Sev Yeter 121. Bölüm Özeti 3 Aralık Fragmanı Adi Okuldan Atılacak Mı 2019

Sev Yeter 121. Bölüm Özeti 3 Aralık Fragmanı Adi Okuldan Atılacak Mı 2019

Sev Yeter 121. Bölüm Özeti 3 Aralık Fragmanı Adi Okuldan Atılacak Mı 10 06.02.2019, 18:40

Sev Yeter 121. Bölüm Özeti 3 Aralık Fragmanı Adi Okuldan Atılacak Mı

Sev Yeter dizisinde Jakad, Adi nin evlerinde kızı ile birlikte yetişkin filmi izleyecek olmalarına çok sinirlenmişti. Raman ve Adi den intikamını alacağını söyleyen Jakad ilk olarak bir iş teklifini Ashok’a vermiş ardından okula giderek Adi yi yönetime şikayet etmişti. Raman Adi yi bırakmak için okula geldiğinde müdür tarafından çağrılır.Sev Yeter 121. Bölüm Özetibaşlıyor.

Okul müdürü Adi nin yaptıklarının kabul edilemez olduğunu söyleyerek Adi nin okulunu askıya alacaklarını söyleyince Raman deliye döner. Müdür ayrıca Adi nin bir kazaya karıştığını ve şimdi de bir kızla yetişkin filmi izlemeye gittiğini söyler. Jakad’ın bu şekilde basına gitmesi durumunda başlarının belaya gireceğini söyler ve heyeti toplayacağını söyler. Vandu Bala dan bebeğin ismini değiştirmesini istiyor. Bala şimdi yorgun olduğunu sonra halledeceğini söyleyince Vandu ile tartışıyor. Vandu bebeğin isminin Shitija olmasını isterken İşita bütün bunlara Raman’ın sebeb olduğunu söylüyor. 

Abhi elindeki Sarika nın resmine bakarak kardeşinin Romi den kaçtığını söylüyor. Abhi Romi nin nerde olduğunu öğrenmek için evlerini arıyor. Telefona bakan Simmi evde olmadığını söylüyor. Abhi ise yönetim toplantısına katılarak Adi yi savunuyor. Onun psikolojik sorunları olduğunu ve hala tedavi gördüğünü söylüyor. Ancak yönetim Adi nin okuldan atılmasında ısrarlı. Bala bebeğin ismini değiştirmek için geldiğinde Sarika ve Romi nin yazılı olduğu formu görüyor ve bu belgeyi kimin getirdiğini soruyor. Ayrıca Romi nin çocuğunun isminin Rohit Bhalla olduğunu öğreniyor. Görevli Sarika yı gösterirken Sarika da çıkmıştır. Bala onu takip ederken Sarika bir taksiye binip uzaklaşıyor. 

Yönetim toplantısı devam ederken Raman İşita yı arıyor. Adi nin okuldan atılacağını söyleyince İşita okula gelir. Raman Adi yi savunurken İşita da küçük bir çocuğun yaptığı hatadan dolayı böyle bir kararın alınmasını kınıyorum der. Jakad ondan tiyatro yapmamasını ister. İşita nın gerçek anne olmadığını ve Adi nin bir kazaya karıştığını söyler. Bütün bunları Ashok tarafından öğrendiğini söyler. Dışarda Adi okuldan atılacağını söyleyerek ağlamaktadır. Jakad ve Raman okuldan ayrılırken Vini gerçekleri anlatacağım diye müdürle konuşmak ister. Bir anda herkes şok  olurken Vini, Adi benim isteğimle eve geldi ve izleyeceğimiz Cd nin nasıl bir film olduğunu bilmiyorduk diyor. İşita Vini ile gurur duyduğunu söylese de Jakad öfkelenerek çıkıyor. 

Okul müdüresi Adi nin okuldan atılmayacağını söyleyerek herkesi memnun ediyor. İşita Raman dan Jakad’ı görmesini istiyor. Mihir de Jakad’ın profesyonel olduğunu ve duygularıyla hareket etmeyeceğini söylüyor. Bütün bunların arkasında ise Ashok’un olduğunu belirtiyor. Ona iyi bir ders vermeyi düşünüyorlar. Abhi ise Sarika ile Romi arasındaki gizemi çözmeye çalışıyor.Sev Yeter 3 Aralık Pazartesi Özetidevam ediyor. 

Raman ve Mihir yetimhaneye gittiklerinde Ashok’un bir bebeği evlatlık almaya çalışmasına şahit oluyorlar. Raman Ashok’un almaya çalıştığı çocuğun Sarika ve Romi nin çocuğu olduğunu anlıyor. Abhi de artık herşeyi öğrenmiştir. Kardeşi Sarika nın hayatını mahveden kişinin Romi olduğunu anlamıştır. Romi nin kendisini Sarika ya götüreceğini düşünüyordur. Raman ailesine bebeği göstermek için yetimhaneye gittiğinde bebeğin başka birine evlatlık olarak verildiğini öğrenir. Romi ve herkes şaşkındır. Görevliden kimin aldığını sorarlar ancak görevli onlara yardımcı olamayacağını söyler. 

İşita yeniden görevli ile konuşmak için geri döndüğünde Sarika yı ve bebeği görür. Görevli Sarika dan dolayı yalan söylemiştir. Sarika bebeğini Bhalla ailesinin görmesini istemediği için böyle bir yola başvurmuştur. Sarika nın gitmesinin ardından İşita Bhalla ailesini çağırır ve bebeği sevmelerini sağlar. Görevlinin engel olmaya çalışması da onları durdurmaz. Görevliden Sarika nın adresini alırlar. Romi Sarika ile konuşmaya gider.Sev Yeter 121. Bölüm Özetisona erdi.

Sev Yeter 121. Bölüm Özeti 3 Aralık Fragmanı Adi Okuldan Atılacak Mı 2019

Sev Yeter 121. Bölüm Özeti 3 Aralık Fragmanı Adi Okuldan Atılacak Mı 2019

Related news

 • İğne Oyası Sivri Yapraklı Büyük Çiçek Modeli Yapımı Videolu
 • Gül Güzeli Süslü Terlik Modeli Yapılışı Türkçe Videolu
 • Süt Reçeli-Dulce De Leche
 • Ayvalı Yahni Tarifi – Etli Yemek Tarifleri

 • Sev Yeter 121. Bölüm Özeti 3 Aralık Fragmanı Adi Okuldan Atılacak Mı 78

  Sev Yeter 121. Bölüm Özeti 3 Aralık Fragmanı Adi Okuldan Atılacak Mı


  Sev Yeter 121. Bölüm Özeti 3 Aralık Fragmanı Adi Okuldan Atılacak Mı 70

  Sev Yeter 121. Bölüm Özeti 3 Aralık Fragmanı Adi Okuldan Atılacak Mı 83

  Sev Yeter 121. Bölüm Özeti 3 Aralık Fragmanı Adi Okuldan Atılacak Mı 63

  Sev Yeter 121. Bölüm Özeti 3 Aralık Fragmanı Adi Okuldan Atılacak Mı 42

  Sev Yeter 121. Bölüm Özeti 3 Aralık Fragmanı Adi Okuldan Atılacak Mı 9

  Sev Yeter 121. Bölüm Özeti 3 Aralık Fragmanı Adi Okuldan Atılacak Mı 70

  Sev Yeter 121. Bölüm Özeti 3 Aralık Fragmanı Adi Okuldan Atılacak Mı 51