Starline sinyali - modern bir güvenlik sistemi 2019

Starline sinyali - modern bir güvenlik sistemi 2019

Starline sinyali - modern bir güvenlik sistemi 72 02.03.2019, 14:18

"Starline" sinyali - modern bir güvenlik sistemi

Kendinize bir "demir atı" satın aldıktan sonra, bir kişi ele alınması gereken bir sürü sorun yaşar. Ana konulardan biri de aracın hırsızlığa karşı güvenilir bir şekilde korunmasını sağlamaktır.

alarm Starline

Modern pazar geniş bir seçenek sunabilirçeşitli otomobil koruma araçları. Aracınızı hırsızlıktan kurtaracak en güvenilir olanı, yetkisiz kişilerin zararlı hareketlerinden ötürü hasardan mülkiyetine kadar seçmelisiniz. Bu tür güvenlik sistemleri arasında "Starline" alarm sistemi tahsis edilir.

Bu markanın güvenlik sistemlerimodern yüksek teknoloji cihazları. Hırsızlığa karşı, güvenlik ve servis yeteneklerine sahipler. Aynı zamanda, gerçekleştirilen geniş fonksiyon yelpazesine rağmen "Starline" sinyali kullanımı kolay ve basittir. Geniş model yelpazesi, kendi talepleriniz için "kendiniz için" güvenlik sistemi için en iyi seçenek olan herhangi bir otomobil sahibi seçmenizi sağlar.

otomatik başlatma alarmı

"Yıldırım" sinyali farklıliyakat. Bunların arasında, cihazın herhangi bir araba veya motosiklet nakliyesinde kullanılmasına izin veren çok yönlülük. Yazılım, çeşitli harici sensörleri ve ek donanımları alarma bağlamanıza izin verir.

Sinyal verme "Starline" sizesinyallerini ikili yönde 1,2 kilometreye kadar bir mesafede verirken veri koruması için dinamik kodlama kullanılır. Bilgiler, uydu ve GSM iletişim kanallarını kullanarak iletilebilir. Elektronik parçaların tahtaya montajı otomatik bir yüzey prensibi ile gerçekleştirilir. Otomatik başlatma özelliği olan herhangi bir "Starline" alarmı, arabadan uzaktayken motoru açmanıza izin verir.

Her ürün yakından izlenirüretim sürecinde ve serbest bırakılmanın bitiminde. Neredeyse tüm süreçler otomatikleştirilmiştir, bu da insan faktöründen dolayı evliliğin ortaya çıkışını dışlar. "Starline" alarmlarının üretimi, cihazın güvenilirliğini de garanti eden uluslararası kalite standardına uygundur.

otomatik çalıştırma ile başlatma alarmıBu markanın her modelinin geliştirilmesitüm modern cihazların incelenmesi temelinde gerçekleştirilir; test, her yeni numunenin en yeni teknolojik ekipmanı üzerinde yapılır; bu da, ürünü herhangi bir kusursuz şekilde elde etmeyi mümkün kılar. Testler aynı zamanda farklı iklim koşulları altında gerçekleştirilir; böylece sistem her koşulda sorunsuz çalışır: Sıcak havalarda ve soğuk havalarda.

En modern modeller "E" serisi ve"B". İlk ürün, gelişmiş özelliklere sahip en son gelişmelerle temsil edilmektedir. Böylece, kablosuz kilidi motora bağlamak mümkündür, bu da araba hırsızlığı riskini önemli ölçüde azaltır. Ayrıca, "E" modelleri, otomobilin belli bir sıcaklıkta veya belirli bir süre sonra otomatik olarak başlatılmasına olanak tanıyan, motorun uzaktan akıllı bir şekilde başlatılması ile donatılmıştır. Entelektüel kesmekten korunma, diyalog kodlamayı sağlar. Otorout'lu "Starline" ile yapılan sinyalizasyon şu an araç sahipleri arasında çok yaygındır.

Starline sinyali - modern bir güvenlik sistemi 2019

Starline sinyali - modern bir güvenlik sistemi 2019

Related news

 • Bir garajı kiralamanın en iyi yolu nedir
 • Bilgelik dişlerini çıkarmam gerekiyor mu
 • Göç Zamanı 8.Bölüm Fragmanı izle
 • Andrian Nikolayev - kozmonot: SSCB Kahramanının biyografisi
 • Azerbaycan filmleri
 • Beşamel Soslu Fırın Makarna Tarifi

 • Starline sinyali - modern bir güvenlik sistemi 38

  Starline sinyali - modern bir güvenlik sistemi


  Starline sinyali - modern bir güvenlik sistemi 85

  Starline sinyali - modern bir güvenlik sistemi 99

  Starline sinyali - modern bir güvenlik sistemi 49

  Starline sinyali - modern bir güvenlik sistemi 42

  Starline sinyali - modern bir güvenlik sistemi 21

  Starline sinyali - modern bir güvenlik sistemi 81

  Starline sinyali - modern bir güvenlik sistemi 7

  Starline sinyali - modern bir güvenlik sistemi 68

  Starline sinyali - modern bir güvenlik sistemi 15

  Starline sinyali - modern bir güvenlik sistemi 3