Shushary (Slavyanka) - yaşamak için rahat bir yer 2019

Shushary (Slavyanka) - yaşamak için rahat bir yer 2019

Shushary (Slavyanka) - yaşamak için rahat bir yer 63 13.02.2019, 01:56

Shushary (Slavyanka) - yaşamak için rahat bir yer

Şimdi içinde yaşamak isteyenler çokSt. Petersburg, hangi bölgede olursa olsun bir daireye sahip olmayı tercih ettikleri sorusu üzerine: "Suşyanka'da Şuşa köyünde." St. Petersburg banliyölerinde modern, konforlu, güzel ve yeni bir semttir.

Çok uzun zaman önce

Hala iki ila 30 yıl önce arasındaLeningrad ve Puşkin şehri çok küçük bir Shushary köyüydü. Aynı eyalet çiftliğinin büyük bir kısmı için yaşadı. Köyün kendi okulu, bir anaokulu, bir oteli ve yüzme havuzlu bir kültür merkezi vardı. Yakın başka bir devlet çiftliği oldu - "Lensovetovsky." Zaman geçiyor, 1991 yılında St. Petersburg olan Leningrad büyüyor, çünkü pek çok insan Rusya'nın kültürel merkezi olan Kuzey Başkentinde yaşamak için sabırsızlanıyor. Ve 6 Ocak 2006'da, St. Petersburg Hükümeti'nin kararı, Şuşa'da yeni bir yerleşim alanı Slavyanka oluşturmaya karar verdi. Puşkin ve Lensovetovsky şehri yakınlarındadır. Megalopolis'in güney banliyösü bu şekilde aktif bir şekilde gelişmeye başlamıştır, şu adresi alır: St. Petersburg,Şuşa, Slavyanka.

shushary slavyanka

Yeni binalar

Yeni ilçenin gelişimi için, 220Zaten tamamen gelişmiş olan arazi ha. Özellikle Slavyanka'daki Şuşa köyü, planlı altyapısı ile rahat bir yerleşim alanı yaratan büyük ölçekli inşaat projelerinden biri haline geldi. Yeni yerleşim bölgesinin arazisine 1.5 milyon metreden fazla bir süre önce inşa edildi2Birçoğu itfa edilen yerleşim alanları"Konut - Askerlik" projesinin uygulanması için Savunma Bakanlığı. Ancak Slavyanka sadece bir uyku alanı değil, gerçek bir şehir, çünkü mikro bölgede 3 okul, 7 okul öncesi eğitim kurumu var. Bir alışveriş ve eğlence merkezi ve çeşitli konularda çok sayıda dükkan var. "Slavyanka ve Shushary" haritasını çıkaraşağıda önerilmiştir. Ancak mahalle sürekli olarak inşa edildiğinden, altyapısı gelişiyor.

saint petersburg shushary slavyanka

Çocuklar için

Slavyanka'daki Şuşa köyünde çok sayıda çocuk var.Sonuçta, megapolis genç, girişimci insanlar için daha fazla fırsat sunuyor ve bu yüzden gençler, Peter'a yaklaşmaya çalışıyorlar. Slavyanka yerleşim bölgesi, çocuklu ailelerin tercihlerine en uygunudur. Bu yeni St. Petersburg semtindeki her konut kompleksinin kendi okulu vardır. Daha önce de belirttiğim gibi burada üç tane var. Küçük yaştaki çocuklar için, 7 anaokulu zaten çalışıyor. Hem okullar hem de anaokulları modern güvenlik gereksinimlerini karşılayan peyzajlı bölgelere sahiptir. Mikro bölgedeki çocuklar için tıbbi kurumlardan bir çocuk kliniği var. Çocuk polikliniği ve mikrodristeğe tahsis edilen hastane Puşkin şehrinde.

harita slav şairi

Yetişkinler için

Slavyanka'daki Shushary yerleşim bölgesi aktifgeliştirir. Yeni daireler, hem hizmet verenlere hem de sıradan vatandaşlara verilen sertifikalarda sürekli olarak satın alınabilir. Konut ipoteği satın alınabilir. Slavyanka yerleşim bölgesini oluşturan "Baltros" şirket grubu, her dairenin kalitesini garanti eder. St. Petersburg'un bu modern banliyösünün resmi emlak ajansı, inşaat şirketi "Baltros" ile aynı adı taşıyor. Kuzey başkentinin yakınlarında kendi konutlarını satın almayı düşünenler, çoğu zaman Puşkin yakınlarındaki bu yerleşim bölgesini araştırmaya karar verirler.

Için gerekli tüm altyapıTerbiyeli, konforlu yaşam: St. Petersburg ve güzel semtlerinden Yürüyüş mesafesi - Puşkin ilçesinde, alışveriş merkezi, okullar, anaokulları, konut komplekslerinin bahçelerinde çocuk oyun alanları, çocuklar ve yetişkinler için polikliniğine, eczane gibi mağazalar, bir sürü. Plan özel yerel klinikte yapımını öngörmektedir. Modern, mobil popülasyonları banliyö metropol için önemli olan nedir - Her evin kendi park yeri vardır. oluşturucu garanti nasıl bir yerleşim bölgesinde yeterli alan Slavyanka arabanın tüm sakinleri için uzay ve orada toprağa, bahçesinde olarak park ve çok düzeyli olduğunu. Slavyanka yaşamak karar olanların birçoğu için, yerleşim bölgesi parishioners bağış üzerine inşa Mikail ile Diğer Göksel bodiless tapınağını açılmış olması önemlidir.

işten çıkarma

Slavyanka'ya nasıl gidilir?

Olağandışı, yeni, büyük ölçekli yerleşim alanıPetersburg yakınlarındaki Slavyanka'daki Şuşa köyü. Ama nasıl bir daire satın almak veya sadece bu banliyösü nasıl donatılmış görmek için bir arzusu var ise, nasıl elde edilir? Coğrafi konumu Slavyanka - Moskova ve Kolpinsky karayolu arasında, Pushkin kenti yakınlarında. Bu nedenle, kendi motor taşımacılığında Slavyanka'ya ulaşmak çok kolay. Toplu taşıma araçlarından Slavyanka'ya giden otobüsler - Pushkin ve Shushar'dan. Bu nedenle, St. Petersburg geliyor ve konut alanı Slavyanka ziyaret planlayan, önce Shushary köyüne gidin veya Puşkin şehre, örneğin, Vitebsk İstasyonu'na banliyö trenine, ardından Slavyanka çalışan otobüs ve taksiler, birine aktarmak gerekir .

shushary slavyanka

Slavyanka - için yeni bir yerleşim bölgesiSt. Petersburg. Puşkin ve Pavlovsk'un güzel korunan alanlarıyla ve metropolün yanında yer alan burası, modern bir insanın hayatı için en uygun yer değil mi? Bu nedenle Slavyanka'daki konutlar hem satın alanlar hem de kiralayanlar arasında talep görüyor.

Shushary (Slavyanka) - yaşamak için rahat bir yer 2019

Shushary (Slavyanka) - yaşamak için rahat bir yer 2019

Related news

 • 2019 Oje Trendlerinde Hangi Desenler Var
 • Gösterişli Fiyonklu İğne Oyası Modeli Yapılışı Türkçe Videolu
 • Ekşili Et Tarifi
 • Altın Ayı İranlı yönetmenin oldu
 • Kakao yağının güzelliğe faydası nelerdir

 • Shushary (Slavyanka) - yaşamak için rahat bir yer 86

  Shushary (Slavyanka) - yaşamak için rahat bir yer


  Shushary (Slavyanka) - yaşamak için rahat bir yer 22

  Shushary (Slavyanka) - yaşamak için rahat bir yer 75

  Shushary (Slavyanka) - yaşamak için rahat bir yer 50

  Shushary (Slavyanka) - yaşamak için rahat bir yer 76

  Shushary (Slavyanka) - yaşamak için rahat bir yer 60

  Shushary (Slavyanka) - yaşamak için rahat bir yer 41

  Shushary (Slavyanka) - yaşamak için rahat bir yer 91

  Shushary (Slavyanka) - yaşamak için rahat bir yer 35

  Shushary (Slavyanka) - yaşamak için rahat bir yer 78

  Shushary (Slavyanka) - yaşamak için rahat bir yer 25