Üstlenici-güreşçi: zafer yolunda bütün hayat 2019

Üstlenici-güreşçi: zafer yolunda bütün hayat 2019

Üstlenici-güreşçi: zafer yolunda bütün hayat 36 21.02.2019, 16:09

Üstlenici-güreşçi: zafer yolunda bütün hayat

Korkunç ve uzlaşmaz Undertaker'ı kim duymamıştır? Bu adam sonsuz karizmasıyla biliniyor, zafer ve orijinal olaylar için arıyor. Ne yazık ki, çok az insan asıl hayatı yüzüğün dışında biliyor. Yüklenicinin (güreşçi) kim olduğu ve kaderindeki en ilginç olaylarla ilgili olanı, yazdıklarımızdan öğrenebiliriz.

güreşçi

Gelecekteki güreşçi çocukluk

Dünyanın en eski güreşçisinin gerçek adı -Calahouse Mark William. 1965'te Houston'da (Texas, ABD) gelecekteki savaşçı 24 Mart'ta doğdu. Mark, başarılı bir basketbol oyuncusu olarak kendini başarılı bir şekilde kurdu. Bu adamın kariyerine ciddiyetle devam etmesi bekleniyor. Ama ne yazık ki, olmadı.

Erken meslek

Gelecekteki Undertaker (güreşçi), 1984-1989 arasında kaldığı Dünya Sınıfı Şampiyonası Güreşinde (WCCW) başladı. Daha sonra Punisher, Texas Red ve Pain of Master adlı takma adları altında hareket etti.

William'ın muhaliflerine karşı yapılan bir dizi zaferden sonraUSWF saflarına katılmayı teklif edin. Onu gerçek bir güreşçi olarak öğrendikleri var. 1989 yılında (Callaway Mean ismi altında gerçekleştirdi) ağır sıklette ilk dünya şampiyonluğu zarabotyvaet. Bundan sonra güreşçi Dünya Kupası gider, ama yakında çünkü onunla sözleşme devam etmek sponsor isteksizlik onu bırakır.

güreşçi güreşçi fotoğrafı

Kariyer gelişimi

1990'da, dünya Kalauey karşısında yeni birkazanan. İlk dövüşünde Jimmy Snook'u yendi. Bu onun "kazanan çizgi" başlar bu dönemde değil. Aynı yıl, William profesyonel takma adı ile tanımlanır. seçim Undertaker (Undertaker) düşer. Sonraki Undertaker (güreşçi) Hulk Uoganom üzerinde uzun zamandır beklenen zaferinden sonra WWF şampiyonluğunu kazandı.

1993 yılında yokozuna meydan okumaya cesaret edebilir - WWF sonra şampiyon ama utanç verici nedeniyle birçok güreşçi müdahalesine kaybeder.

Undertaker'ın Sean ile düşmanlıklarından bahsetmeye değer.Michaels, 1997'de "Cage of Cage" mücadelesine katıldı. Maç sırasında Kane kazandı (Andertaker'ın komplo kardeşi). İkinci olarak, güreşçinin 16 metrelik bir kafesten attığı Mankind tarafından yardım edildi ve daha sonra iki kez taç hunisini kullandı.

2000 yılında Andertaker bir karar alırAmerikan Badass için takma adı değiştirin. Bu karakter her zaman kendi motosikletindeki yüzüğüne girer, bu da hayranlarını mutlu eder. 2003 yılında WWF'nin mutlak şampiyonu unvanını aldı.

taahhütçi güreşçi biyografi

"WrestleMania-20" de yine şampiyon oldu. Zaferin devam etmesi ve ağır elinin altında bulunan azılı Randy Orton'un düştüğü "WrestleMania-21" de devam ediyor. Daha sonra Undertaker'ı kendisi çağırdığı için pişman olacak. Andertaker "Cage of Cage" de onunla kolayca baş edebilir. Aynı dönemde Undertaker ve Kurt Henry arasında bir savaş var. Halkaya gelen rakip hemen saldırır ve avantajını kanıtlar.

2006-2007,

2006 yılında, erkek kardeşler yine el ele savaşırlar. Bu sefer savaş, ünlü ile gerçekleşir o zaman Bay Kennedy ve MVP. Her zaman olduğu gibi, mücadele zaferle biter. Undertaker 2007'de uzun süredir beklenen dünya ağır siklet şampiyonluğunu "WrestleMania-23" Batista'yı yenerek aldı.

Bundan sonra, bir sonraki savaşta AndertakerYaralandı, çünkü Edzhu'dan daha aşağıdır. Ancak bu, aynı zaferi yenerek, "WrestleMania-24" te zaferiyle yeniden şarj edilmesini ve dünya unvanını almasını engellemez. Bundan sonra, adını birkaç kez savunur. Fakat Vicki Guerrero'yla bir kez daha savaşmak onu sonsuz bir kazanan olma fırsatından mahrum ediyor.

Ve yine zaferler, zaferler, zaferler ...

2008 yılında, uzun bir Andertaker sonraYaz Slam'a geri döner. İlk dövüşünde “Cehennem Cenneti” ile Edge'le savaşır ve onu yener. "Wrestlemania-25" sırasında tekrar tekrar düşmanı ile buluşuyor - Sean Michaels. Şimdi Undertaker (güreşçi) şampiyon! Böyle aşağılayıcı bir yenilgiden sonra, Sean Michaels'ın Undertaker'ın intikam almasına neden olmaktan başka yapacak bir şeyleri yok.

Undertaker güreşçi büyüme ağırlığı

2019 yılında yine iki en iyi güreşçive Sean hala yıkılmaz Andertaker'ı yenmeyi başarıyor. Savaştan sonra Undertaker, Michaels'e yaklaşır ve ona bir el uzatır. Aynı yıl, Sean sonsuza dek güreşmeyi bıraktı. Fanatik ve hayranlarını bu konuda resmen bilgilendiriyor, ancak gözyaşlarını yıpratıyor.

Ve şimdi ne var?

2012 yılında, fotoğrafını çeken Undertaker (güreşçi)Yazımızda, Oyuncu ile buluşuyor. Güreşçi uzun süredir Andertaker'ı kışkırttı ve onu yüzüğe çağırdı. Sonunda kabul eder. Onun sevincine göre, savaş iyi gidiyor ve Oyuncu ringden çekiliyor. 2014 yılında "WrestleMania" da SM Punk'la kavga ettikten sonra dünya şampiyonluğunu tekrar savunur.

Ancak Undertaker'ın kazanan serisi WrestleMania-30'da Brock Lesnar tarafından kesintiye uğradı. Bir yıl sonra, Andertaker hala kendisine verilen ünvanı kazanmayı başarıyor.

2015 yılında şampiyon unvanı tekrar Brock'a verildiLesnar. kimin biyografi Kane kazanan Vince ve Shane McMahon ile birlikte bu makalede daha ayrıntılı olarak anlatılmıştır 29 Şubat "Wrestlemania-32" Undertaker (güreşçi).

Undertaker'ın kişisel hayatı

1989'da Mark Jodi Lin ile evlendi ve 4'ten sonraYılda Ganner adında bir oğlu var. Ne yazık ki, 1999'da çift ayrıldı ve bir yıl sonra güreşçi yine güzel Sara'da evlenecek. Bu evlilikte 2 kız var - Chasey ve Gracie. 2007'de Mark, 2019'da evliliğe giden Michelle McCool ile bir ilişki başlatır. Bu çiftte Kaya İnanç adlı bir kız doğar.

Undertaker-güreşçinin (boy, 208 cm, 118 kg) gençlikten boksu çok sevdiği bilinmektedir. Mark sürekli olarak favorilerinin savaşlarını izler.

Üstlenici-güreşçi: zafer yolunda bütün hayat 2019

Üstlenici-güreşçi: zafer yolunda bütün hayat 2019

Related news

 • Havuçlu Tarçınlı Kek Tarifi
 • Suriye ordusu, 6 yıldır devam eden krizde bir ilke imza attı
 • 31 Temmuz 2019 Cumartesi
 • Bayan Boyunluk Kaç İlmekle Örülür

 • Üstlenici-güreşçi: zafer yolunda bütün hayat 95

  Üstlenici-güreşçi: zafer yolunda bütün hayat


  Üstlenici-güreşçi: zafer yolunda bütün hayat 81

  Üstlenici-güreşçi: zafer yolunda bütün hayat 30

  Üstlenici-güreşçi: zafer yolunda bütün hayat 79

  Üstlenici-güreşçi: zafer yolunda bütün hayat 92

  Üstlenici-güreşçi: zafer yolunda bütün hayat 68

  Üstlenici-güreşçi: zafer yolunda bütün hayat 60

  Üstlenici-güreşçi: zafer yolunda bütün hayat 46