17.06.2019

Sokolnikideki Karting sizi check-in yapmaya davet ediyor 31

Sokolniki'deki Karting sizi check-in yapmaya davet ediyor

Sokolniki'deki Karting, amatör kapılara açılıyoryüksek hızda sürmek için sürücüden adrenalin almak. Bu benzersiz bir uzunluk ve Virage yaklaşık 500 metreye ulaşan parçayı, uzman. Haritalar 50 km / saat hızlandırılabilir. Hız göstergesi iğne 35 km / s hıza ulaştığında Ama kontrol artık çok kolay görünebilir ve tam bir daire 40 saniyede tamamlanır.

Kiralık Haritalar

Schumacher'in bir yetişkin olabileceğini veBir çocuk, bu tür bir sürüş ilk defa gerçekleşse bile. Deneyimli eğitmenler, bu aşırı sporla nasıl güvenli bir şekilde başa çıkılacağını açıklayacaklardır. Sokolniki'deki Karting modern bir izleme sistemi ile donatılmıştır. Böylece, herkes, hatta bir şirket check-ini hakimler tarafından değerlendirilecektir. Ayrıca bu sporda geçerli olan farklı sinyaller verirler. Kıyafet ve kask boş zaman organizatörleri tarafından sağlanmaktadır.

falconers içinde carting

Hafta sonları boş zamanlarınızı nasıl geçireceğinizi bilmiyorsanızKarting "Sokolniki" kendisine davet ediyor. Yarış pistinde düğünlerini kutlamaya karar veren yeni evliler için kulübün% 10'u hediye olarak verilir. Alışılmadık bir hediye mi düşünüyorsunuz? Otomobil yarışları için sertifika sunun. Arkadaşların arkadaşlarına ya da meslektaşlarına, çocuklarına katılmaya hazırlan ve gelinin sonunu bir şampanya çeşmesiyle kutlamanın!

Go-carting merkezinde çocuk okulu

Sokolniki'deki alışveriş merkezinde "Gümüş Yağmuru"Genç pilotlar için bir çocuk okulu var. Çocuklar eğitiyor, aşırı sürüş, keskin keskin dönüşler ve haritalardaki ırkların kurallarını öğreniyorlar. Genç yarışçılar sadece Rusya'da değil, Avrupa'da da yarışmalarda yarışıyorlar. Spor takımında övünecek bir şey var, çünkü cephanelerinde zaten en yüksek başarılar için kupalar ve ödüller var. Ebeveynlere not: go-karting'in erkek bir spor olduğunu kim söyledi? Kızlar takımla ilgileniyor ve erkeklerden daha kötü bir sonuç göstermiyor.karting merkezi gümüş yağmur ormanı falconers

Spor sertleşir ve çocuğu güçlendirir,Daha çok kendinden emin, her zaman ve her yerde olmak için, tek düşünceli olmayı öğretir. Sokolniki'deki karting okuluna en az bir kez gelmiş olan çocuklar bu spora aşık oluyorlar. Motor yarışı çocuğunuz için bir yol haline gelsin, bu heyecan verici bir duyguya, heyecan verici bir spora profesyonel bir işgale yol açacaktır.Karting tutkusu sağlık için iyidir, çünkü makineyi çalıştırdığınızda eller, sırt, boyun kasları ve bacakları çalışır.Related news

 • TBMM tatlısı vişneli tayfır nasıl yapılır
 • Yasemin Adar kimdir Milli güreşçimiz nereli ve kaç yaşında
 • Çok İzlenen Videolar
 • Göz kapağı sarkması neden olur
 • Tristör konvertörü: operasyonel özellikler ve gelişme beklentileri

 • Sokolnikideki Karting sizi check-in yapmaya davet ediyor 73

  Sokolnikideki Karting sizi check-in yapmaya davet ediyor


  Sokolnikideki Karting sizi check-in yapmaya davet ediyor 96

  Sokolnikideki Karting sizi check-in yapmaya davet ediyor 61

  Sokolnikideki Karting sizi check-in yapmaya davet ediyor 73

  Sokolnikideki Karting sizi check-in yapmaya davet ediyor 62

  Sokolnikideki Karting sizi check-in yapmaya davet ediyor 91

  Sokolnikideki Karting sizi check-in yapmaya davet ediyor 18

  Sokolnikideki Karting sizi check-in yapmaya davet ediyor 36

  Sokolnikideki Karting sizi check-in yapmaya davet ediyor 1

  Sokolnikideki Karting sizi check-in yapmaya davet ediyor 57

  Sokolnikideki Karting sizi check-in yapmaya davet ediyor 66