Svetlana Kamyninanın Biyografisi - Rus tiyatrosu ve sinemasının yetenekli oyuncusu 2019

Svetlana Kamyninanın Biyografisi - Rus tiyatrosu ve sinemasının yetenekli oyuncusu 2019

Svetlana Kamyninanın Biyografisi - Rus tiyatrosu ve sinemasının yetenekli oyuncusu 73 10.02.2019, 00:40

Svetlana Kamynina'nın Biyografisi - Rus tiyatrosu ve sinemasının yetenekli oyuncusu

Bugün bu makalede ele alınacakRus sinemasever tiyatro ve sinemalardan biri olan Svetlana Kamynina'nın biyografisi. Bir aktris Svetlana olabilmek için verilen kararın, sadece sevilmeyen işlerde birkaç yıl süren işkence sonrasında geldiğini belirtmek gerekir. Babasının ısrarında bir ekonomik eğitim aldı ve üç yıl boyunca banka çalışanı olarak çalıştı. Svetlana Kamynina'nın biyografisi, çalışmalarının hayranlarına ve onu sadece “Interns” dizisinin sansasyonel dizisindeki baş hekimin rolü üzerine hatırlayan insanlara ilginç gelecek. Ayrıca aktrisin kişisel yaşamının nasıl geliştiğini de öğreniyoruz.Svetlana Kamynina biyografisi

Svetlana Kamynina'nın Biyografisi: çocukluk

Birçok kişinin gelecekteki bir oyuncusu1979'da Chelyabinsk şehrinde sinema. Her yıl Svetlana, 25 Ocak'ta doğum gününü kutluyor. Kızın annesi okulda öğretmen olarak çalıştı ve babası bir banka çalışanıydı. Çocukluğundan beri, ebeveynler kızları için gayret gösterdiler, 13 yıldan beri Svetlana cep harçlığı için kişisel olarak para kazanabiliyordu: binaları temizledi ve çocuklara İngilizce dersleri verdi ve gazetede çalıştı. Svetlana dolgunluğa eğilimi konusunda çok endişeliydi, bu yüzden on beş yaşındayken diyetini radikal bir şekilde değiştirdi ve dikkatle figürünü seyretti - az yağlı yiyecekler, meyveler, sebzeler tüketiyordu.

Svetlana Kamynina'nın Biyografisi: yaşam yolu seçimiSvetlana Kamynina Biyografi Kişisel yaşam

Babasının ısrarında Işığın dokuzuncu derecesinden sonrabir bankacılık okulunda çalışmaya gitti ve mezun olduktan sonra mali ve ekonomik enstitüye girdi. Çalışmalarda iyi performans, kızların ticari bankalardan birinde kolayca iş bulmalarına izin verdi. Üç yıl boyunca Svetlana enerjisini sevilmemiş bir yere verdi ve 2000 yılında hayatını kökten değiştirmeye ve Uluslararası Slav Enstitüsü'nün oyunculuk bölümüne girmeye karar verdi. Bugün kariyerine tanınmış bir oyuncu olarak başladı - Svetlana Kamynina.

oyuncu Svetlana Kamynina biyografi

Yıldızın Biyografisi: Sinemada roller

2004 yılında Svetlana mezun oldu.enstitüsü ve bir yıl boyunca çalıştığı Moskova Bölge Gençlik Tiyatrosu'nda iş buldu. 2005 yılında Kamynina bir teklif aldı ve “Practice” tiyatrosunda çalışmaya başladı. Burada "Bu çocuk" ve "Tüccarlar" gibi tiyatro yapımlarında oynayarak izleyici için hatırlanır. Aynı yıl, Svetlana filmde ilk çıkışını yaptı - filmde "Havalimanı" filminde rol aldı, daha sonra televizyona çıktı "Boomer. Acemi aktrisin Lenka rolünü oynadığı ikinci film ". İlk çıkış başarılı oldu ve Kamynin'in iç sinemanın yolunu açtı. Sveta sadece 26 yaşında olmasına rağmen, "Basit Şeyler" filminde on yedi yaşındaki bir kızın annesi olan Catherine Maslova rolüne davet edildi. Buna rağmen, aktris parlak bir şekilde rolle başa çıkmış ve "Nika" ödülünün tanınması olarak kabul edilmiştir. Deneyim ve pratik uğruna Kamynin en küçük rolleri bile oynama önerilerini kabul eder. Bu yüzden onun epizodik katılımı ile "Kadetstvo", "Aşk Aşk", "Volkova-3 Saat", "Moskova" filmleri geldi. Merkez İlçe-3 ". Gerçekten popüler bir oyuncu, Anastasia Kisegach'ın "Interns" dizisindeki rolüne bağlıydı. Daha az yetenekli oyuncu olmayan Ivan Okhlobystin'le düet yapan filmde, filmi şaşırtıcı derecede ilginç ve pozitif yapabildiler.

Svetlana Kamynina: biyografi - kişisel yaşam

Hayatının perde arkasında nasıl geliştiği hakkındaaktris konuşmaktan hoşlanmaz. Onun bir eş ve anne olma planları gerçek olmaya mahkum değildi. Sonsuz sorulara cevap arayışı Kamynin'i Hindistan'a götürdü, burada manevi pratiklere bağlıydı ve standart bir şekilde yaşamaya, aile kurmaya ve çocuk doğurmaya yönelik isteklerini bıraktı. Şimdi aktris yogaya katılıyor, vejetaryen yeme yolunu tercih ediyor.

Svetlana Kamyninanın Biyografisi - Rus tiyatrosu ve sinemasının yetenekli oyuncusu 2019

Svetlana Kamyninanın Biyografisi - Rus tiyatrosu ve sinemasının yetenekli oyuncusu 2019

Related news

 • 2019 akrep burcu yorumu
 • YELPAZE OYASI YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU
 • İstanbulda Kabul Edilen İlk Darbe İddianamesinden Öne Çıkan 5 Başlık
 • Legzira plajı (Fas) çöktü mü

 • Svetlana Kamyninanın Biyografisi - Rus tiyatrosu ve sinemasının yetenekli oyuncusu 78

  Svetlana Kamyninanın Biyografisi - Rus tiyatrosu ve sinemasının yetenekli oyuncusu


  Svetlana Kamyninanın Biyografisi - Rus tiyatrosu ve sinemasının yetenekli oyuncusu 53

  Svetlana Kamyninanın Biyografisi - Rus tiyatrosu ve sinemasının yetenekli oyuncusu 70

  Svetlana Kamyninanın Biyografisi - Rus tiyatrosu ve sinemasının yetenekli oyuncusu 29

  Svetlana Kamyninanın Biyografisi - Rus tiyatrosu ve sinemasının yetenekli oyuncusu 45

  Svetlana Kamyninanın Biyografisi - Rus tiyatrosu ve sinemasının yetenekli oyuncusu 72

  Svetlana Kamyninanın Biyografisi - Rus tiyatrosu ve sinemasının yetenekli oyuncusu 10

  Svetlana Kamyninanın Biyografisi - Rus tiyatrosu ve sinemasının yetenekli oyuncusu 71