Spagettiyi nasıl düzgün ve lezzetli pişirirsiniz 2019

Spagettiyi nasıl düzgün ve lezzetli pişirirsiniz 2019

Spagettiyi nasıl düzgün ve lezzetli pişirirsiniz 54 19.01.2019, 06:38

Spagetti'yi nasıl düzgün ve lezzetli pişirirsiniz?

Yıllarca ve on yıldır onun yapıyorgezegen yapıştırmasında muzaffer alkışlar. Neredeyse her ürünü uygulayabileceğiniz, her lezzet için farklı tarifler vardır. Ancak her şey o kadar iyi ve bulutsuz değildir. Hazırlamak makarna bazıları için çok ciddi bir sorun haline gelecektir. Bunun nedeni, bazı temel kuralların bilinmesinden ve tarifin hangi versiyonunun doğru kabul edildiğinden ve hangisinin doğru olduğu konusunda ciddi tartışmalardan biri olabilir. Spagetti ve makarna hazırlamayı öğreneceğiz, böylece ağrısız tatsız değil.

Herhangi bir macun eşit derecede önemli iki maddeden oluşurgerçek macun ve sos. Önce, spagetti hazırlamayı, yani onları nasıl pişireceğimizi belirleyeceğiz. Geleneksel olarak, kişi başına bir porsiyon 100 gram kuru pasta olarak kabul edilir. Buna dayanarak, su miktarı da belirlenir: her 100 gram için bir litre. Daha fazla su içebilirsiniz, ancak hiçbir durumda daha az su içebilirsiniz. Ardından su eklenmelidir. Her litre su için yeterince küçük bir çay kaşığı olacak. En hoş olmayan spagetti yapışmasını önlemek, suya birkaç kaşık zeytinyağı eklenmesine izin verecektir. Suyu kaynatın. Su iyice kaynatılmalıdır, böylece macun ilave edildiğinde kaynama süreci durmaz. Ve şimdi, belki de en önemli noktaya dikkat etmeniz gerekiyor. Bu, spagetti pişirmenin gerekli olduğu zamanı belirtir. Ambalaja bakın ve önerilen üreticiyi bulun. Bu süre yaklaşık bir dakika azaltılmalıdır. Bu durumda macun kaynama olmaz ve "al dente" yapabilir, yani ortada biraz yoğunlaşır. Gerekli sürenin ardından suyun boşaltılması gerekiyor, ancak tamamen boşaltılmaması gerekiyor. Birkaç kaşık sıvı bırakın, ki bunun sonucunda tabağınıza ekstra meyve suyu verirsiniz. Kesinlikle, biraz taze çekilmiş biber ekleyebilirsiniz, harika bir tada sahip harika bir yemek elde edersiniz. Fakat biz bunun üzerine durmayacağız ve ilerleyeceğiz.

Dikkat edilmesi gereken bir sonraki aşama,Spagetti hazırlamayı öğrenmek istiyorsak, bu sosun hazırlanmasıdır. Bu alan sadece şiddetli bir savaş alanı. Pişiriciler ve sadece peşrev tutkunları, onların görüş açılarından tek doğruyu savunuyorlar. Birisi tariflerin yüzde yüz otantik olması gerektiğini düşünürken bir kısmı deneyler ve doğaçlamaya izin verir. En canlı örneklerden biri, spagetti karbonaz hazırlamayla ilgili tartışmalar. Birisi bütün yumurtaları kullanmanın gerekli olduğunu düşünürken bazıları yumurta sarısı ilave etmeyi ısrar ediyor. Yine de bazıları, kremanın bulunduğu tarife hiçbir zaman karbon adı verilemez. Geleneksel olarak orada reçetede guanciale olmasına rağmen aynı zamanda sessizce pastırma ekliyorlar. Gördüğünüz gibi, her şey çok zor. Aslında, hiç kimsenin sizi denemesini engellediği görülüyor. Ve eğer tarifi tamamen yanlış olduğu için öfkelenen ünlemleri kullanmaktan kaçınmak isterseniz, sadece geleneksel ismi kullanmayın, ancak bu tabağın "dayandığı" söylenebilir.

Yüksek bir seviyeye ulaşmanın bir görüşündeHerhangi bir faaliyet alanında uzmanlık 10.000 saat pratik yaparak yapılabilir. Belki de bu pek doğru değil, ama deneyim ve pratik kesinlikle iyi bir sonuç için gerekli koşullardır olduğu açıktır. Yukarıdakiler pişirme ile tamamen ilişkilidir. Uygulama, Uygulama, siz ve aileniz için yemek ve yakında az zor, kolay lezzetli spagetti pişirmek için nasıl soru cevap vermek mümkün, ve diğer birçok olacak.

Spagettiyi nasıl düzgün ve lezzetli pişirirsiniz 2019

Spagettiyi nasıl düzgün ve lezzetli pişirirsiniz 2019

Related news

 • Kruvaze Çocuk Ceketi Yapılışı
 • Önemli Bir Karar Almadan Evvel İşinizi Kolaylaştıracak Taktik
 • İçi Kıyılanlara Lezzet Garantili 4 Kıymalı Tarif
 • Coğrafi terminoloji: tepe nedir

 • Spagettiyi nasıl düzgün ve lezzetli pişirirsiniz 21

  Spagettiyi nasıl düzgün ve lezzetli pişirirsiniz


  Spagettiyi nasıl düzgün ve lezzetli pişirirsiniz 27

  Spagettiyi nasıl düzgün ve lezzetli pişirirsiniz 10

  Spagettiyi nasıl düzgün ve lezzetli pişirirsiniz 80

  Spagettiyi nasıl düzgün ve lezzetli pişirirsiniz 57

  Spagettiyi nasıl düzgün ve lezzetli pişirirsiniz 5

  Spagettiyi nasıl düzgün ve lezzetli pişirirsiniz 10