Susan Miller 2019

Susan Miller 2019

Susan Miller 6 18.02.2019, 15:33
Susan Miller
"Susan Miller" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Susan Miller" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.

Susan Miller

27 Ocak 2019

KOÇ
Pozisyon değişikliği
Bu hafta, yöneticiniz Mars kariyer evinizde Plüton’la kavga ederken işyerinde bir problemle karşılaşabilirsiniz. Bu zorluk maddi konularla ilgili olabilir. İşinizdeki rolünüzün değiştiğini görebilir ya siz isteyebilirsiniz.
BOĞA
İyi haberler yolda
Bu hafta iş arkadaşlarınız bir proje hakkında sizin fikrinizi almak isteyebilir. Ya da siz çalışma arkadaşlarınıza önderlik edebilirsiniz. Cumartesi iyi bir haber alabilirsiniz.
İKİZLER

Yazının devamı...

Romantizm rüzgârı

20 Ocak 2019

Çocuklara özel ilgi
KOÇ
Kendinizi sprinte hazır kısa mesafe koşucusu gibi hissedebilirsiniz. Ancak Mars’ın Satürn’e yaptığı zor açı, engeller çıkmasına neden olabilir. Pazartesi günü dolunayla gelecek ay tutulması etkisiyle çocuklarınız varsa daha fazla ilgiye ihtiyaç duyabilir.

Salıya dikkat!
BOĞA
Özel hayatınızda bir değişiklik yaşayabilirsiniz. Ancak genel olarak bu hafta dünyaya pembe gözlüklerle bakacaksınız. Salı günü daha romantik biri olacaksınız. Partnerinizle güzel vakit geçirebilir veya yeni kişilerle tanışabilirsiniz.

İlk randevuymuş gibi...

Yazının devamı...

Hafta hafta söyle bana...

13 Ocak 2019

Cuma dışarı çıkın
KOÇ
Hafta, aşk gezegeni Venüs ve Mars’ın cuma günü burcunuzda buluşmasıyla daha iyi bir hal alacak. Bu bağlantı sayesinde kendinizi daha güçlü ve çekici hissedeceksiniz. Akşam dışarı çıkmak için harika bir gün.

Şakalara dikkat
BOĞA
Bu hafta sözleriniz normalden daha etkili olabilir. Ancak yine de, Jüpiter Neptün’e kafa karıştırıcı bir açıda olduğundan arkadaşlarınızla şakalaşırken dikkatli olun. Yaptığınız şakaları ciddiye alıp bozulabilirler.

Önemli değişiklikler

Yazının devamı...

Yıla hareketli bir başlangıç

6 Ocak 2019

 

Değişim zamanı
KOÇ
Büyük dönüşümler gezegeni Uranüs, 2010’da burcunuza girdiğinden beri kişiliğinizde ve fiziksel görünümünüzde önemli değişimler yaşamış olabilirsiniz. Bu hafta Uranüs tekrar ilerlemeye başlayacak, bilginize...
Evrak işleri beklesin
BOĞA

Yazının devamı...

Yeni yıla kim, nasıl giriyor?

23 Aralık 2018

KOÇTatil planlarına dikkat!
Yılbaşı için bir yere gidecekseniz, planlarınızı gözden geçirin. Detayları atlayabilirsiniz.

BOĞARomantizme hazır mısınız?
Çok romantik bir yılbaşı olacak. Aile ve arkadaşlarla yapacağınız konuşmalarda dikkat!

İKİZLER
Merkür kafa karıştıracak
Partnerinizle aranızda bir yanlış anlama mümkün. Merkür bu kafa karışıklığını daha da artırıyor.

Yazının devamı...

Âşığım sana!

16 Aralık 2018

Mutlu sürprizler
KOÇ
Güneş, Yay burcundan Koç burcundaki Uranüs’e konfetiler atarken, sizi mutlu sürprizler bekliyor. Bir arkadaşınız sizi uzun bir yolculuğa davet edebilir ya da tek başınıza seyahate çıkmaya karar verebilirsiniz. Cumartesi günü gerçekleşecek dolunay, ev ve ailenizle ilgili konuları olgunluğa ulaştıracak.

Aşkta ilerleme
BOĞA
Bu sonbaharda bir kalp kırıklığı yaşamış olabilirsiniz. Ama aşk gezegeni Venüs yeniden ilerlemeye başladı. Hafta sonu iletişim evinizde gerçekleşecek dolunay, sizi partnerinize bağlılığınızı ve aşkınızı bir kez daha ilan etmeye teşvik edecek.

Yoksa bu bir teklif mi?

Yazının devamı...

Merkür düze çıktıktan sonra...

9 Aralık 2018

KOÇ
Şehir dışına kaçış
6 Aralık’ta düz hareketine dönen Merkür bu hafta da uzak seyahatler evinizdeki Güneş ve Jüpiter ile bir araya gelecek. Güneş’in parladığı yerde bir amaç duygusu hissederiz, Jüpiter de bizi ufkumuzu genişletmeye teşvik eder. Yay burcunda gerçekleşen yeniay şehir dışına çıkma arzunuzu pekiştirmiş olabilir. Güneş ve Jüpiter bu kadar dostken şehir dışına kaçma planınızı gerçekleştirmenizi sağlayacak bir kozmik nimete sahipsiniz.

BOĞA
Yeni gelir kaynakları
Merkür haritanızın ‘başkalarının parası’ evine girerken bu hafta burs veya finansman başvurusunda bulunabilirsiniz. 7 Aralık’ta Yay burcunda gerçekleşen yeniay, haritanızın bu evini aydınlatmıştı. Yeniaylar yeni başlangıçlar anlamına geldiğinden miras veya sermaye geliri gibi konularda niyetinizi belirlek için mükemmel bir dönemdesiniz. Üstelik Güneş ile zenginlik gezegeni Jüpiter’in, haritanızın bu evinde kalmaya devam etmesi sayesinde kendinize yeni gelir kaynakları arayabilirsiniz.

İKİZLER

Yazının devamı...

Merkür gerilerken...

2 Aralık 2018

KOÇ
Seyahat için acele etmeyin
Seyahat etmek için can atacaksınız. Ancak yöneticiniz Mars Güneş’le ters düştüğünden bu çabalarınızı boşa çıkarabilir. Merkür perşembeye kadar gerileyeceğinden, seyahat ederken gecikmeler ve aksaklıklar yaşamamak için planlarınızı haftaya bırakmak akıllıca olacak.

BOĞA
İlişkiler yoluna giriyor
Aşk hayatınız canlanıyor. Venüs bu yılın önemli bir bölümünde gerilemede olduğundan romantik veya profesyonel ilişkilerinizde sinirlerinizi yıpratmış olabilir. Şimdi Venüs tekrar ilerlemeye başladığından, gerginlikler ortadan kalkacak.

Susan Miller 2019

Susan Miller 2019

Related news

 • Havaalanı (Kostanay): aerokompleksin geçmişi, altyapısı, teknik verileri
 • İBB Şehir Tiyatroları Hafta Sonu Çocuk Oyunları
 • Armut dekoratif: açıklama, çeşitleri, bakım
 • 3 haftada kaç hafta var Hamilelerin rutin muayenesi

 • Susan Miller 76

  Susan Miller


  Susan Miller 95

  Susan Miller 12

  Susan Miller 82

  Susan Miller 55

  Susan Miller 88

  Susan Miller 98