Sigarayı bırakmanın modern yolları: Corsair, elektronik sigaraSigarayı bırakmanın modern yolları: Corsair, elektronik sigara


Sigarayı bırakmanın modern yolları: Corsair, elektronik sigara 47 23.02.2019, 20:24

Sigarayı bırakmanın modern yolları: "Corsair", elektronik sigara

Elektronik sigaralar iyi düşünülmüş olabilir.mini-inhaler, cihaz aynı prensibe göre çalışır: özel bir sıvı püskürtülür ve hava damlası karışımı şeklinde "sigara içen" vücuduna beslenir. Cihaz, dumanı, tadını ve sansasyonunu taklit eder, ancak bu cihazın sigara içilmesinin etkisi çok zararsızdır. Yanarken yanan ürünler yoktur - cihaz küçük bir pille çalışır ve geleneksel sigaraların aksine buharın bileşimi yabancı maddeler içermez.

Bu alandaki en popüler markalardan biri Corsair. Bu markanın elektronik sigaraları nispeten düşük bir fiyat ve geniş dolgu maddesi seçenekleri ile ayırt edilir - bunlar elliden fazladır.

Corsair Elektronik Sigara

Elektronik sigaranın avantajları

Böyle bir tütün ürününün bir sigara yolu olarak kullanılması ve kötü alışkanlıkla mücadele araçları çok tartışmaya neden olur.

"Gezinme" yi destekleyen kişiler var ve birçoğu, görüşlerini olumlu etkilerle destekliyor:

 • Elektronik için sıvı bulunmamasıBilindiği gibi zararlı maddeleri içeren ve aynı zamanda belirli bir koku kaynağı olan bir sigara tütünü. Sonuç olarak, düzenli sigara yerine "Corsair" (elektronik sigara) kullanan ağır sigara içiciler bile, bir süre sonra refah ve görünümün iyileştirildiğini belirtirler. Dispne tamamen veya kısmen. Çevredeki tütün kokusu hoşnutsuzlaşır.
 • Akciğerler üzerindeki zararlı termal etkileri azaltır: cihaz tarafından üretilen buhar sigara dumanından çok daha serindir.
 • Elektronik sigara için sıvılar farklı içerirBu zararlı maddenin dozunu düzenlemeyi mümkün kılan nikotin miktarı. Dozun kademeli olarak azaltılması, gereksiz sakıncaya neden olmadan sigarayı bırakmanıza izin verir. Kötü alışkanlıklarla mücadele edenler için çok değerli bir kalite.
 • Elektronik sigaraların yangın güvenliği.

Elektronik sigara kullanmanın dezavantajları

Önemli dezavantajlardan belki de şunları belirtebilirsiniz:

 • Vücudun üzerindeki etkilere ilişkin verilerin yokluğuBu cihazın sigara içen. Sadece iki bininci yılların başında icat edilen cihaz, geleneksel sigaralar gibi uzun yıllar süren araştırmaların nesnesi olmayı başaramadı. Yan etkiler bu güne kadar düzeltilmemiş, ancak bu onların olmadığı anlamına gelmez.
 • Zorunlu sertifikasyonun olmaması ve kalite için net şartlar.

İkinci koşul izin verirvicdanlı olmayan üreticiler kaliteye önemli ölçüde tasarruf etsin. Bu nedenle, bir cihaz seçerken, ünlü markalara odaklanmak daha iyidir. Bu anlamda, cihaz "Corsair" - elektronik sigara, zaten bu markayı kullanan müşterilerden birçok olumlu eleştiriler hak etti.

Elektronik sigara için Corsair sıvı

Sigara içmek için sıvı: Seçerken ne aramalı?

Markalı mağazalarda bir kerede bir fırsat varfabrika üretimi hobbling için marka "Corsair" elektronik sigara ve sıvı altında satın almak için. Marka dolgu maddesi şu bileşenleri içerir: su, gliserin, propilen glikol ve aroma maddeleri ve saflaştırılmış nikotin. Bununla birlikte, isterseniz, nikotin olmayan akışkanlar da seçebilirsiniz.

Elektronik sigaralar "Corsair", elektronik sigaralar için aksesuarlar ve sıvı nereden alınır?

Corsair elektronik sigaralar SPb

Bugün internette varelektronik sigara "Corsair", elektronik sigaralar için sıvı, çeşitli aksesuarlar ve aksesuarlar sunan dükkanlar. İhtiyacınız olan her şeyi evden çıkmadan satın almak oldukça kolaydır ve aynı zamanda tasarruf etmek de mümkündür, ancak bu yöntemin birçok dezavantajı vardır. Teslimat için beklemenin yanı sıra ödeme için muhtemel komisyon masraflarına ek olarak, ürün yelpazesinin kalitesi ve özgünlüğünden şüphe duyulabilir. Satın alınan malları iade ederken, çevrimiçi mağazaların sık sık sorun yaşadığı da bir sır değil.

Sadece harcanan parayla ilgili değilpara, ama aynı zamanda sağlık hakkında, doğrudan elektronik sigara ve bileşenleri satın almak için, St Petersburg firma mağazalarında daha iyi. Merkez mağazalar "Corsair" (elektronik sigara): St. Petersburg, st. İsyan, ev 53.

"Korsar" mağazalarının en ünlü adresleri:

 • Str. Efimova, 2 (SEC PIC, 1. kat);
 • Str. Zvezdnaya, Bina 1 (TRC Kıtası);
 • Komendantskaya sq., 1A (Atmosfer SEC, ayrı giriş).
Sigarayı bırakmanın modern yolları: Corsair, elektronik sigaraSigarayı bırakmanın modern yolları: Corsair, elektronik sigara

Related news

 • Demir yolu şirketine dava açtı, tren kazandı
 • Kardeş kavgaları ile nasıl baş edilir
 • Dişlerimi hamilelik sırasında tedavi edebilir miyim
 • Burun Kuruluğuna Ne iyi Gelir Bitkisel Çözümler
 • Ebeveyn toplantıları teması. Genel okul ebeveyn toplantıları konuları
 • Kısa Şort Kombinleri

 • Sigarayı bırakmanın modern yolları: Corsair, elektronik sigara 59

  Sigarayı bırakmanın modern yolları: Corsair, elektronik sigara


  Sigarayı bırakmanın modern yolları: Corsair, elektronik sigara 58

  Sigarayı bırakmanın modern yolları: Corsair, elektronik sigara 50

  Sigarayı bırakmanın modern yolları: Corsair, elektronik sigara 78

  Sigarayı bırakmanın modern yolları: Corsair, elektronik sigara 19

  Sigarayı bırakmanın modern yolları: Corsair, elektronik sigara 67

  Sigarayı bırakmanın modern yolları: Corsair, elektronik sigara 12

  Sigarayı bırakmanın modern yolları: Corsair, elektronik sigara 13

  Sigarayı bırakmanın modern yolları: Corsair, elektronik sigara 48

  Sigarayı bırakmanın modern yolları: Corsair, elektronik sigara 91

  Sigarayı bırakmanın modern yolları: Corsair, elektronik sigara 21

  Sigarayı bırakmanın modern yolları: Corsair, elektronik sigara 56