Siyam kedilerin doğası 2019

Siyam kedilerin doğası 2019 Siyam kedilerin doğası

Siyam kedilerin doğası

Siyam kedilerinin doğası her zaman farklı olmuştur.bireysellik, arınma ve teklik. Kişinin bağlanma ve sosyalleşmesini ifade etmenin belirli yollarına sahip olan bu ırktır. Siyam kedilerinin doğası köpeklerinkine çok benzer. En küçük yaştaki insanlarla iletişim kurmaları gerekiyor. Bu durumda, genellikle bir ev sahibi olarak, ailenin üyelerinden biri seçilir, sadece ona bağlanır.Siyam kedileri karakter

Mavi gözlü merak

Siyam kedileri hakkında birçok kitap yazılmıştır. Ama en iyisi 1943'te "Charles" adıyla yayınlanan ilk kitap. Yaklaşık 13 yıl yaşayan Siyam kedisi Charlie'nin hayatını anlattı. Yazarı Michael Joseph, Siyam kedilerinin doğasını çok parlak ve ayrıntılı olarak tanımladı. Kitap okuyuculara çok düşkündü ve 10 kez yeniden basıldı.

Irkları her zaman insanları cezbeden siyam kedileri, büyülü varlıklar tarafından algılandı. Bu hayvanın her zaman sahiplerinin kalbinde kaldığına inanılıyordu.

öykü

Siyam'ın lütfuna hayran olabilirsiniz.Kediler, ama karmaşık doğalarını unutma. Bu yüzden en nazik ve sevecen hayvanlar olarak görülmezler. Aynı zamanda, tüm sahipler, ırkları ağır bir öfke olan Siyam kedilerin yüksek bir zekaya sahip olduğunu belirtiyorlar. Bugüne kadar, soluk sarı bıyık çizgilerinin temsilcileri çok popüler kabul edilir. Sahiplerine rüşvet dolu mavi gözlerle rüşvet veriyorlar.

Siyam kedileri

Siyam kedileri ilk olarak Siam'ın başkentinde ortaya çıktı.Ayude. Eski zamanlarda "Siam'ın kraliyet kedileri" olarak adlandırıldılar. Uzmanlar, bu büyüleyici kedigiller ailesinin Avrupa'lılarla çarpılmadığını savunuyorlar. Bu yüzden doğu cinsinin en saf temsilcileri olarak kabul edilirler.

karakter

Doğu kökenli olduğuna inanılmaktadır.Siyam kedilerin karmaşık doğasına neden oldu. Bağımsız ve engelli bir öfke ile ayırt edilirler. Bu durumda, bir kedinin bazı temsilcileri kıskançlık saldırılarına bile uğrayabilirler, ki burada bir kedi bir kişiye saldırabilir, efendisini kıskanır. Ayrıca, kedinin sahibinin tonunu yükseltmeyin. Canavar bunu hayatı için bir tehdit olarak görebilir ve suçluya saldırabilir. Benzer davranışlarından dolayı ve sahibi için büyük bir sevgisinden dolayı, Siyam kedileri genellikle köpeklerle karşılaştırılmaktadır. Bu durumda, Siyamların kendisi diğer hayvanlara oldukça toleranslıdır.Siyam kedisi bakımı

Kural olarak, Siyam kedileri ilk gösteren değilsaldırganlık. Fakat saldırıya uğradıklarında, acımasızca savaşabilirler. Yurtiçi yerleşikler arasında lider konumda olmayı tercih ediyorlar. Siyam kedilerin öfkesi sert muameleye tahammül etmez. Bu yüzden onları çok nazikçe azarlamalısın. Bu arada, bu cins en "konuşkan" biri olarak kabul edilir. Mavi gözlü bulanık aşk "şarkı serenades" ve miaow hakkında ve olmadan.

Cinsin bir işaretinin, namlu ağızlarının etrafında, pençelerin ve kuyruğun ucundaki açık kahverengi renk olduğu düşünülür. Ve aynı zamanda şaşılık, soylu Siyam gerçek bir işaretidir.

Siyam kedileri, kimin için bakım olabiliryakın ilgi gerektirir, çok dokunaklı ve talepkardır. Ama onların rancor her zaman hayvana dikkatli bir tutum ile nötralize edilebilir. Siyam kedilerinin bunu sahibinin sevgisinin bir işareti olarak takdir edeceğini hatırlamaya değer. Ama mavi gözlü evcil hayvan çok rahatsız oluyor, o zaman intikam almak istemiyor, ama hakaret ediyor.

Siyam kedilerin doğası 2019

Siyam kedilerin doğası 2019

Related news

 • Valerian ve binlerce gezegen kenti filmi: aktörler ve mürettebat
 • Kabakulağa Ne İyi Gelir: Kabakulak İçin Bitkisel Çözüm
 • Dünya üzerindeki yaşamın kaynağı
 • Sırt sivilceleri için maske tarifi
 • Pembe ile Ne Giyeyim uyumlu en iyi renkler

 • Siyam kedilerin doğası

  Siyam kedilerin doğası


  Siyam kedilerin doğası

  Siyam kedilerin doğası

  Siyam kedilerin doğası

  Siyam kedilerin doğası

  Siyam kedilerin doğası

  Siyam kedilerin doğası

  Siyam kedilerin doğası

  Siyam kedilerin doğası

  Siyam kedilerin doğası

  Siyam kedilerin doğası