St. Petersburgda nerede yüzülecek İyi bir yer seçinSt. Petersburgda nerede yüzülecek İyi bir yer seçin


St. Petersburgda nerede yüzülecek İyi bir yer seçin 55 17.02.2019, 23:30

St. Petersburg'da nerede yüzülecek? İyi bir yer seçin!

Yaz geldiğinde herkesBu iki şey istiyor: tatil olsun ve yüzmek için bir yere gidin. Ayrıca, bir doğrudan birbirine bağlı olduğu için biz çok istedikleri şey bilinmemektedir. Bugüne kadar bu sahilde güneşli bir mola çöp olur birini bulmak zordur: sıcak kum, hafif deniz esintisi ... Bu muhtemelen bize her biri hayalidir.

Yaz sezonu başlangıcıyla birçok hizmetstart "eğlenceli günler": sıhhi ve epidemiyolojik istasyonlarının personeli bakteri ve virüsler, plaj işçilerinin içinde su olup olmadığını kontrol etmek için - Alanı temizlemek için. Doğal olarak, yüzme sezonunun açılmasından önce plajlar dikkatlice kontrol edilir. Buna ek olarak, su gövdelerinin derinliği belirlenir ve şamandıralar en derin yerlere monte edilir. Ve şimdi - yüzen insanların kalabalığı, serin suya dalmak için acele ediyor.

Petersburg'da yüzmek neredeBununla birlikte, St Petersburg'da nerede olabileceğinizi herkes biliryıkanmak Bu, özellikle bu muhteşem şehri yüzyıllar önce yaşayan bir tarihe kadar ziyaret eden yabancılar için geçerlidir. Kısa bir geziye çıkacağımız ve St. Petersburg'da nereye gideceğinizi ve hangi kuralların aynı anda izleneceğini söylemek, kuzey başkentin misafirleri içindir.

İlk olarak, plajlardaki davranış kuralları hakkında. Her metredeki suya emniyet kuralları olan posterler ve direkler takarsanız bile, hamamlar onlara hiç dikkat etmez. Ve boşuna! Şu soruyu hatırlayın: "St. Petersburg'da nereye yüzeceksiniz?" Öncelik değildir, çünkü her zaman bir yer bulabilirsin. Ancak, suyun davranış kurallarını bilmeden (ya da yapışkan olmadan) çok hoş olmayan bir duruma düşersiniz. Bu nedenle, banyo sırasında ana gereksinimlerden biri uzak kalmak değil. Suda iyi olmadığınızı düşünüyorsanız, kendinizi bir kahraman olarak göstermeye çalışmayın. Ayak altındaysa, emniyet için taban olsun diye daha iyi olmasına izin verin. Doğal olarak, banyo yapmadan önce alkollü veya enerji içeceklerini içmek kesinlikle yasaktır. Birincisi, alkol sağduyuyu etkiler ve ikincisi, kalpte sorunlar olabilir. Her durumda, nehir kenarında alkollü piknik yapmaktan kaçının.

Petersburg'da nerede yüzebilirsinŞimdi nerede St. Petersburg'da soruya dönüyoruzyıkanmak Şimdilik, şehirde 25 dinlenme bölgesi kayıtlı. Ancak, bazıları sadece bronzlaşabilir, çünkü suya girmek yasaktır. Diğerleri - aksine - karmaşıktır, böylece yüzüp güneşlenip kıyıda güneşlenebilirsiniz.

Mükemmel bir bronzluk elde etmek istiyorsanızKomarovo'daki sahillere dikkat edildi. Onları ünlü şarkıda "Bir hafta boyunca ..." söyledikleri hakkındaydı. Buradaki hizmet seviyesi, şehrin en iyilerinden biri olarak adlandırılabilir. Ayrıca alkolsüz içecekler ve meyve kokteylleri, şezlong kiralamak ve hatta biotoiletler içeren bir kafe de bulunmaktadır. Dedikleri gibi, iyi bir dinlenme için ihtiyacınız olan her şey. Peter Vyborgsky ilçesinde bazı plajları ziyaret etmek, orada lezzetli börek, bir Fransız kızartması ve kızarmış tavuk tadı vardı. St. Petersburg'da nerede yüzüleceğini sormak, Kronstadt plajını düşün. Aktif ve pasif dinlenmeyi birleştirir. Burada sadece mükemmel bir bronzluk elde edemezsiniz, aynı zamanda katamaranlardaki "yarışlara" katılabilir ve ayrıca bir şişme bot kiralayabilirsiniz. Plajın yanındaki gölün çok büyük olması nedeniyle, bazıları onu balık tutmak için seçiyorlar.

St. Petersburg'da nerede yüzebilirsinizBanyoda tam dinlenme için gidebilirsinizSestroretsk'te ve ünlü plaj alanı "Dubrovsky" yi ziyaret edin. Bu piknik ve aile tatilleri için harika bir yerdir. Büyük yemek paketlerini taşımak istemiyorsanız, tesisin yakınındaki güzel bir restoranda yemek yiyebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, St. Petersburg'da yüzmek için çok yer var. Her biri kendine özgü ve benzersiz bir şekilde.

St. Petersburgda nerede yüzülecek İyi bir yer seçinSt. Petersburgda nerede yüzülecek İyi bir yer seçin

Related news

 • Sitostatik - nedir bu Ilaçların listesi
 • Taş bağırsaklarına nasıl ulaşılır. Geçiş yeri ve taktiklerinin tanımı
 • Kısa açıklama. Asya Ivan Turgenev
 • Ebru Polatın pide videosu sosyal medyada olay oldu
 • Yönetim kararları verme süreci
 • Zeytinyağlı Bezelye

 • St. Petersburgda nerede yüzülecek İyi bir yer seçin 98

  St. Petersburgda nerede yüzülecek İyi bir yer seçin


  St. Petersburgda nerede yüzülecek İyi bir yer seçin 68

  St. Petersburgda nerede yüzülecek İyi bir yer seçin 95

  St. Petersburgda nerede yüzülecek İyi bir yer seçin 45

  St. Petersburgda nerede yüzülecek İyi bir yer seçin 20

  St. Petersburgda nerede yüzülecek İyi bir yer seçin 22

  St. Petersburgda nerede yüzülecek İyi bir yer seçin 56

  St. Petersburgda nerede yüzülecek İyi bir yer seçin 76

  St. Petersburgda nerede yüzülecek İyi bir yer seçin 16

  St. Petersburgda nerede yüzülecek İyi bir yer seçin 20

  St. Petersburgda nerede yüzülecek İyi bir yer seçin 87

  St. Petersburgda nerede yüzülecek İyi bir yer seçin 24

  St. Petersburgda nerede yüzülecek İyi bir yer seçin 46

  St. Petersburgda nerede yüzülecek İyi bir yer seçin 20