Suzuki Bulvarı - konfor severler için bir kruvazörSuzuki Bulvarı - konfor severler için bir kruvazör

23.05.2019

Suzuki Bulvarı - konfor severler için bir kruvazör 11

Suzuki Bulvarı - konfor severler için bir kruvazör

Suzuki Bulvarı - Bu adı2005 yılında Suzuki Motor Corporation tarafından başlatılan bir dizi kruvazör gemisi. Bu motosikletler, Savage, Volusia, Marauder ve Desperado gibi tanınmış model serilerinin birleştirilmesi ve modernizasyonu sonucunda ortaya çıkmaktadır. Böylece bir motosiklet olan Suzuki Bulvarı çıktı. Serbest bırakıldıktan sonra bu modelin fotoğrafları, birçok bisikletçinin kalbini fethediyor: Atış ve şık tasarımla yapılmış bir "demir atı" tasvir ediyorlardı.

suzuki bulvarı

Serinin tanımı

İçinde üç ana model satırı var.şimdi onları listeliyoruz. Yani, ilki Suzuki Bulvarı C90. Bunlar, Amerikan kruvaziyerlerine özgü klasik tarzda yapılmış otomobillerdir. Derin kanatları ve geniş tekerlekleri var. Bu dizi üç modelle temsil edilmektedir - iki tanesi 2005'te ve biri de 2008'de. Her biri 32-bitlik bir elektronik enjeksiyon sistemi gibi bir özelliğe sahiptir (bu arada, onları bir araya getirir). Başka bir seriye Intruder 1400 / Suzuki S90 deniyor. Bunlar helikopterler, eğik bir çatal üzerinde dar bir ön tekerlek ile farklılıklar gösterir. Bu model aralığında üç araç ayırt edilir:

1) S40 (genel olarak, bu biraz Savaş 650 modernize edilmiştir);

2) S50 (ilave hava filtresi ve yeni koltuk);

3) S90 (analog S50).

Ve son sıra Suzuki Bulvarı M109. Başlangıçta sadece bir model - M50 tarafından temsil edildiğini söylemeye değer. Elektronik bir enjeksiyon ve bazı kozmetik değişiklikler yaptı. Ancak başka temsilciler de vardı. 2006'da - M109 ve M90. Aynı çerçevelerde farklıydı, ancak motorun hacmi farklıydı. Bisiklet klasik C antitezi ve S. Bu araçlar kendi adlandırmalar kübik inç belirtilen nedenle Amerikan pazarına ilk olarak tasarlanmış bir çok orijinal, fütüristik tasarıma sahiptir.

suzuki motosikletleri

Mini motorun tarihi

Yaratılış süreci çok ilginç, tam olarakMotosikletin tarihi ile aynı. Bu tek silindirli motor tamamen Suzuki tarafından üretildi. Çalışma hacmi 30 kübik santimetredir ve iki aşamalı bir döngü üzerinde çalışmıştır. Yaratılışından bir süre sonra, adı Pava Free olan ilk motosiklet serbest bırakıldı. Bu model 1953'te Mayıs ayında tanıtıldı. Bu olay bir motor (toplam pazarın yaklaşık yüzde 70 'ini alır) "Honda" satış ve üretim yan çiçeklenme zirve ile çakıştı gerçeğine rağmen, Páva Ücretsiz dahi böyle bir yarışmacının arka planı üzerinde belirgin başardı. Gerçek şu ki Suzuki motosikletleri diğerlerinden farklı yapıyor. O zamanlarda bile, Pava Free motorlu tek bisikletti ve iki aşamalı bir iletim vardı.

Diğer Modeller

Motosiklet Suzuki Bulvarı hakkında çok şey söyleniyor. Daha az popüler olan bazı diğer modellerin dikkatini çekmeye yardım edemeyiz. Örneğin, Suzuki Bandit. Onun hikayesi çok enteresandır, bu oldukça nadir motosikletlerin zamanla gerçek bir canavar haline geldiği olaylardan biridir. Bu motosikletin yirmi yıldan daha eski olmasına rağmen, çelik boruların şık bir çerçevesi, dört silindirli güçlü bir su soğutmalı motor, agresif bir görünüm - hepsi çok sayıda alıcının dikkatini çekiyor. Ya da GSR 600, gökyüzünde kuş gibi hissettiğiniz tekerleğin arkasında. Kolay ve manevra yapabilen, mükemmel kullanımı olan bir motosiklet.

suzuki bulvarı fotoğrafı

Güvenilirlik, hız ve konfor

Endişenin Suzuki olduğunu söylemek güvenlidiren iyi motosiklet üreticilerinden biridir. Bunun mükemmel bir kanıtı müteşekkir çok sayıda müşteri ve olumlu geribildirim. Bir motosikletin hangi modelde olduğu önemli değildir: Suzuki Bulvarı, Haydut veya başka bir model. Hepsi bir şey tarafından birleştirildi - yüksek kalite, mükemmel teknik özellikler ve şık görünüm. Listelenen tüm sayesinde dünyaca ünlü şirketlerin modelleri hem acemi arasında ve motosikletler alanında gerçek profesyoneller arasında inanılmaz derecede popülerdir.

Suzuki Bulvarı - konfor severler için bir kruvazörSuzuki Bulvarı - konfor severler için bir kruvazör

Related news

 • Her yaşta dikkat ve hafıza nasıl geliştirilir
 • Diyet Yaparken Tansiyon Düşüklüğü İçin Ne Yapılabilir
 • İlk İntihar: Karşılaşma (2016) filmi: aktörler ve roller
 • Türkiyede üniversite okuyan Suriyeli sayısı 20 bin 701
 • 2015 Ay Tutulmaları Ve Kanlı Ay Tutulması Burçlara Etkileri

 • Suzuki Bulvarı - konfor severler için bir kruvazör 40

  Suzuki Bulvarı - konfor severler için bir kruvazör


  Suzuki Bulvarı - konfor severler için bir kruvazör 36

  Suzuki Bulvarı - konfor severler için bir kruvazör 74

  Suzuki Bulvarı - konfor severler için bir kruvazör 62

  Suzuki Bulvarı - konfor severler için bir kruvazör 57

  Suzuki Bulvarı - konfor severler için bir kruvazör 16

  Suzuki Bulvarı - konfor severler için bir kruvazör 48

  Suzuki Bulvarı - konfor severler için bir kruvazör 1

  Suzuki Bulvarı - konfor severler için bir kruvazör 85

  Suzuki Bulvarı - konfor severler için bir kruvazör 18

  Suzuki Bulvarı - konfor severler için bir kruvazör 89

  Suzuki Bulvarı - konfor severler için bir kruvazör 45

  Suzuki Bulvarı - konfor severler için bir kruvazör 25

  Suzuki Bulvarı - konfor severler için bir kruvazör 65