Sidingin kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar

Sidingin kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar


Sidingin kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar 72 05.03.2019, 22:59

Siding'in kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar

Neden evin dış duvarlarını kaplarken sık sıktam olarak siding mi? Ve burada her şey basit - uygun fiyatlı, aralarında istediğinizi seçebileceğiniz birçok renk var. Ayrıca, özel bir bakım gerektirmez - toz ve kir tamamen çıkarılabilir ve hortumdan bir su jeti olabilir. Peki, bu materyalin nasıl düzeltileceğini ve bunun için neyin gerekli olduğunu anlayalım.siding için kurulum talimatları

Vinil siding için kurulum talimatları

Başlamak için, kaliteli malzemeler üzerinde stokve en önemlisi kasalar için kurutulmuş çubuklar. sırasıyla, binanın cephesine dış zorlanacaksınız - ağaç kalitesiz veya kötü kurutuldu olacaksa, kurutma süresi kaplama doğrudan bağlanmış olan dış cephe kaplaması yatay satır, deformasyonunu meydana gelebilir.

Malzeme eklerken, sadece kullanınalüminyum veya korozyon önleyici kaplamaya sahip diğer tutturucular, çünkü bağlantı elemanları, iklim koşullarına özgü olumsuz koşullar altında oldukça hızlı bir şekilde çökebilir. Tüm bağlantı elemanları en az 40 cm aralıklarla vidalanmalıdır. Bu, siding boyutunun, sıcaklıkların etkisi altında değiştiği zaman, deformasyonunun gerçekleşmemesi için gereklidir.vinil siding için montaj talimatlarıSonuçta, herhangi bir PVC malzeme gibi, çeşitli çevresel faktörlerin etkisi altında daralma ve genişleme özelliğine sahiptir.

Siding yüklemek için tüm talimatlar tavsiye edilirsabitlemeyi panelin ortasından kenarlara ve yukarıdan aşağıya doğru başlar. Bu, panelin eğimini önler ve termal boşlukların daha doğru bir şekilde izlenmesini sağlar. Takarken, panellerin uzunluğunun tam uzunluktan daha kısa olması gerektiğini unutmayın.

Socle siding için kurulum talimatları

Bu iş için gerekli tüm araçlar ve kendimkurulum ilkesi benzerdir. Ahşap veya alüminyumdan yapılabilen sandığa herhangi bir siding yapıştırıldığını hatırlamaya değer. Ayrıca, duvarların kendileri, bağlama yapılmadan önce mineral yünü veya başka bir malzeme ile yalıtılmalıdır.bodrum siding için kurulum talimatlarıBir buhar bariyeri kullanmak zorunludur.nemin odalara girmesini ve bunlardan çıkan ısıyı önleyiniz. Ve sonra çalışmaya başlayabilir, bu da siding kurulumuna ilişkin talimatlara kesinlikle uymalıdır. Panellerin kilitlerinin basınçsız olarak kolayca bağlanması gerektiğini unutmayın. Bu, aralarında gerekli termal boşluğu koruyacak ve genişleme sırasında eğriliği önleyecektir. Pencereleri ve kapıları bitirmek için, cephenin görünümünü rahatsız etmeyecek ve ekstra bir zarafet vermeyecek özel ara parçaları kullanmalısınız.

Ve sonunda

Eğer siding için kurulum talimatlarını kesinlikle uyguluyorsanız, işi kendiniz yapabilirsiniz. Özellikle tüm kuralları öğrenirseniz, asıl olanlar aşağıdaki gibidir.

1. İki duvarın dekorasyonunu aynı anda başlatmayın. Öncelikle, birini tamamlayın ve sadece bir sonraki düzenlemeye başlayın.

2. Zemin veya çatı için vinil ve tavan kaplaması kullanmayın.

Bu kadar basit. Ancak, eğer taraftarı yükleme talimatlarını hala anlamıyorsanız veya işin kendinizle başa çıkacağınızdan emin değilseniz - bir uzmana başvurun. Tam olarak gerektiği gibi yapacak ve sonuçtan kesinlikle memnun kalacaksınız.

Sidingin kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar

Sidingin kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar

Related news

 • Albümlerinin Köşesine Sıkışmış 70ler Türkiyesinin Renklendirilmiş Fotoları
 • Evleneceksen Gel Çek Tulumbayı Şarkısı Ve Dansı Solmaz
 • Ukrayna, Rus erkeklerin ülkeye giriş yasağını kaldırdı
 • Tencerede Kıymalı Patates Yemeği Tarifi
 • 2019 Gelin Taçı Modelleri

 • Sidingin kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar 20

  Sidingin kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar


  Sidingin kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar 60

  Sidingin kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar 57

  Sidingin kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar 30

  Sidingin kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar 15

  Sidingin kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar 14

  Sidingin kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar 29

  Sidingin kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar 81

  Sidingin kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar 40

  Sidingin kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar 7

  Sidingin kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar 46

  Sidingin kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar 17

  Sidingin kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar 54

  Sidingin kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar 29