18.06.2019

Sidingin kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar 41

Siding'in kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar

Neden evin dış duvarlarını kaplarken sık sıktam olarak siding mi? Ve burada her şey basit - uygun fiyatlı, aralarında istediğinizi seçebileceğiniz birçok renk var. Ayrıca, özel bir bakım gerektirmez - toz ve kir tamamen çıkarılabilir ve hortumdan bir su jeti olabilir. Peki, bu materyalin nasıl düzeltileceğini ve bunun için neyin gerekli olduğunu anlayalım.siding için kurulum talimatları

Vinil siding için kurulum talimatları

Başlamak için, kaliteli malzemeler üzerinde stokve en önemlisi kasalar için kurutulmuş çubuklar. sırasıyla, binanın cephesine dış zorlanacaksınız - ağaç kalitesiz veya kötü kurutuldu olacaksa, kurutma süresi kaplama doğrudan bağlanmış olan dış cephe kaplaması yatay satır, deformasyonunu meydana gelebilir.

Malzeme eklerken, sadece kullanınalüminyum veya korozyon önleyici kaplamaya sahip diğer tutturucular, çünkü bağlantı elemanları, iklim koşullarına özgü olumsuz koşullar altında oldukça hızlı bir şekilde çökebilir. Tüm bağlantı elemanları en az 40 cm aralıklarla vidalanmalıdır. Bu, siding boyutunun, sıcaklıkların etkisi altında değiştiği zaman, deformasyonunun gerçekleşmemesi için gereklidir.vinil siding için montaj talimatlarıSonuçta, herhangi bir PVC malzeme gibi, çeşitli çevresel faktörlerin etkisi altında daralma ve genişleme özelliğine sahiptir.

Siding yüklemek için tüm talimatlar tavsiye edilirsabitlemeyi panelin ortasından kenarlara ve yukarıdan aşağıya doğru başlar. Bu, panelin eğimini önler ve termal boşlukların daha doğru bir şekilde izlenmesini sağlar. Takarken, panellerin uzunluğunun tam uzunluktan daha kısa olması gerektiğini unutmayın.

Socle siding için kurulum talimatları

Bu iş için gerekli tüm araçlar ve kendimkurulum ilkesi benzerdir. Ahşap veya alüminyumdan yapılabilen sandığa herhangi bir siding yapıştırıldığını hatırlamaya değer. Ayrıca, duvarların kendileri, bağlama yapılmadan önce mineral yünü veya başka bir malzeme ile yalıtılmalıdır.bodrum siding için kurulum talimatlarıBir buhar bariyeri kullanmak zorunludur.nemin odalara girmesini ve bunlardan çıkan ısıyı önleyiniz. Ve sonra çalışmaya başlayabilir, bu da siding kurulumuna ilişkin talimatlara kesinlikle uymalıdır. Panellerin kilitlerinin basınçsız olarak kolayca bağlanması gerektiğini unutmayın. Bu, aralarında gerekli termal boşluğu koruyacak ve genişleme sırasında eğriliği önleyecektir. Pencereleri ve kapıları bitirmek için, cephenin görünümünü rahatsız etmeyecek ve ekstra bir zarafet vermeyecek özel ara parçaları kullanmalısınız.

Ve sonunda

Eğer siding için kurulum talimatlarını kesinlikle uyguluyorsanız, işi kendiniz yapabilirsiniz. Özellikle tüm kuralları öğrenirseniz, asıl olanlar aşağıdaki gibidir.

1. İki duvarın dekorasyonunu aynı anda başlatmayın. Öncelikle, birini tamamlayın ve sadece bir sonraki düzenlemeye başlayın.

2. Zemin veya çatı için vinil ve tavan kaplaması kullanmayın.

Bu kadar basit. Ancak, eğer taraftarı yükleme talimatlarını hala anlamıyorsanız veya işin kendinizle başa çıkacağınızdan emin değilseniz - bir uzmana başvurun. Tam olarak gerektiği gibi yapacak ve sonuçtan kesinlikle memnun kalacaksınız.Related news

 • Yeni başlayanlar için kayak botları nasıl seçilir
 • Asteriks Olimpiyat Oyunlarında Fragman
 • Loafer Ayakkabı Trendi 2019
 • Yıldızlar bize ne hakkında fısıldadı Leo ve Akreplerin astrolojik uyumluluğu
 • Sonbahar Kış Gelinlik Modelleri 2019

 • Sidingin kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar 12

  Sidingin kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar


  Sidingin kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar 94

  Sidingin kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar 28

  Sidingin kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar 39

  Sidingin kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar 36

  Sidingin kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar 52

  Sidingin kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar 70

  Sidingin kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar 8

  Sidingin kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar 49

  Sidingin kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar 15

  Sidingin kendi elleriyle takılmasıyla ilgili talimatlar 63