Supradin. Kullanım, geribildirim ve öneriler için talimatlar 23 25.01.2019, 04:44

"Supradin". Kullanım, geribildirim ve öneriler için talimatlar

"Supradin" mükemmelaktif bir yaşam tarzına giden insanlar için İsviçre eczacılar tarafından geliştirilen bir multivitamin kompleksi - sporcular, turistler ve "mobil" meslek temsilcileri. Zamanla bu ilaç dünyada çılgınca popülerlik kazandı ve çeşitli sporcular, yetişkinler ve hatta çocuklar için "Supradin" olarak göründü.

Multivitamin kompleksi "Supradin", talimatlaruygulaması son derece basit, zamanımız hemen hemen her eczanede bulunmaktadır. Şimdi, bu ilacın hangi formda satıldığı, ne olduğu ve ne kontrendikasyonları olduğu hakkında daha yakından bir göz atalım.

Hem düzenli hem de çocukların "Supradin"dengeli bir kompleks oniki vitamin, sekiz mineral ve mikro element vücut için gerekli. Bu maddeler, preparatta, yüksek günlük yüklerde bile tüm vitamin ve minerallerde organizmanın günlük ihtiyacını pratik olarak tamamen tatmin edecek miktarda bulunur. Uygulamanın oldukça basit olduğu talimat olan "Supradin", vücuttaki enerji dengesini çabucak iyileştirebilir ve hatta ihmal edilen hipovitaminoz formlarını ortadan kaldırabilir.

İlacın bileşimi, retinol palmitat(Vitamin A), bütün oda vitaminler (tiamin mononitrat, piridoksin hidroklorür, siyanokobalamin, folik asit, riboflavin), askorbik asit (C vitamini), ergokalsiferol (D2 vitamini), tokoferol asetat (E vitamini), biyotin, pantotenik asit, nikotinamid . Buna ek olarak, normal ve çocuklar için "Supradin" molibden, çinko, bakır, fosfor, manganez, demir, magnezyum ve kalsiyum bulunmaktadır.

Ev eczanelerinde bu ilaçÇocuklar için özel olarak tasarlanmış - En fazla, şişirilmiş paket içinde haplar, efervesan çözünür on adet satılan tabletler, yanı sıra bir jel ( "Supradin Kinder jel" onun tam adı) tabletler şeklinde ortaya çıkar. Üç ile altı yıl arasındaki çocuklar günde "jel" bir çay kaşığı yeterli olacaktır için uzmanların tavsiyelerine göre, bir yetişkin günde ilacın bir tablet almaları ve yedi yaş üzeri çocuklar için, multi-vitamin kompleksinin günlük oran iki çay kaşığı bir gün.

"Supradin", uygulama ile ilgili talimatHer paketin içinde, uzun süreli kullanımda bile yan etkilere neden olmaz. Bununla birlikte, ürünü üreten "Bayer Sante Familiale" şirketi, bu multivitamin kompleksinin küçük sindirim bozukluklarına, alerjik reaksiyonlara ve idrarın sararmasına yol açabileceği konusunda uyarıyor. Supradin bileşenlerinin bir veya daha fazlasına aşırı duyarlılığınız varsa, alerjik reaksiyonlardan kaçınmak için onu almamalısınız. Ilacı üreten İsviçreli farmakologların böbrek yetmezliği, hipervitaminoz A veya D ve hiperkalsemi için almayı önermediği gerçeğine özellikle dikkat edilmelidir.

Kontrendikasyonlar ile her şey son derece açıktır,Pek çok yabancı ve yerli uzmanın Supradin'i almayı şiddetle tavsiye ettiği bu gruplara bakalım. Her şeyden önce, onlar aktif bir yaşam tarzı yönlendiren sporcular ve insanlar. Ayrıca, bu multivitamin kompleksi iyileşme döneminde ve hormonal ilaçlar ve antibiyotik alma döneminde komplikasyonları önlemek için herkese tavsiye edilir. "Supradin" kış-bahar döneminde yararlı olacaktır - bir zamanlar hemen hemen herkesin hipovitaminozu yaşadığı bir zaman.

Şu anda, bu İsviçre multivitamin kompleksi sadece ülkemizde değil, aynı zamanda dünyada da en popülerlerden biri olarak adlandırılabilir.Related news

 • Çeyizlik Çok Yapraklı Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Kırmızı Meyveli Kek
 • Avea Müşteri Hizmetleri Telefonuna Direk Bağlanma
 • Ata Yeleği Nasıl Yapılır

 • Supradin. Kullanım, geribildirim ve öneriler için talimatlar 88

  Supradin. Kullanım, geribildirim ve öneriler için talimatlar


  Supradin. Kullanım, geribildirim ve öneriler için talimatlar 8

  Supradin. Kullanım, geribildirim ve öneriler için talimatlar 6

  Supradin. Kullanım, geribildirim ve öneriler için talimatlar 70

  Supradin. Kullanım, geribildirim ve öneriler için talimatlar 47

  Supradin. Kullanım, geribildirim ve öneriler için talimatlar 46

  Supradin. Kullanım, geribildirim ve öneriler için talimatlar 64