Stüdyo Dreamworks. Görmeye değer karikatürlerin listesiStüdyo Dreamworks. Görmeye değer karikatürlerin listesi


Stüdyo Dreamworks. Görmeye değer karikatürlerin listesi 100 05.02.2019, 22:53

Stüdyo "Dreamworks". Görmeye değer karikatürlerin listesi

En popüler film stüdyolarından biriDreamWorks ("Dreamworks"). Bu şirketin yarattığı karikatürlerin listesi çok büyük. Birçoğu zaten birkaç nesil çocuk tarafından sevildi. Aşağıda ünlü animasyonlu stüdyo resimlerinin bir seçim.

"Mısır Prensi"

1998'de dinleyicilere Musa'nın İncil karakterinin yaşamı hakkında bir karikatür sunulmuş, ayrıca Yahudi halkının tarihi de gösterilmişti. Proje "Mısır Prensi" olarak adlandırılıyor.

mısır prensi

Kaset bize yaşayan İsrailliler tarafından sunulmaktadır.Mısır halkının köleliğinde. Firavun, işgücünün bir gün bir ayaklanmayı gündeme getireceğinden korkuyor, dolayısıyla tüm erkek bebekleri öldürme emri emrediyor. Musa'nın annesi bebeğinin hayatını kurtarmayı, onu Mısır'ın hükümdarının eşinin yıkandığı nehrin kıyısına atmayı umuyor. Sonra oğlunun Yahudi halkını kurtaracak olanın olacağını bilmiyordu.

"Shrek"

2001 yılında, sepet karikatür gittibant "Shrek", tarihin merkezinde dev yamyam. Bataklıkta bir kulübede yalnız yaşıyor. Bir keşiş olmayı seviyor, ama bir gün onun barışı kırıldı. Rab, tüm muhteşem yaratıkları toplayıp Shrek'in yaşadığı krallıktan çıkarma emrini verdi.

Shrek 2

Çizgi film o kadar popüler oldu kiProjenin yaratıcıları, hikayenin üç bölümünü daha yayınladı. Ayrıca "Çizmeli Kedi" resminin çekilmesi serbest bırakıldı. Diğer tüm parçalar gibi "Shrek 2" seyircilerle başarıyı yakaladı. Kasetin ikinci kısmı, kahramanın sevgilisinin ebeveynleri ile tanışmasını anlattı.

"Ejderhanı Nasıl Eğitirsin"

"Dreamworks" karikatürleri listesinde deBir dizi animasyonlu resim "Ejderhanı Nasıl Eğitirsin." Bant, Oluh adasındaki hayatı anlatıyor. Vikingler bütün hayatlarını korkunç yaratıklarla ve ejderhalarla dövüşerek geçirirler. Bir gün Hikking adında bir liderin oğlu da kabilenin düşmanı öldürmeye ve bir top kurmaya karar verir.

Dreamworks çizgi film listesi

En tehlikeli ejderhaya düşüyor,Gece Furies takma, çünkü görülebilir değil ve ateşle değil, sporlarla vuruyor. Ertesi gün Ikking, Furia'nın düştüğü yeri bulmak için ormana gider. Beklenmedik bir şekilde kendisi için, ejderhayı öldüremeyeceğini anlar, çünkü aslında o hiç kötülük değildir.

"Hayallerin koruyucusu"

Çizgi film listesinden daha az başarılı proje değil"Dreamworks", "Düşlerin Muhafızları" kasetidir. Resmin ortasında Sandpiper, Easter Bunny, Diş Perisi ve Noel Baba gibi büyülü yaratıklardan oluşan bir takım var. Onların görevi çocukları korumak ve onlara neşe vermektir. Takımlarına Dream Keepers denir.

Dreamworks çizgi film listesi

Bir zamanlar sakin bir hayat ve masal kahramanlarının eseriuzun zaman önce kovdukları ve bir daha görmeyi beklemediği kötü adam Boogeyman'ı durdurur. Daha sonra takımlarına yeni bir üye alırlar - Ice Jack.

"Kung Fu Panda"

"Dreamworks" karikatürlerinin listesi de şunları içerir:bant "Kung Fu Panda". Proje, üç tam uzunlukta animasyon hikayesinin yanı sıra çeşitli diziler ve kısa filmler de içeren gerçek bir franchise dönüştü.

Dreamworks çizgi film listesi

Hikayenin ana karakteri çok büyük.hantal panda. Şans eseri, şehri kötü adamlardan kurtarması gereken yeni bir kung fu savaşçısı olur. Çok yemek yediği ve nasıl dövüşeceğini bilmediği için, kimse seçtiği kurtarıcı olduğuna inanmıyor. Ancak, panda henüz tam olarak ortaya çıkmadı.

"Madagaskar"

Dreamworld stüdyosunun en ünlü projelerinden biri Madagaskar imtiyazıdır. Resmin ilginç ve farklı kahramanları, kaseti çocuklara yönelik bir nesil için favori bir animasyon hikayesi haline getirdi.

Dreamworks çizgi film listesi

Karikatürün ana karakterleri zebradır.Marty, Alex aslan, su aygırı Gloria ve zürafa Melman. Büyük bir hayvanat bahçesinde yaşıyorlar ve kendilerini mutlu hissediyorlar. Marty hariç hepsi. Her gün özgür olmayı ve vahşi zebraların sürüsünde yaşamayı hayal ediyor. Bir kez kaçmayı başardığında ve arkadaşları, adamı geri almak için izini takip etmeye karar verirler.

Stüdyo Dreamworks. Görmeye değer karikatürlerin listesiStüdyo Dreamworks. Görmeye değer karikatürlerin listesi

Related news

 • Rus ressamların başyapıtları: Shishkinin Kış tablosunun tanımı
 • Yaşlı adama polisim diyerek 1,6 milyon lirasını dolandırmışlar
 • KEÇE İLE SEVİMLİ YETİ OYUNCAK YAPIM AŞAMALARI
 • Kagir küpünde kaç tane tuğla olduğunu biliyor musun Daha fazla öde

 • Stüdyo Dreamworks. Görmeye değer karikatürlerin listesi 53

  Stüdyo Dreamworks. Görmeye değer karikatürlerin listesi


  Stüdyo Dreamworks. Görmeye değer karikatürlerin listesi 85

  Stüdyo Dreamworks. Görmeye değer karikatürlerin listesi 23

  Stüdyo Dreamworks. Görmeye değer karikatürlerin listesi 97

  Stüdyo Dreamworks. Görmeye değer karikatürlerin listesi 70

  Stüdyo Dreamworks. Görmeye değer karikatürlerin listesi 79

  Stüdyo Dreamworks. Görmeye değer karikatürlerin listesi 77

  Stüdyo Dreamworks. Görmeye değer karikatürlerin listesi 28