Spetsnaz Dövme: açıklama, özellikler, fotoğraf 2019

Spetsnaz Dövme: açıklama, özellikler, fotoğraf 2019

Spetsnaz Dövme: açıklama, özellikler, fotoğraf 29 24.02.2019, 02:44

Spetsnaz Dövme: açıklama, özellikler, fotoğraf

Dövmeler dünya çapında çeşitli özel kuvvetlerin askerleri arasında çok popüler. Sık sık dövme özel birlikleri net bir arsa ve komplo ile benzersiz resimlerdir.

Özel Kuvvetler Dövme

Dövme üzerindeki Rus komandoları geleneksel olarak bir otomaton, sembolik bir bere, kurdeleler ve CH kısaltması tasvir etmiştir. Ayrıca özel kuvvet dövmelerinin tipik diğer görüntüleri de bilinmektedir.

Askerler özel kuvvetler için ne dövmeler

Bilgilendirilmemiş kişiler hakkında bir sorum olabilirneden dövmeli özel kuvvetler. Ne de olsa, herkes, ordu emriyle vücut üzerinde herhangi bir çizim yapmanın, özellikle de özel güçlerse teşvik edilmediğini bilir. Yine de, her spetsnaz dövmesi rolünü yerine getirir: bazı gruplarda askerleri birleştirir. Çizime teşekkürler, kolayca "sizin" tanımlayabilirsiniz. Ayrıca spetsnaz dövme, kahramanca geçmişin canlı bir onaylamasıdır. Komutanının isteğini göz önünde bulundurarak, birçok asker dövmeyi “dembel” e koydu.

GRU'nun Amblemi

Çok uzun zaman önce, kasaba halkından birkaç kişi vardıBaş İstihbarat Dairesi olarak böyle bir gizli hizmetin varlığı hakkında bilinir. Bugün, GRU da dahil olmak üzere "spetsnaz" konusu, çoğu film yapımcısı ve aksiyon dolu roman yazarlarına işaret ediyor. Herhangi bir ordu oluşumunda olduğu gibi, dövme geleneği de Ana İstihbarat Teşkilatı'nın askeri personeli arasında popülerdir.

Ana İstihbarat Ofisi oluşturuldubir sembol olarak 1942 yılında, bir yarasa kullanır. Makale GRU özel kuvvetler dövmesinin (aşağıdaki fotoğraf) görünümünü sunmaktadır. Gizli Servisinin seçim oldukça anlaşılabilir olmaktan düştüğünü: Hayvan gece ve ihtiyatlı yaratan, esrarlı, sessizce her şeyi temsil ediyor. Ayrıca, birçok yaratıktaki yarasalar korkuya neden olur. Ana İstihbarat Bürosu çalışanlarının görevleri, yarasalar gibi, gizlice ve sessizce gerçekleştirir. Yarasa GRU özel kuvvetler dövmesinin ana amblemidir.

özel kuvvetler dövme

Özel kuvvetlerde başka dövmeler var mı

Günün karanlık zamanından dolayı, uçucu hariçFare, aynı zamanda bir baykuş ile ilişkilidir, bu yaratığın imgesi de askeri istihbarat memurları tarafından dövmelerde kullanılmaktadır. Diğer bölümlerde kaplan, leopar, kurt, ayı, vaşak ve wolverin görüntüleri çok popülerdir. SOBR birlikleri, İçişleri Bakanlığı'nın özel kuvvetleri ve Özel Harekat Kuvvetleri tarafından kullanılabilir. İki başlı bir kartal şeklinde vatansever semboller de vardır.

 dövme spetsnaz gru fotoğrafları

İç çalışanların dövmelerinde olduğu bilinmektedir.İçişleri Bakanlığı’nın birlikleri, ana sebebi şu şekilde göstermelidir: Kalaşnikof saldırı tüfeğini sıkan bir yumruk. Bu çizim bir kalkanın arka planında veya beş köşeli bir yıldız üzerinde bulunabilir. Bere içinde bir yırtıcı görüntüsü de olabilir.

İçişleri Bakanlığı'nın dövmeli özel kuvvetleri

Çoğu zaman, özel kuvvetler görüntüleri gösterirakrepler. Saldırıyı bastırmak için azim ve sürekli hazırlığı sembolize eder. Akrepler çoğunlukla sıcak enlemlerde hizmet etmek için olanlar tarafından doldurulur.

Deniz kuvvetlerinin askerleriköpekbalıkları ve yunuslar dövmeleri. Bu ya da bu görüntüyü cilt üzerinde doldururken, zil tüm hayal gücünü uygulayarak dövmelerin benzersiz resimler olmasını sağlar. Çeşitli kolluk kuvvetlerinde kullanılan iç içe geçmiş elemanlar olabilirler. Özel kuvvetlerin askerleri, sayılarını, hizmetlerinin tarihlerini belirler. Buna ek olarak, dövmelerde çeşitli ifadeler, bere ve paraşütte kafatasının görüntüleri bulunabilir.

Havadan Dövme

Çizim nerede olmalıdır

Ağırlıklı olarak spetsnaz dövme, (sadeceGöğüs veya omuza başka siyah renkler olmadan siyah beyaz versiyonu uygulanır. Yarasa ve akrep resmi, özel güçlerdeki hizmetle ilgili olmayan birçok dövme tutkunu arasında çok popüler. Ancak sivil, eski ya da gerçek askeri personel ile karıştırılmaması için, figürün vücudun diğer kısımlarına doldurulması tavsiye edilir. Ustaca yapılmış bir dövme, iyi, küçük bir biçimde, sırt, boyun, kol veya ön kolda görünür. Kadınlar kulağın arkasında böyle bir desen giyebilirler.

Dövüş sahiplerinin iddia ettiği gibi, eski komandolar, vücutta basılan görüntü onları hizmete hatırlatır. Bu tür mücevherleri takan diğer dövme severler için modaya olan bir övgüden başka bir şey yoktur.

Spetsnaz Dövme: açıklama, özellikler, fotoğraf 2019

Spetsnaz Dövme: açıklama, özellikler, fotoğraf 2019

Related news

 • Ayak Mantarı ve Ayak Mantarı Tedavisi
 • Hepsi Birer Efsane Olan Bu 25 Tarayıcı Oyunu Sizi Çocukluğunuza Götürecek
 • Tahinli ve Pekmezli Çörek
 • İlk buluşmanın sohbet konuları
 • Çok İzlenen Videolar

 • Spetsnaz Dövme: açıklama, özellikler, fotoğraf 86

  Spetsnaz Dövme: açıklama, özellikler, fotoğraf


  Spetsnaz Dövme: açıklama, özellikler, fotoğraf 13

  Spetsnaz Dövme: açıklama, özellikler, fotoğraf 73

  Spetsnaz Dövme: açıklama, özellikler, fotoğraf 49

  Spetsnaz Dövme: açıklama, özellikler, fotoğraf 61

  Spetsnaz Dövme: açıklama, özellikler, fotoğraf 13

  Spetsnaz Dövme: açıklama, özellikler, fotoğraf 68

  Spetsnaz Dövme: açıklama, özellikler, fotoğraf 55

  Spetsnaz Dövme: açıklama, özellikler, fotoğraf 32

  Spetsnaz Dövme: açıklama, özellikler, fotoğraf 7

  Spetsnaz Dövme: açıklama, özellikler, fotoğraf 23

  Spetsnaz Dövme: açıklama, özellikler, fotoğraf 18