St. Petersburg Sinemaları: Seyahatsever YorumlarıSt. Petersburg Sinemaları: Seyahatsever Yorumları

19.05.2019

St. Petersburg Sinemaları: Seyahatsever Yorumları 79

St. Petersburg Sinemaları: Seyahatsever Yorumları

Petersburg, kültürel sermaye olarak kabul edilirRusya. Bu başlık, doğru giyer. Neva'da kentte çok sayıda cazibe merkezi, müze, mimari anıt, tiyatro ve sinema bulunmaktadır.

saint petersburg sinemalarda

"Sinema, Sinema, Sinema - sizden çıldırıyoruz!"- Kimimiz bu sözleri söylemiyordu. Rusya'da her zaman büyük ilgi görüyordu. Bilgisayar teknolojisi çağında sadece ilgi artmıştı. St. Petersburg'da yüzlerce farklı sinema var. Şehir sakinleri ve turistler bu türden bir rekreasyona çok düşkündür.

Petersburg'da tiyatrolar nasıl ortaya çıktı?

Şehrin ilk sinematografı çıktıXIX yüzyılın sonu ve Nevsky Prospekt'teydi. Seyirciler arasında tiyatro performansları arasında kısa belgesel filmler gösterildi. Seyirciler gördükleriyle tamamen sevindi. Petersburg'daki on yedinci yıl devriminden önce zaten yüz sinemaseverdi. Çoğunlukla Fransız olan çoğunlukla yabancı filmler gösterdiler.

Bu arada ünlü film fabrikası "Lenfilm" olduXX yüzyılın başlarında kuruldu. İlk filmler çoğunlukla klasik edebiyatın konusuydu. Daha sonra hırsızlar, komediler ve tarihi olanlar hakkında uzun metrajlı filmler vardı.

Petersburg Sinemalar: değerlendirme

Bugün, şehrin sakinleri arasında en çok tercih edilen seçeneklerin arasında, aşağıdakileri ayırt edebiliriz:

 • "Sinemanın Mirage". Buraya geldiğinizde acıkırsanız, endişelenmeyin, hatta bu sinemada öğle yemeği bile sipariş edebilirsiniz. Bir film yiyip seyredebilirsin.
 • St. Petersburg sinemalar kanepeler ile - çok uygun. Onlardan biri "Neva". Yakınında yiyecek ve içecekler sipariş edebilirsiniz bir telefon numarasıyla tablolarla kanepeler, ancak diğer seyirci rahatsız etmek için değil, böylece Filmden önce bunu yapmak daha iyidir.
 • "Patlamış mısırsız sinema." Rahat, sade bir atmosfer. Salonda yaklaşık 20 kişi oturuyor. Kokulu çay ve sandalyelerin yanındaki kahve masalarında duran lezzetli kurabiyeler, hoş bir atmosfer yaratmaya katkıda bulunur.
 • Gezegen "Neptün", özel efektler için 7 D. nedeniyle, ekranda neler olup bittiğini görmek ve hatta hissedebilirsiniz sadece seyirci.

saint petersburg sinemalar yorumlar

St. Petersburg'da olağandışı sinemalar

Film izlemeyi seviyorsunuz, yeni bir film dağıtımını kaçırmıyorsunuz, ama yeni bir şey mi istiyorsunuz? İlginç görüntüleme seçeneklerine dikkat etmenizi öneririz:

 1. Arabanı terk etmeden bir film izleyebilirsin. Sokakta Akademisyen Pavlov, türünün tek örneği olan açık hava sinemasyondur. Büyük ekranda bir görüntü yansıtılır ve ses araç alıcılarına girer. Perşembeden pazara, gece ve gündüz açıktır.
 2. İlk Sovyet film stüdyolarından biri -"Lenfilm" - St. Petersburg'da. 2015 yılında burada bir sinema açıldı. Ziyaretçiler için, daha sonraki film izleme ile ayrıntılı bir gezi geçirin. Yeni bir film ve eski filmlerin yanı sıra film festivallerinde de ödül kazananlar olabilir. Seyirciler için rahat koltuklar sağlanmakta, sırtları rahatça uzanabilmekte ve içecek koyabileceğiniz bir yer sunmaktadır.
 3. Çatıda Sinema Çatı Sineması. Rusya'da kendi türünün tek örneğidir. Repertuar çok çeşitlidir. Ziyaretçilere sıcak battaniyeler verilir.
 4. Filmi neredeyse samimi bir şekilde görmek istiyorsunev ayarı? İdeal seçenek - sinema "Pandora". Bir film seçip yiyecek ve içecek siparişi verebilir ya da her şeyi yanınıza getirebilirsiniz. Küçük rahat bir oda, duvardaki büyük bir ekran. İki kişilik bir oda kiralamak günün saatine bağlı olarak 1000 ila 2000 arasında olacaktır.

Petersburg Nevsky Prospekt üzerinde sinemalar

Promosyonlar ve indirimler

Sinemanın gezisine çok para harcamak gerekmez. St. Petersburg'daki sinemalar çok çeşitli indirimler sunmaktadır:

 • Sabah seansları, gündüz ve akşam seanslarından çok daha ucuzdur.
 • "Mirage Sinema" tiyatrolarında "Kolay Pazartesi" eylemi. Herhangi bir oturum için sinemaya indirimli fiyatlarla gitme fırsatına sahip olacaksınız. Ancak bu eylem filmlerin galası için geçerli değildir.
 • Salı günleri burada 100 ruble için gişede uzun süredir devam eden bir filmi izleyebilirsiniz.
 • Sinemalar ağı "Luxor" eylem "Günün Filmi" sunuyor. Pazartesiden Çarşamba'ya tüm seanslar için fiyatlar düşürülecektir.

Neva'da şehrin sinemalarının avantajları

Yerel sinemaların ana avantajlarına rekreasyon için çeşitli programlar atfedilebilir. Ve ayrıca erişilebilirlik, yüksek kaliteli görüntüler ve sesin yanı sıra rahat bir atmosfer.

Ayrıca, St. Petersburg'daki sinema salonlarının görüntüleyenlere çok sayıda indirim sundukları da önemlidir.

st petersburg sinemalar: değerlendirme

Görüntüleyenlerin yorumları

Sizlere dikkatinizi sinemalarda sunuyoruz.Petersburg, medyada en sık bulunanları inceler. Yani, "Yeni sınır" öğrencileri ile çok popüler. Üç rahat oda, filmler için düşük fiyatlar (100 ila 130 ruble), günlük seanslar ve çeşitli promosyonlar için indirimler. Dezavantajları burada plastik kartların ödeme için kabul edilmemesi gerçeğidir. Yaklaşık yüz kişi için koltuklu küçük odalardan hoşlanıyorsanız buraya gelmekten çekinmeyin.

Alışveriş merkezinde "Gökkuşağı" bir sinemadır"Sinema Parkı." Pek çok ziyaretçi, St. Petersburg'daki en iyilerinden biri olduğuna inanıyor. İşte lezzetli bir patlamış mısır, rahat koltuklar, geniş ekran. Filmlerin sesi ve kalitesi her zaman en üst seviyede. Ayrıca, kafeler, bowling yolları ve yakındaki çeşitli restoranlar vardır. Ancak, önemli bir dezavantaj vardır: özellikle hafta sonları, biletler için yüksek fiyatlar, akşam oturumları için (500 ila 1000 ruble).

Turistler ve şehrin sakinleri gibi sinemalarPetersburg Nevsky Prospekt üzerinde. Bunlardan biri ("Sanatsal") merkezdedir. Her zaman çok eğlenceli ve gürültülü. Burada, büyük bir şirkete gelebilir, ilk başta barda, atıştırmalık ve suşi satın almayı teklif edip, ardından filmi seyredebilirsiniz. En modern ekipmanlardan dolayı, izleyiciler, görüntünün yüksek düzeyde netliğiyle film izleyebilirler. Bilet rezervasyon hizmeti var.

Eğer sinemaya gitmek istersenSovyet dönemine ait St. Petersburg, daha sonra bir seçenek "Dostluk" olurdu. XX yüzyılın 60'larında inşa edilmiştir. Burada sadece film dağıtımının yeniliklerini değil, aynı zamanda Rus sinemasının klasikleri haline gelmiş filmleri de görebilirsiniz. Görüntülemek için Kırmızı veya Mavi salonları seçebilirsiniz. Fiyatlar ile memnun oldum: Bazı seanslar için giriş sadece 70 ruble.

Olağandışı romantik bir tarihPandora sineması. Bu seçimin birçok avantajı arasında, sevenler güzel müzik, salonun dekorasyonu, lezzetli çay ve çikolata fondülerini kutluyor.

kanepeler ile spb sinemalar

Sadece daha sık ziyaret etmenizi istiyor.Petersburg'daki sinemalar. Bir film izlemekten aldığınız zevk, evdeki görüntüyle karşılaştırılamayacaktır.

St. Petersburg Sinemaları: Seyahatsever YorumlarıSt. Petersburg Sinemaları: Seyahatsever Yorumları

Related news

 • Siyah Mercimek Çorbası Videosu
 • BURGULU TURUNCU YUVARLAK LİF MODELİ YAPILIŞI
 • Soğan suyunun inanılmaz faydaları
 • 4 adımda stres kaynaklı atıştırmayı yenin
 • Orijinal salata Ayçiçeği, tavuk, şampanya ve havuç ile

 • St. Petersburg Sinemaları: Seyahatsever Yorumları 21

  St. Petersburg Sinemaları: Seyahatsever Yorumları


  St. Petersburg Sinemaları: Seyahatsever Yorumları 32

  St. Petersburg Sinemaları: Seyahatsever Yorumları 35

  St. Petersburg Sinemaları: Seyahatsever Yorumları 46

  St. Petersburg Sinemaları: Seyahatsever Yorumları 59

  St. Petersburg Sinemaları: Seyahatsever Yorumları 24

  St. Petersburg Sinemaları: Seyahatsever Yorumları 36

  St. Petersburg Sinemaları: Seyahatsever Yorumları 84

  St. Petersburg Sinemaları: Seyahatsever Yorumları 90

  St. Petersburg Sinemaları: Seyahatsever Yorumları 41

  St. Petersburg Sinemaları: Seyahatsever Yorumları 97

  St. Petersburg Sinemaları: Seyahatsever Yorumları 43

  St. Petersburg Sinemaları: Seyahatsever Yorumları 3

  St. Petersburg Sinemaları: Seyahatsever Yorumları 71