Sibirya İncisi (Tyumen): açıklama ve fotoğraf 2019

Sibirya İncisi (Tyumen): açıklama ve fotoğraf 2019
21.08.2019

Sibirya İncisi (Tyumen): açıklama ve fotoğraf 18

"Sibirya İncisi" (Tyumen): açıklama ve fotoğraf

"Sibirya İncisi" (Tyumen) bir oblastRus milli takım sporcuları, sporcular, bölgesel ve yabancı takımların eğitimi için kış sporları merkezinin ayarlayın. Kendi stoklarına sahip olan promenade kayak severler ücretsiz tren yapabilirsiniz.

"Sibirya İncileri" nin tarihi

Kimlerin fotoğraf "Sibirya İncisi" (Tümen),Bu makalede sunulan 1975 yılında tarihine başlar. Bu AN Melnikov, Tümen Bölgesi koçu, yükseklik ve arazi Butusova günlüğüne ve Kızıl Tepe Sahaları farklılıkları araştırdı o zaman oldu. Bu alan kompleksi oluşturmak için uygun olduğunu ortaya çıktı, ama ilginç kayak pistleri. Sonuç olarak, atıldılar. Ve topraklarında 1992 1976 döneminde eğitim kampları, şampiyonluklar ve yarışmalar düzenlenecek başladı.sibirya incisi incisi

1987'de inşaata başlanması planlandı.Kayak tabanı, ancak geçici olarak donmuştu. Yetkililer, Tyumen bölgesindeki kayak federasyonu başkanı SL Usoltsev'in girişimiyle yalnızca 2005 yılında projeye geri döndü. 2006 yılında uzmanlar, arazinin yarışmalara uygun olduğu sonucuna varmış ve üssün inşası başlamıştır.

Spor kompleksinin tanımı

2007'de inşaat tamamlandı. Ve kompleks Biatlon Merkezi "Sibirya İncisi" (Tyumen) olarak adlandırıldı. Yönetim ve hizmet binaları vardır. Ekip ve misafirhaneler ile bir otel var. Merkezin topraklarında kayak-biatlon stadyumu ve parkurları var. Yapay kar yapımı ve aydınlatma ile donatılmıştır. Kapalı otopark, peyzajlı bölge ve özel ekipman için bir garaj bulunmaktadır.biatlon merkezi inci sibirya tyumen

Merkezin topraklarında ayrı bir futbol var.Sporcular ve sporcular için pist ile Stadyum. "Sibirya'nın İncisi" (Tyumen), asansörlü mükemmel bir kayak pistine sahiptir. Burada, erişim yolları, geçiş ve taklit daireler döşenmiştir. Bir su deposu, kanopi ile yaz jimnastik kasabaları vardır. Ayrıca merkezde büyük bir video ekranı, bir bilgi panosu ve medya için ayrı bir bölge var. Yorumcu kabinleri, radyo merkezi, yönetmenin odası vb.

Spor merkezinin özellikleri

Merkezi "Sibirya İncisi" (Tyumen) avantajlıcoğrafi ve doğal konum. Ulaşım altyapısı çok gelişmiştir: demiryolu taşımacılığı, transit gömlekleri. Bu merkeze sadece Rusça değil, yabancı sporcular için de erişilebilir.

Nesneyi bularaktarım bölgesi ve gazlaştırma, "Sibirya İncisi" (Tyumen) ziyaretçilere karlı bir fiyat politikası sunuyor. Merkez çok işlevli ve tüm yıl boyunca sporcuları ağırlayacak. Ve sadece kış sporu yapan kişiler değil.

inci sibirya tyumen resmi

Kayak pistleri ve altyapısı tam olarak sorumludurFIS gereksinimleri. Nesneler televizyon yayınları için tasarlanmıştır. Yukarıdakilerin hepsi, Rusya, dünya, vb. Üst düzey şampiyonalarında bir yedek ve yarışma müsabakaları için sporcu hazırlamanıza izin verir. Ayrıca, "Sibirya'nın İncisi" halkına sağlık hizmetleri sunmaktadır.

Sibirya İncisi (Tyumen): açıklama ve fotoğraf 2019

Sibirya İncisi (Tyumen): açıklama ve fotoğraf 2019

Related news

 • Yazlık Penye Şapka Örgü Modeli Yapımı
 • S Harfi Дle BaЕџlayan RГјya Tabirleri
 • Ya köpeğin kene ısırması durumunda
 • Elmalı Tarçınlı Krep
 • Cesur Balık – DVD Çocuk Filmleri

 • Sibirya İncisi (Tyumen): açıklama ve fotoğraf 36

  Sibirya İncisi (Tyumen): açıklama ve fotoğraf


  Sibirya İncisi (Tyumen): açıklama ve fotoğraf 93

  Sibirya İncisi (Tyumen): açıklama ve fotoğraf 19

  Sibirya İncisi (Tyumen): açıklama ve fotoğraf 29

  Sibirya İncisi (Tyumen): açıklama ve fotoğraf 70

  Sibirya İncisi (Tyumen): açıklama ve fotoğraf 60

  Sibirya İncisi (Tyumen): açıklama ve fotoğraf 65

  Sibirya İncisi (Tyumen): açıklama ve fotoğraf 64

  Sibirya İncisi (Tyumen): açıklama ve fotoğraf 66

  Sibirya İncisi (Tyumen): açıklama ve fotoğraf 75

  Sibirya İncisi (Tyumen): açıklama ve fotoğraf 63

  Sibirya İncisi (Tyumen): açıklama ve fotoğraf 3

  Sibirya İncisi (Tyumen): açıklama ve fotoğraf 94

  Sibirya İncisi (Tyumen): açıklama ve fotoğraf 61

  Sibirya İncisi (Tyumen): açıklama ve fotoğraf 97