dünya Şampiyonasında milli takımı için oynamış oyuncular listesine katıldı. Fakat turnuvadan önce üçüncü kaleci oldu. Bu turnuva tek oyunda harcanan değil, Kostenko hala gençlik dünya şampiyonasında gümüş madalya oldu.Sergey Kostenko hokey oyuncusu

Gelecekte genç kaleci Kostenko'nun KHL ve ana ekibimizin takımlarından birinin kapısını savunması mümkündür. Şu anda, bu kaleci ücretsiz bir ajan.

Sergey Kostenko - yetenekli kalecigaleriler Fotograf resim

Related news

 • Yves Saint Laurent ın popüler renkleri: özellikleri, renkleri, fiyatları ve değerlendirmeleri
 • Çörek Otlu Mahlepli Kurabiye Tarifi
 • Pırasalı Kek Börek Tarifi Videosu
 • İğne Oyası Çıtı Pıtı Renkler Modeli Yapımı Videolu Anlatımlı

 • Sergey Kostenko - yetenekli kaleci 51

  Sergey Kostenko - yetenekli kaleci


  Sergey Kostenko - yetenekli kaleci 68

  Sergey Kostenko - yetenekli kaleci 22

  Sergey Kostenko - yetenekli kaleci 60

  Sergey Kostenko - yetenekli kaleci 65

  Sergey Kostenko - yetenekli kaleci 76

  Sergey Kostenko - yetenekli kaleci 81