Türk Silahlı Kuvvetleri 2019

Türk Silahlı Kuvvetleri 2019 Türk Silahlı Kuvvetleri

Türk Silahlı Kuvvetleri

Türk Silahlı Kuvvetleriile ilgili tüm haberleri ve son dakika Türk Silahlı Kuvvetleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 30.346 Türk Silahlı Kuvvetleri haberi bulunmuştur.

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Türk Silahlı Kuvvetleri veya Türk Donanma Kuvvetleri, Türkiye Cumhuriyeti devletini dıştan gelebilecek olan her türlü tehdide karşı savunma görevini üstlenmiş olan silahlı devlet kuvvetidir. Yaptırım gücünü, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'ndan alır. Başkomutanı Cumhurbaşkanı'dır. Türk Silahlı Kuvvetleri; Kara Kuvvetleri, Deniz Kuvvetleri ve Hava Kuvvetleri olmak üzere üç ana kuvvetten oluşur. Barış döneminde İçişleri Bakanlığına bağlı olarak görev yapan ve sefer durumunda Kara ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı bünyesine dahil olan Jandarma ve Sahil Güvenlik ise alt birimleridir. Toplam güç ve sayı bakımından dünyanın 10, NATO'nun 2. büyük ordusudur.

Türk Silahlı Kuvvetleri Haberleri

2019 YDS başvuruları ÖSYM tarafından başlatıldı... YDS başvurusu nasıl yapılır

2019 YDS başvuruları ÖSYM tarafından başlatıldı... YDS başvurusu nasıl yapılır?

Yabancı dil tazminatı almak isteyen kamu personeli ve yabancı dil puanı almak isteyen diğer vatandaşların katılım sağladığı YDS'nin 2019'da yapılacak ilk etabı için başvuru süreci başladı. Peki, YDS başvurusu nasıl yapılır? Başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak?

30.01.2019Gündem
TSKda 7 ayda 1076 personel FETÖden açığa alındı

TSK'da 7 ayda 1076 personel FETÖ'den açığa alındı

FETÖ ile mücadelesini sürdüren TSK'da önceki uygulama sonuçlarına göre müşterek olarak belirlenen kıstaslar kullanılarak yapılan değerlendirme ve teklifler doğrultusunda, bakanlık onayı ile son 7 ayda toplam 1076 personel açığa alındı. Açığa alınanlardan 624'ünün Kara Kuvvetleri, 107'sinin Deniz Kuvvetleri, 345'inin Hava Kuvvetleri Komutanlığı personeli olduğu öğrenildi.

30.01.2019Gündem
FETÖ, subayları akıl hastanesine kapatmış

FETÖ, subayları akıl hastanesine kapatmış

2010 yılında Kara Harp Akademisi’ni bitirip Temel Subay Kursu’na başlayan 3 teğmen TSK içindeki FETÖ üyeleri tarafından ‘kişilik bozukluğu’ teşhisiyle 1 ay boyunca psikiyatri servisine yatırıldıklarını belirterek şikâyetçi oldu.

30.01.2019Gündem
Son dakika: Tuğgeneral Özkan Edip Akgülay tutuklandı...

Son dakika: Tuğgeneral Özkan Edip Akgülay tutuklandı...

FETÖ/ PDY soruşturma kapsamında gözaltına alınan Tuğgeneral Özkan Edip Akgülay, Diyarbakır Adliyesi’nde savcılıktaki sorgusunun ardından mahkemeye çıkarıldı. Akgülay, mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.

29.01.2019Gündem
Savaş uçaklarının harekât sorumlusu Tuğgeneral Akgülay gözaltına alındı

Savaş uçaklarının harekât sorumlusu Tuğgeneral Akgülay gözaltına alındı

TÜRK Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) savaş uçaklarının harekât sorumlusu olarak görev yaparken emekliliğini isteyen Eskişehir Birleştirilmiş Hava Harekât Merkezi (BHHM) Komutanı Tuğgeneral Özkan Edip Akgülay, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alındı. Diyarbakır'a getirilen Akgülay, ifadesi alındıktan sonra adliyeye sevk edildi.

29.01.2019Gündem
Gündem 24 Saat - 29.01.2019

Gündem 24 Saat - 29.01.2019

Gündem 24 Saat - 29.01.2019

29.01.2019
Bakan Akar: TSK her türlü hazırlığı yaptı

Bakan Akar: TSK her türlü hazırlığı yaptı

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Türk Silahlı Kuvvetleri kendisine düşen görevler çerçevesinde her türlü hazırlığı yaptı, her türlü hazırlığı tamamdır. Yeri ve zamanı geldiğinde Münbiç'te de Fırat'ın doğusunda da gerekli faaliyetler, görevler yerine getirilecektir." dedi.

29.01.2019Haber
Son dakika Bakan Akar: TSK her türlü hazırlığı yaptı

Son dakika! Bakan Akar: TSK her türlü hazırlığı yaptı

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Türk Silahlı Kuvvetleri kendisine düşen görevler çerçevesinde her türlü hazırlığı yaptı, her türlü hazırlığı tamamdır. Yeri ve zamanı geldiğinde Münbiç'te de Fırat'ın doğusunda da gerekli faaliyetler, görevler yerine getirilecektir." dedi.

29.01.2019Gündem
Rusya Menbiç’in batısına da geçti

Rusya Menbiç’in batısına da geçti

Rusya, Türkiye’nin hassasiyet gösterdiği ve terör örgütü PKK’nın kolu PYD/YPG unsurlarının merkezinden çıkmasını istediği Suriye’deki Menbiç kentinin batısında da devriye yapmaya başladı.

29.01.2019Dünya
Terör örgütü YPG/PKK muhaliflere ısı güdümlü füzeyle saldırdı

Terör örgütü YPG/PKK muhaliflere ısı güdümlü füzeyle saldırdı

Terör örgütü YPG/PKK'nın, Afrin’in güneyinde Özgür Suriye Ordusu’nun (ÖSO) kontrolündeki Kimar köyüne düzenlediği ısı güdümlü füze saldırısında bir kişi hayatını kaybetti.

29.01.2019Dünya
Bakan Akar açıkladı: “Proje sayısı 650’ye yaklaştı

Bakan Akar açıkladı: “Proje sayısı 650’ye yaklaştı" 

‘Stratejik İş Birliği Anlaşmaları İmza Töreni’ne katılmak üzere Eskişehir’e gelen Milli Savunma Bakanı Orgeneral Hulusi Akar, 2000’lerin başlangıcında savunma sanayi konusunda millilik oranları yüzde 50’lerdeyken şu an yüzde 70’lere yaklaştığını belirterek, "Bu alanda daha önce oldukça az olan proje sayısı bugün nereden baksanız 650’ye yaklaştı. Miktar da 100 milyara yaklaştı" dedi. 

28.01.2019Gündem
TSK Suriyede YPG/PKKlı teröristleri obüslerle vurdu

TSK Suriye'de YPG/PKK'lı teröristleri obüslerle vurdu

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Suriye’nin kuzeyinde Azez ve Mare cephe hatlarındaki terör örgütü YPG/PKK'nın hedeflerini vurdu.

27.01.2019Dünya
ABD ve Rusya’nın Menbiç’te devriye yarışı

ABD ve Rusya’nın Menbiç’te devriye yarışı

RUSYA ve Esad’a bağlı birliklerin Menbiç’in kuzeyinde kente inen 216 numaralı karayolunun geçtiği Dadat köyü girişinde ortak devriyeye başlamasının ardından ABD de bölgeden tamamen çekilmediğini karşı bir hamleyle gösterdi. ABD’nin liderliğini yaptığı koalisyon gücü, Menbiç’in Sacur Çayı kırsalında dün devriye attı. Rusya ve rejim güçleri ortak devriyeyi Menbiç’in tam kuzey bölgesinde yaparken, koalisyon güçleri ise devriye görevini Menbiç merkezinin kuzeydoğu kesimine kaydırdı. Sacur Çayı kırsalında 1 Kasım’dan geçen haftaya kadar ABD ve Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) birlikleri de dokuz kez ortak devriye yapmıştı.

27.01.2019Dünya
Cumhurbaşkanlığından Kuzey Iraktaki saldırıya ilişkin açıklama

Cumhurbaşkanlığı'ndan Kuzey Irak'taki saldırıya ilişkin açıklama

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Irak'ın kuzeyinde Türk Silahlı Kuvvetlerine (TSK) ait üs bölgesine yönelik saldırıya ilişkin, saldırganların sivillerin arasına gizlenerek, Türk askeriyle yerel halkın arasını bozmaya çalıştığını bildirdi.

26.01.2019Gündem
Leyla Güven tahliye edildi

Leyla Güven tahliye edildi

Terör soruşturması kapsamında tutuklu olduğu Diyarbakır Cezaevi’nde 8 Kasım’da açlık grevine başlayan HDP Hakkâri Milletvekili Leyla Güven, tahliye edildi.

26.01.2019Gündem
Son dakika... MSB: 43 terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika... MSB: 43 terörist etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı, son 1 haftada 1'i sözde lider kadroda olmak üzere 43 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

25.01.2019Gündem
Türk ve ABDli firmalar mikro robot için buluştu

Türk ve ABD'li firmalar mikro robot için buluştu

Sivil ve askeri güvenlik çözümleri geliştiren Türk mühendis ekibi, mikro insansız kara araçlarının üretimi için ABD'li bir firmayla iş birliği yaptı.

25.01.2019Teknoloji
Son dakika: Milli Savunma Bakanı Hulusi Akardan astsubaylara müjde

Son dakika: Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'dan astsubaylara müjde

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Emekli astsubaylarımızı hedef alan, onların özlük haklarını iyileştirmeyi amaçlayan bir çalışma içindeyiz. İnşallah bu konuyu da kısa süre içinde çözeceğiz." dedi.

25.01.2019Gündem
Son dakika: TSK Tel Rıfatta yuvalanan YPG/PKKlı teröristleri obüslerle vurdu

Son dakika: TSK Tel Rıfat'ta yuvalanan YPG/PKK'lı teröristleri obüslerle vurdu

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Suriye'nin kuzeyindeki Tel Rıfat ilçesini işgal eden YPG/PKK'ya ait mevzilere 20'den fazla obüs atışı yaptı.

25.01.2019Gündem
TSK obüsleri Tel Rıfattaki 12 hedefi vurdu

TSK obüsleri Tel Rıfat'taki 12 hedefi vurdu

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Suriye'nin kuzeyindeki Tel Rıfat ilçesi yakınlarındaki Şeyh İsa ve Harbil köylerini işgal eden YPG/PKK hedeflerini obüslerle hedef aldı. MSB'den yapılan açıklamada, ''Afrin bölgesinde görev yapan unsurlarımıza PKK/YPG’li teröristlerce Tel Rıfat’tan yapılan taciz ateşlerine bölgede bulunan ateş destek vasıtalarıyla gerekli karşılık verilmiştir.'' denildi.

24.01.2019Gündem
Münbiç yol haritası hayata geçirilmeli

Münbiç yol haritası hayata geçirilmeli

CUMHURBAŞKANLIĞI İletişim Başkanı Fahrettin Altun, ABD’nin Suriye’deki durumu kontrol altına almak için birkaç adım atması gerektiğini belirtti.

24.01.2019Gündem
İdlib’e takviye

İdlib’e takviye

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in dünkü Moskova zirvesinden kısa süre önce, TSK, ‘çatışmasızlık bölgesi’ ilan edilmiş İdlib’in kuzeyinde bulunan Türk gözlem noktalarına takviye amaçlı sevkıyat yaptı.

24.01.2019Gündem
2019 jandarma uzman erbaş alımı ne zaman yapılacak Tarih belli oldu mu

2019 jandarma uzman erbaş alımı ne zaman yapılacak? Tarih belli oldu mu?

2019 jandarma uzman erbaş alımının ne zaman yapılacağı binlerce aday tarafından sorgulanan ve merak edilen konular arasında yer almaya devam ediyor. İçişleri Bakanlığı 2019 yılında uzman erbaş, astsubay ve subay olarak toplam da 30 bin civarında personel alımı yapacağını açıklamıştı ve başvuruda bulunacak olan adaylar ise tarihleri sorgulamaya başladı. Peki, 2019 jandarma uzman erbaş alımı ne zaman yapılacak? Tarih belli oldu mu?

23.01.2019Gündem
TSK Tel Rıfattaki YPG/PKKlı teröristleri vurdu

TSK Tel Rıfat'taki YPG/PKK'lı teröristleri vurdu

TSK obüsleri, Afrin'in güneydoğusundaki Tel Rıfat ilçesini işgal eden YPG/PKK'lı teröristlere ait mevzilere atışlar yaptı.

23.01.2019Dünya
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: Amerika, Suriyedeki durumu kontrol altına almak için bir kaç adım atmalı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: Amerika, Suriye'deki durumu kontrol altına almak için bir kaç adım atmalı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, El Cezire için bir makale kaleme aldı. Altun, makalesinde şunları kaydetti:

23.01.2019Gündem
Türk Donanmasının gururu TCG Sakarya görüntülendi

Türk Donanmasının gururu "TCG Sakarya" görüntülendi

Türk Silahlı Kuvvetlerine ait "TCG Sakarya S-354" denizaltısı, Karadeniz Uyum Harekatı'na katılmak için İstanbul Boğazı'ndan yunus balıkları eşliğinde geçti. Denizaltının bir günlük yolculuğunu ise İhlas Haber Ajansı (İHA) görüntüledi. 

23.01.2019Gündem
Gündem 24 Saat - 23.01.2019

Gündem 24 Saat - 23.01.2019

Gündem 24 Saat - 23.01.2019

23.01.2019
İtiraf ettiler, yeni isimlere ulaşıldı Operasyon başladı

İtiraf ettiler, yeni isimlere ulaşıldı! Operasyon başladı

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında, daha önce gözaltına alınıp itirafçı olan şüphelilerin ifadeleriyle yeni isimlere ulaşıldı. FETÖ'cü askerlerden sorumlu "sivil imam" olduğu iddia edilen 9 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi.

23.01.2019Gündem
Harekat için yunuslar eşliğinde geçti... Türk donanmasının gururu böyle görüntülendi

Harekat için yunuslar eşliğinde geçti... Türk donanmasının gururu böyle görüntülendi!

Yunus balıklarının da eşlik ettiği denizaltının İstanbul Boğazı'ndan geçişi görsel bir şölen oluşturdu. Dış dünya ile iletişimin neredeyse kesildiği, karanlık sularda günlerce limana uğramaksızın görev yapabilen denizaltıda gece mi gündüz mü olduğunu ışıklar gösteriyor.

23.01.2019Ekonomi
Şam’dan ağır silahlı oyun

Şam’dan ağır silahlı oyun

Suriye’deki ‘çatışmasızlık bölgesi’ İdlib, HTŞ güçlerinin yayılmasının ardından şimdi de Esad’ın hamlesine sahne oluyor. Esad’ın önce HTŞ güçlerine yol verdiği sonra da teröristlerle savaş adı altında bölgeyi ağır bombardımana tutarak ağır silahlarını soktuğu belirtiliyor.

23.01.2019Dünya
Kocaeli merkezli FETÖ/PDY operasyonu

Kocaeli merkezli FETÖ/PDY operasyonu

Kocaeli merkezli 9 ilde, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) Türk Silahlı Kuvvetlerindeki (TSK) yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında 10'u muvazzaf 14 asker gözaltına alındı. 

22.01.2019Gündem
Üniversite kampüsünde 1942 model obüs

Üniversite kampüsünde 1942 model obüs

Adıyaman Üniversitesi (ADYÜ), bünyesine yeni envanterler katmaya devam ediyor.

22.01.2019Kampüs
TSKda kritik FETÖ operasyonu

TSK'da kritik FETÖ operasyonu

İzmir merkezli 21 ilde, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) Türk Silahlı Kuvvetlerindeki (TSK) kripto yapılanmasına yönelik operasyonda, haklarında yakalama kararı verilen 33'ü halen görevde olan 51 şüpheliden 27'si gözaltına alındı.

22.01.2019Gündem
Bursada FETÖye ağır darbe

Bursa'da FETÖ'ye ağır darbe

Bursa merkezli 18 ilde, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) asker yapılanmasına yönelik operasyonda yakalanan 14'ü muvazzaf 20 şüpheli adliyeye sevk edildi.

22.01.2019Gündem
Hiçbir ülke DEAŞ’la göğüs göğüse mücadele etmedi

Hiçbir ülke DEAŞ’la göğüs göğüse mücadele etmedi

MİLLİ Savunma Üniversitesi Kara Harp Okulu’nda, askeri öğrencilerle bir araya gelen Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, TSK’nın yürüttüğü sınır ötesi operasyonlarla ilgili bilgi verirken, “Hiçbir ülke TSK’nın yaptığı gibi DEAŞ’la göğüs göğüse mücadele etmemiştir” dedi.

22.01.2019Gündem
‘Sivil imam’lara 79’ar müebbet talebi

‘Sivil imam’lara 79’ar müebbet talebi

Akıncı Hava Üssü’ndeki darbe faaliyetine ilişkin davada savcılık esasa ilişkin mütalaasını açıkladı. FETÖ’nün ‘sivil generalleri’ denilen ‘sivil imamlar’ Kemal Batmaz, Hakan Çiçek, Nurettin Oruç ve Harun Biniş ile 16 eski askere 79’ar kez ağırlaştırılmış müebbet hapis istendi.

22.01.2019Gündem
Bakan Akar’dan Kara Harp Okulu’nda flaş sözler

Bakan Akar’dan Kara Harp Okulu’nda flaş sözler

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar Ankara Kara Harp Okulu’nda konuştu. Akar konuşmasında önemli mesajları verirken “PKK eşittir YPG, hiçbir farkı yok. Biz bu coğrafyada varız var olacağız” ifadelerini kullandı.

21.01.2019Gündem
Zonguldak merkezli kripto FETÖ operasyonu

Zonguldak merkezli kripto FETÖ operasyonu

Zonguldak merkezli 5 ilde FETÖ'nün TSK yapılanmasına yönelik düzenlenen kripto FETÖ operasyonunda gözaltına alınan 6 şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından Zonguldak Adliyesi'ne sevk edildi. 

21.01.2019Gündem
Menbiçten kaçış

Menbiç'ten kaçış

ABD askerlerine yönelik bombalı saldırının ardından Menbiç’ten kaçış başladı. Günde ortalama 700 kişi bölgeyi terk ederek, Türkiye’nin terör örgütü DEAŞ’tan temizlediği Cerablus’a geçiş yapıyor. ÖSO güçleri arama noktalarında araç geçişine izin vermezken, yüzlerce metre yürüyen gruplar üst aramasından sonra bırakılıyor. Hürriyet, Menbiç sınırındaki insan hareketliliği ile Fırat’ın doğusunda terör örgütü YPG/PKK’nın kontrolündeki bölgeleri görüntüledi.

21.01.2019Gündem
Bakan Akardan Zeytin Dalı Harekatı mesajı: Zamanı geldiğinde gereken yapılacak

Bakan Akar'dan 'Zeytin Dalı Harekatı' mesajı: Zamanı geldiğinde gereken yapılacak

Zeytin Dalı Harekatı'nın birinci yıl dönümünde sınır hattındaki birliklerde denetleme ve incelemelerde bulunan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Fırat'ın doğusu ve Münbiç'teki terör hedeflerine yönelik hazırlıkların ve planların yapıldığını belirterek, "Yeri ve zamanı geldiğinde buradaki operasyonlar da gereken de yapılacaktır." dedi.

20.01.2019Gündem
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğandan Afrin kahramanlarına telefon sürprizi

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Afrin kahramanlarına telefon sürprizi

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Zeytin Dalı Harekatı'nın başlangıcının birinci yıl dönümünde harekata katılan komandolarla bir araya geldi. Akar'ın bu sırada görüntülü telefon konuşması gerçekleştirdiği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afrin'deki terör saldırısına ilişkin, "Bunlar hiçbir zaman bizim Afrin'deki mücadelemizi yıldırmayacak. Gerek Afrin'de gerek Cerablus'ta gerek El Bab'da bizim bu sürecimiz duraksamadan devam edecektir." dedi.

20.01.2019Gündem
MSBden Zeytin Dalı Harekatının birinci yılına özel video

MSB'den Zeytin Dalı Harekatı'nın birinci yılına özel video

Milli Savunma Bakanlığınca (MSB), Zeytin Dalı Harekatı'nın birinci yılına özel video hazırlandı.

20.01.2019Gündem
Adil Öksüzü falakaya yatırdı

'Adil Öksüz'ü falakaya yatırdı'

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında ifadesi alınan Ü.A, FETÖ şüphelisi Ahmet Güneş'in kendisine, örgüt elebaşısı Fetullah Gülen'in sözlerini dinlemediği gerekçesiyle aralarında Adil Öksüz ve Mustafa Yeşil'in de bulunduğu örgüt mensuplarını falaka usulüyle dövdüğünü iddia etti.

20.01.2019Gündem
Yeni askerlik sistemi ile ilgili flaş açıklama

Yeni askerlik sistemi ile ilgili flaş açıklama

Milli Savunma Bakanlığı gündeme dair açıklamalarda bulundu. Milli Savunma Bakanlığı, yeni askerlik sistemine yönelik çalışmalarda sona gelindiğini, önümüzdeki günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayına sunulacağını açıkladı.

19.01.2019Gündem
Tarım Krediden faizsiz üretim modeli

Tarım Kredi'den "faizsiz üretim" modeli

Tarım Kredi Genel Müdürü Fahrettin Poyraz: "Katılım bankacılığı için tarım sektöründe inanılmaz potansiyel var. Katılım bankacılığında toplanan mevduatlar, tarım sektöründe kullanıldığında geri dönüşü aylar içerisinde sağlanır. Biz Vakıf Katılım'a teklifte bulunduk. Bir miktar parayı onlar, bir miktar parayı biz koyarak ürün alacağız. Ürünü sattıktan sonra kazancı paylaşacağız" açıklamasında bulundu.

19.01.2019Ekonomi
MSB duyurdu: Tel Rıfattaki PKKlılar vuruldu

MSB duyurdu: Tel Rıfat'taki PKK'lılar vuruldu

Milli Savunma Bakanlığından, Afrin bölgesinde görev yapan TSK unsurlarına PKK/YPG'li teröristlerce Tel Rıfat'tan yapılan taciz ateşlerine gerekli karşılığın verildiği bildirildi.

18.01.2019Haber
Akarla görüştü... Grahama 4 madde

Akar'la görüştü... Graham'a 4 madde

ABD’li Senatör Lindsey Graham Ankara’daki temasları kapsamında Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ı makamında ziyaret etti.

18.01.2019Gündem
Son dakika... MSB duyurdu: Tel Rıfattaki PKKlılar vuruldu

Son dakika... MSB duyurdu: Tel Rıfat'taki PKK'lılar vuruldu

Milli Savunma Bakanlığından, Afrin bölgesinde görev yapan TSK unsurlarına PKK/YPG'li teröristlerce Tel Rıfat'tan yapılan taciz ateşlerine gerekli karşılığın verildiği bildirildi.

18.01.2019Gündem
Son dakika: AA görüntüledi Ruslar ve YPG…

Son dakika: AA görüntüledi! Ruslar ve YPG…

Rusya, YPG/PKK işgalindeki Münbiç bölgesi çevresinde bağımsız devriyelere devam ediyor. AA'nın elde ettiği görüntülerde Rus ordusunun YPG/PKK'nın kurduğu sözde Bab Askeri Meclisi flamaları kullanan araçlarla da ortak devriye yaptığı anlaşılıyor.

18.01.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Güvenilir bir seçim

Nüfus artışımız yavaşladı, durağan hale geldi.Demografik yapı ekonomik, sosyal, kültürel, siyasal açıdan mesajlar verirken asayiş, eğitim, beslenme, sağlık, sanayi ve ulaşım başta olmak üzere yaşam alanları açısından bir takım düzenlemelerin gerekliliğini hissettirir.

Türk Silahlı Kuvvetleri 2019

Türk Silahlı Kuvvetleri 2019

Related news

 • NASA, Yeni Bir Dünya Keşfetti
 • Sıvı Diyeti Nasıl Yapılır
 • Patates Topları (renkli) Tarifi
 • İğne Oyası Mükemmel Bir Modelin Yapımı Videolu Açıklamalı
 • Lahmacun Nasıl Yapılır

 • Türk Silahlı Kuvvetleri

  Türk Silahlı Kuvvetleri


  Türk Silahlı Kuvvetleri

  Türk Silahlı Kuvvetleri

  Türk Silahlı Kuvvetleri

  Türk Silahlı Kuvvetleri

  Türk Silahlı Kuvvetleri

  Türk Silahlı Kuvvetleri

  Türk Silahlı Kuvvetleri

  Türk Silahlı Kuvvetleri

  Türk Silahlı Kuvvetleri

  Türk Silahlı Kuvvetleri

  Türk Silahlı Kuvvetleri