Skyrimde Dragon Rockı nasıl bulacaksınız 2019

Skyrimde Dragon Rockı nasıl bulacaksınız 2019

Skyrimde Dragon Rockı nasıl bulacaksınız 38 01.03.2019, 14:53

Skyrim'de Dragon Rock'ı nasıl bulacaksınız?

Dragon stone oyununda "Skyrim" olacako zaman, "Windy Peak" adında bir sonraki görevden geçecekseniz. Bu elementi yalnızca Whitran'a gidip Gizli Ateş hakkında Fahrengar adlı sihirbazdan istedikten sonra al. Hemen sana bu eseri gerektirir, sonra onu nerede bulabileceğinizi söyler. Bu öğeyi Windy zirvesinde bulabilirsiniz, ancak o kadar basit değildir. Nesnenin yerini bilerek dahi olsa dahi fikrini eklemelisin. Bununla birlikte, bugün bu konunun çözümünde yardımcı olacağız ve bu eserin nasıl elde edileceğini ayrıntılı olarak anlatacağız.

ejderha taşı

Dragon Stone: Skyrim - Evreni Keşfetmek

Yapmanız gereken ilk şey şudur:dağlara git Yolda çoğu zaman tapınak yakınında görülebilecek çok sayıda haydut olacak. Bütün muhalifleri yenebildikten sonra, manastıra gitmelisin. Dikkatli olun: tapınakta, sizi tuzak kurmaya çalışan küçük bir haydut grubu vardır.

Dikkatlice hareket ederseniz,daha önce bir tüccar Riverwood'dan iz bırakmadan ortadan kaybolan Golden Claw hakkındaki bazı bilgileri öğrenin. Ana görevin olduğu için - bir ejderha taşı bulmak için zamanınızı boşa harcamayın. Bu haydutlardan kurtulun. Aksi takdirde, aramaya devam etmek sorunlu olacaktır.

ejderha taşı skyrim

sütunlar

Tüm rakipler karşısında zafer kazandığında,Harabe boyunca harekete devam etmek zorunludur, burada zor bir bulmacayla bekleneceksiniz. Kolonların kullanımını içerir. Bu görevi yerine getirebilmek için taşları doğru bir şekilde yerleştirmeniz gerekir. Bunu yapmak için aşağıdaki kombinasyonda gereklidir: bir yılan (iki kez) balığı. Bu bulmacayı yalnızca son derece dikkatli olmanız halinde hızla geçin. Çöken parçaya girmeden önce birkaç işareti görebilirsiniz. Hatırlanması gerekir. Ardından özel kolu tıklayın ve spiral merdivenlerden inin. Dikkat: Bu sitede üç muharip bekleyecektir. Yolculuğa daha fazla devam edebilmek için imha edilmesi gerekecek.

Aslında, oyun "Skyrim" ejder taşıtutmak o kadar kolay değil. Bunu yapmak için, uzun bir yol katmanın yanı sıra belirli bir süre harcamak gereklidir. Merdivenden aşağıya indiğinizde odanın girişine dikkat edin. Kendisi, kurtulmak için gerekli olan kalın bir örümcek ağı katıyla sıkıştırılacaktır. Ayrıca geniş salonda konaklayabilirsiniz. Bu yerde büyük bir örümcekle karşılaşacaksınız. Ayrıca aşılması gerekir. Karakterinizin iyi bir savunması yoksa zeki ve hain örümcekle savaşmak son derece zor olacak. Büyük hasara neden olabilir.

skyrim ejderha taşı

Dönüş gezisi

Salondan geçtikten sonra buluşabilirsiniz.Ejderha ustası. Bu senin ana hedefin. Üstesinden geldiğinizde, ejder taşı seçebilirsiniz. Bu rakibin en güçlü olarak kabul edildiğini unutmayın. Bu nedenle, görev çok basit bir şekilde çözülmeyecek. Ardından, ejderha taşının Vaitran'da bulunan büyücüyü getirmesi gerekecek.

Skyrimde Dragon Rockı nasıl bulacaksınız 2019

Skyrimde Dragon Rockı nasıl bulacaksınız 2019

Related news

 • Endometrial kanser
 • Nefis Yemek Tarifleri Bayatlamayan Poğaça Tarifi
 • Tenekede Tavuk Tarifi
 • Nintendo Nihayet Mobil Platforma Adım Atıyor
 • Mariano Videoları Sayfa 2

 • Skyrimde Dragon Rockı nasıl bulacaksınız 66

  Skyrimde Dragon Rockı nasıl bulacaksınız


  Skyrimde Dragon Rockı nasıl bulacaksınız 39

  Skyrimde Dragon Rockı nasıl bulacaksınız 66

  Skyrimde Dragon Rockı nasıl bulacaksınız 44

  Skyrimde Dragon Rockı nasıl bulacaksınız 26

  Skyrimde Dragon Rockı nasıl bulacaksınız 35

  Skyrimde Dragon Rockı nasıl bulacaksınız 43

  Skyrimde Dragon Rockı nasıl bulacaksınız 45

  Skyrimde Dragon Rockı nasıl bulacaksınız 85

  Skyrimde Dragon Rockı nasıl bulacaksınız 37

  Skyrimde Dragon Rockı nasıl bulacaksınız 32

  Skyrimde Dragon Rockı nasıl bulacaksınız 52

  Skyrimde Dragon Rockı nasıl bulacaksınız 40

  Skyrimde Dragon Rockı nasıl bulacaksınız 73

  Skyrimde Dragon Rockı nasıl bulacaksınız 16