Stargate: ЗВ-1 serisi: aktörler ve roller 2019

Stargate: ЗВ-1 serisi: aktörler ve roller 2019 Stargate: ЗВ-1 serisi: aktörler ve roller

"Stargate: ЗВ-1" serisi: aktörler ve roller

"Yıldız Geçidi: SG-1 "veya kısaca" SG-1 - Stargate" 'Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri'nin kurgu televizyon dizisi ortak yapımı gevşek bilimkurgu resme dayanan'. Serisi Emmy Ödülü'ne aday gösterildi. Serinin aktörler "Stargate SG-1": Richard Dean Anderson, Amanda Tapping, Christopher Judge, Michael Shanks, Teryl Rothery, Corin Nemec, Don S. Davis ve diğerleri.

Genel bilgi

TV dizisi 1997'de piyasaya sürüldü. Şovun ilk beş sezonu Showtime'da ve sonraki Sci Fi'de beş yayınlandı. Toplamda, televizyon dizisinin 214 bölümü çekildi.

Yıldız Geçidi зв 1 серия актеры

Televizyon dizisinin yaratıcıları - Jonathan Glassner ve BradWright. "Zv-1" için besteci besteci Joel Goldsmith tarafından yazıldı. Ateş, Vancouver yakınlarında, Kanada'da gerçekleşti. Orijinal film olan "Stargate" 1994 yılında piyasaya çıktı. Roland Emmerich ve Dean Devlin tarafından uzaklaştırıldı.

Arsa

Birçoğu "Stargate: . 3B-1 "Aktörler her serinin arsa kalbinde yılın 1994 filmi olaylardan sonra bir yıl açılmak için televizyon dizisinde gerçekten büyük olaylar başlar oynuyor .." Stargate SG-1 "yalan seyahatler ve gezegenler arasında yolculuk SG-1 ünitesinin maceraları yabancı cihaz kullanarak, "kapıları." kapıları eski bir ırk tarafından inşa edildi. Onlar başka gezegene kapıları olarak, teleporters gibi çalışırlar.

ZV-1'e ilaveten, dünyalar arasında da dolaşan 24 ayrışma var, ancak en ilginç ve karmaşık misyonlar elbette ZV-1'dir.

Yıldız Geçidi зв 1 серия актеры и роли

Galaksiyi keşfederek, dizinin karakterleriSonuç olarak, Dünya yabancı istilası tarafından tehdit altına alındı. "Stargate: ZV-1" serisinin ilk beş sezonunda ana rolleri üstlenen aktörler değişmeden kaldı. Şovun altıncı sezonundan bu yana, ZV-1 ekibinin kompozisyonu yavaş yavaş değişti. Televizyon dizisinin senaryosunda, Mısır, Norveç ve dünyanın diğer ülkelerindeki eski efsaneler ve efsaneler kullanıldı.

Dizinin aktörleri "Yıldız Geçidi: ZV-1 ", gösteriye dayanan bazı uzun metrajlı filmlerde rol aldı. Bunlar "Yıldız Geçidi: Hakikatin Arkası" gibi filmlerin yanı sıra "Yıldız Geçidi: Devam" gibi filmlerdir. Eleştirmenlerin gösterileri çoğunlukla olumluydu. Çekimler boyunca birçok prestijli ödül için "ZV-1" aday gösterildi.

Aktörler ve roller

"Yıldız Geçidi: ZV-1" dizisi büyük ölçüde popülaritesini oyunculara borçludur.

Televizyon dizisindeki roller şunlardı:

 • Jack O "Nill, aktör Richard Dean Anderson tarafından canlandırıldı;
 • Daniel Jackson - Michael Shanks;
 • Samantha Carter rolüyle oynadı Amanda Tapping aktris;
 • Christopher Judge dünya dışı Tilka'nın rolünü oynadı;
 • George Hammond, Don S. Davis'i canlandırdı;
 • Jonas Quinn - Corin Nemek;
 • Cam Mitchell - Ben Browder;
 • Vala Mal Doran aktris Claudia Black rolüyle.

Jack O "Nill

Projenin kahramanı 1 ila 8 mevsimAlbay Jack O 'Neill diye artırmak için gittiğini televizyon dizisi 9. ve 10. mevsim ve misyonları SG-1 katılmaz, fakat sadece asker Jack -... onun hakkında birçok özel harekat yarbay katılan profesyonel asker yönlendirir. "Neill Yıldız aracılığıyla misyonunu açtı kapılar ve orijinal filmde. Orada rolünü aktör Kurt Russell oynadı.

Revenge'in Yıldız Geçidi 1

Jack, ZV-1'in komutanı. Samantha Carter için romantik duyguları var, ama asla çizgiyi aşmıyor, çünkü askeri düzenlemeler buna izin vermiyor. Televizyon projesinin sonunda, Jack, ABD Hava Kuvvetleri'nin bir generali haline geldi.

Samantha Carter

1 bölüm 1 sezonda "Yıldız Geçidi: ZV-1 "diğer dünyalardan araştırmacılar grubuna Samantha Carter tarafından katılıyor. Seçkin bir bilim adamı, astrofizikçi, askeri bir adamdır. Samantha ünvanı, ABD Hava Kuvvetleri'nin kaptanı. Sekizinci sezondan beri, Samantha ilk önce ZV-1 takımını yönetiyor, ve daha sonra Yarbay Mitchell'in grubun komutanı olmasına yardımcı oluyor. "ZV-1" dizisinin sona ermesinden sonra Amanda Tapping'in kahramanı, bir dizi televizyon dizisi "Yıldız Geçidi: Atlantis" dizisinde yer aldı.

Yıldız Geçidi 1 sezon 1 seri

Daniel Jackson

Michael Shanks karakteri - ana karakterorijinal film "Yıldız Geçidi". Orada rolünü aktör James Spader oynadı. Daniel bir arkeolog, bir Mısırbilimcidir. Yıldız geçidinin hareketinin ilkesini anlayabilen oydu. Dr Jackson'ın karısı, şeytani uzaylılar Goa'uld tarafından kaçırıldı ve onu bulmaya ve tüm gücüyle onu kurtarmaya çalışıyor. Komuta ЗВ-1'de antik çağlardan bir uzman ve eski dillerden bir tercüman rolü oynar.

Michael Shanks dizisinin altıncı sezonunda pratik olarakfilmde rol almadı ve ana karakterden ikinciliğe dönüştü, ancak yedinci sezonda yine ana karakterlerden biri haline geldi ve araştırmacılar ekibinde yerini aldı. Uzaylı ile, Vaala Daniel çok garip, ama dostane bir ilişki ile ilişkilidir.

Teal'c

ZV-1 takımının en ilginç üyesi -dünya dışı Tilk. Televizyon dizisinde rolünü Afrikalı-Amerikalı aktör Christopher Judge oynadı. Tilk, Jaffa ırkına ait. Bir kez Goaulda Apophis'te ilk savaşçı olarak görev yaptı. Efendisinde hayal kırıklığına uğramış olan Tilk, esaretten ZV-1 komutuna kaçmasına yardım eder ve onları birleştirir.

Yıldız Geçidi зв 1 1 сезон

Tilka'nın hayali, yarışın bütün üyelerini Goa'uld'u köleleştirmekten kurtarmaktır. Rüyasası, TV şovunun sekizinci sezonunun sonunda gerçekleşecek.

George Hammond

Aktör Don S. karakteri Davis, Hava Kuvvetleri'nin bir Baş Generalidir. O sürece 2008 yılında Jack O 'Neill sürmez onun yeri, aktör bu rolü oynamak için projeyi "Stargate" yönlendirir, o filmde olduğu projede bir kalp krizi, son görünüm Hammond öldü 'Stargate: Continuum' ...

Cameron Mitchell

Cameron, 9. ve 10. sezonlarda televizyon dizisinde yer alıyor. O, ABD Hava Kuvvetleri'nin bir yarbayı olan Jack O'Neill olarak eskiden ZV-1 takımının başına geçecek. Cameron ayrıca uzun metrajlı filmlerde göründüğü Stargate: Continuum ve Stargate: Gerçek Ark.

Yıldız Geçidi з 1 aktörler

Jonas Quinn

Oyuncu rolünde oynadığı aktör Corin Nemekdünya dışı Jonas. Bu uzaylılar, 6 sezonda araştırma ekibinde Daniel Jackson'ın yerini aldı. İzleyiciler Quinn'in kaderini beş sezondan beşinci yediye kadar izleyebilirler. Daniel Jackson hayatını Jonas'ın vatanını korumak için veriyor.

Bunun için Jonas, yurttaşlarından değerli bir maddeyi (nakvadriy) çalıyor ve onunla birlikte Dünya'ya gidiyor. Daniel ZV-1'e döndükten sonra, Jonas gezegenine uçar.

Vala Mal Doran

Claudia Black karakteri 8 sezonundan başlayarak televizyon dizisinde yer alıyor. Vala bir sahtekâr ve onu ilgilendiren her şey kârdır. Bir kez goaulda giydi.

Yıldızlar 1 bölümünün Yıldız Geçidi

10. sezonda, Mal Doran ZV-1 takımının tam üyesi olur ve diğerleriyle birlikte dünyayı oray ırkından kurtarmaya çalışır. Vala, oray ve kişisel nedenlerle mücadele eder. Kızı Oray'da.

Goa'uld'ların

Sezon 1'den "Yıldız Geçidi": 3B-1 "gerilim Goa'uld'la içinde kitlenizi -. İlk seride ana düşman dünyalıların", SG-1, "Onlar yılan gibi bakmak ve onlara dünyalı benzer başka dünyalara sakinleri sürüş insansı yaratıklar içinde sürekli yaşayan yıllar önce Goa'uld'ların çünkü .. köle Goa'uld'la gibi diğer gezegenlerin Dünya'dan bazı insanlar taşındı -. mitolojide tanrıların inananlar onlar Goa'uld'ların diğer ırklardan çalmak dünyalıların teknikleri ve becerileri olmayan teknoloji ve bilgiye sahip ...

Ori

Dünyalıların bir başka düşmanı da Ori'in ırkıdır. Çok gelişmiş, ancak son derece radikal dini inançlara sahip yükselmiş bir gruptur. Ori, inançlarını diğer gezegenlere dikmişti çünkü ozanın gücüne olan inanç gücünü arttırdı.

Serinin devamı

2004 yılında, SciFi kanalı başladıtelevizyon dizisinin yayını "Yıldız Geçidi: Atlantis." Olaylar televizyon dizisi "ZV-1" ile aynı evrende ve orjinal filmde yıldız kapısında meydana gelir. Brad Wright ve Robert Cooper'ın yaratıcılarından oluşan televizyon şovu ABD ve Kanada tarafından ortaklaşa üretildi. Atlantis'teki ana roller Joe Flanigan, Rachel Luttrell, Tory Higginson, Jason Momoa ve diğer aktörler tarafından gerçekleştirildi. Bu televizyon dizisinde "Yıldız Geçidi: ZV-1" serisinin bazı aktörleri ortaya çıktı.

Dizi bir grup araştırmacı hakkında konuşuyor.Yıldız kapılarından, Pegasus'a, Atlantis'e kadar yolculuk yaptı. Burada ana karakterler yeni düşmanları bekliyor - resifler, genii ve astanlar. Toplamda 5 mevsim, 100 televizyon dizisi filme alındı.

2009 yılında, televizyon dizisinin kapanmasından sonra "Star"Gates: Atlantis "Syfy Universal televizyon kanalında yeni bir televizyon dizisi" Stargate: The Universe "yayınlandı. Hepsi aynı Robert Cooper ve Brad Wright'ı yarattı. Bir besteci olarak, "ZV-1" için de müzik besteleyen Joel Goldsmith davet edildi. TV şovundaki roller Robert Carlisle, Brian Smith, Luis Ferreira, Elise Leveque, Elaine Huffman, David Blue ve diğerleri tarafından yapıldı.

"Yıldız Geçidi:" Evren "uzay gemisinin maceralarının kronolojisine dayanır" Destiny ". Bu gemi Eskilerin ırkı tarafından inşa edildi. Bir grup araştırmacı, kapıların dokuzuncu chevronunun açılmasından sonra ona taşındı. Ana karakterler Dünya'ya geri dönemez. Bu seri sadece iki mevsim, 40 bölüm hayatta kaldı.

İlginç gerçekler

 • Dizinin planına göre, yıldız kapılar özel bir askeri komuta merkezinde. Gizli üssün girişi, Colorado eyaletinde, Cheyenne Dağı'nın eteklerinde.
 • ZV-1 takımının ilk misyonları Samanyolu gezegenlerinin araştırılması ve yeni teknolojiler ve müttefiklerin araştırılması ile ilgiliydi.
 • "Yıldız Geçidi: Atlantis" ve "Yıldız Geçidi: Evren" dizilerinin spinleri "ZV-1" in başarısını tekrar edemezdi.
 • Dizileri ödül için sekiz aday "Emmy" ödülleri övünebilir iki "İkizler", beş ödül "Satürn", on iki ödül "Leo" yanı sıra aday "Hugo" ve VES için.
Stargate: ЗВ-1 serisi: aktörler ve roller 2019

Stargate: ЗВ-1 serisi: aktörler ve roller 2019

Related news

 • Güveçte Kuru Fasulye Tarifi – Etli Yemek Tarifleri
 • Vetclinik Alpha in Balashikha: hizmet ve yorumlar
 • Ortası Boncuklu Mekik Oyası Modeli Yapımı Türkçe Videolu
 • Sütlü çay iyi mi kötü mü Uzmanların argümanları
 • Uçuş Moskova-Tunus: uçuş süresi, mesafe

 • Stargate: ЗВ-1 serisi: aktörler ve roller

  Stargate: ЗВ-1 serisi: aktörler ve roller


  Stargate: ЗВ-1 serisi: aktörler ve roller

  Stargate: ЗВ-1 serisi: aktörler ve roller

  Stargate: ЗВ-1 serisi: aktörler ve roller

  Stargate: ЗВ-1 serisi: aktörler ve roller

  Stargate: ЗВ-1 serisi: aktörler ve roller

  Stargate: ЗВ-1 serisi: aktörler ve roller

  Stargate: ЗВ-1 serisi: aktörler ve roller

  Stargate: ЗВ-1 serisi: aktörler ve roller

  Stargate: ЗВ-1 serisi: aktörler ve roller

  Stargate: ЗВ-1 serisi: aktörler ve roller

  Stargate: ЗВ-1 serisi: aktörler ve roller

  Stargate: ЗВ-1 serisi: aktörler ve roller

  Stargate: ЗВ-1 serisi: aktörler ve roller