Sergey Kostenko - yetenekli kaleci 2019

Sergey Kostenko - yetenekli kaleci 2019

Sergey Kostenko - yetenekli kaleci 73 07.03.2019, 22:35

Sergey Kostenko - yetenekli kaleci

Kostenko, şüphesiz, kendi pozisyonunda büyümeye devam edecek ümit verici bir kaleci. Bu genç kaleci MHL'de kendini gösterdi ve denizaşırı tecrübeler kazandı.

Erken meslek

Sergey Kostenko, Novokuznetsk'teki hokey okulundan mezun olan "Kuznetsk ayılar" için konuşmaya başladı. Bu kulüp için ilk performansı, MHL'deki takımın ilk maçına denk geldi.

İlk oyunda kulüp favori ile buluştulig - Ufa "Tolparom". "Kuznetsk ayılar" acı bir mücadelede 3: 4 puanla yenildi. Bu genç kaleci için MHL'deki ilk zafer 8 Eylül 2009'da Togliatti'de gerçekleşti. Sezonun yarısından sonra Kostenko Sergei bu ligde ilk kez oynadı, tek bir puck eksik değil. MHL Kostenko'daki ilk yılında, ekibiyle birlikte gümüş madalya kazandı.

Gelecek sezon yeni başlayan kaleci içindiBaşarısız. Sergei Kostenko az oyun süresi aldı. Tüm sezon boyunca, o, buza çıkarken, takımın 6 galibiyetini kazandı. Düzenli sezonun sonunda "Kuznetsk ayılar" bunu playofflara getiremezdi. Sadece 2011-2012 sezonunda Kostenko, takımının ana kalecisi oldu ve onun için 40 maç geçirdi.Sergey Kostenko

Yurtdışı çıkış

Sergei, kulüpten uzmanlarla ilgileniyor"Washington". Onu 7. tur taslakta seçtiler. Kılavuzu Novokuznetsk "Metallurg" derhal değil izin, ama yine de izin vermesine izin verdi. Dünyanın en güçlü liginde bu kaleci oynamayı başaramadı. Kısa bir süre sonra, AHL Ligi'nden takım değişimi yaptı. Tecrübe sahibi olan bu genç kaleci, tekrar kendi kulübüne dönmeye karar verdi.

Uluslararası kariyer

Sergey Kostenko düzenli olarak milli takımda yer aldıUluslararası turnuvalarda konuşmak için. 2019 yılında düzenlenen Dünya Kupası'na katılmak için genç ekibine katıldı. Ekibimiz iyi bir hokey gösterdi ve herkes onu favoriler listesine ekledi. Ancak bu turnuvada madalya kazanamadı. Bronz madalya maçında Rus takımı Fin takımını yıkıcı bir skorla kaybetti. Sergey Kostenko, Kuzbass bir hokey oyuncusu, aynı zamanda 2012 yılında Gençler Dünya Şampiyonasında milli takımı için oynamış oyuncular listesine katıldı. Fakat turnuvadan önce üçüncü kaleci oldu. Bu turnuva tek oyunda harcanan değil, Kostenko hala gençlik dünya şampiyonasında gümüş madalya oldu.Sergey Kostenko hokey oyuncusu

Gelecekte genç kaleci Kostenko'nun KHL ve ana ekibimizin takımlarından birinin kapısını savunması mümkündür. Şu anda, bu kaleci ücretsiz bir ajan.

Sergey Kostenko - yetenekli kaleci 2019

Sergey Kostenko - yetenekli kaleci 2019

Related news

 • JMUN 2015 Hisar Okulları’nda Düzenlenecek
 • Washingtondan Ankaraya mesaj: S-400 yaptırım sebebi, alternatifi için birlikte çalışalım
 • Çilek Maskesi
 • Meyve: Meyvelerin sınıflandırılması ve yapılarının özellikleri
 • 3D Masaüstü arka plan manzara
 • Evde Yapılacak Şampuan Tarifleri

 • Sergey Kostenko - yetenekli kaleci 86

  Sergey Kostenko - yetenekli kaleci


  Sergey Kostenko - yetenekli kaleci 30

  Sergey Kostenko - yetenekli kaleci 79

  Sergey Kostenko - yetenekli kaleci 55

  Sergey Kostenko - yetenekli kaleci 91

  Sergey Kostenko - yetenekli kaleci 48

  Sergey Kostenko - yetenekli kaleci 87

  Sergey Kostenko - yetenekli kaleci 18

  Sergey Kostenko - yetenekli kaleci 52

  Sergey Kostenko - yetenekli kaleci 94

  Sergey Kostenko - yetenekli kaleci 98

  Sergey Kostenko - yetenekli kaleci 83

  Sergey Kostenko - yetenekli kaleci 4