Tütün dumanının en tehlikeli kanserojen maddesi polonyumdur 21 21.02.2019, 04:41

Tütün dumanının en tehlikeli kanserojen maddesi polonyumdur.

Her gün teklif edildiysenarsenik ve vücutta birikme özellikleri olan birkaç düzine zehirli madde, ne derdin? Gezegendeki milyonlarca insan sadece bu tartışmalı teklifi kabul etmekle kalmıyor, aynı zamanda sunulan "hizmet" için de cömertçe ödeme yapıyor! Bu arada, bilim uzun zamandır sigara içme tehlikeleri hakkında her şeyi biliyor. Bu kanıtlanmış ve onaylanmıştır. Neden bu kadar çok erkek ve kadın sigara içmeye karşı argümanlara karşı sağır ve kendilerini öldürür?
Tütün dumanının kanserojen maddesi

Kanserojen madde ile ne demek istiyoruztütün dumanı? Bu bir kanser kaynağı mı? Bu konuda yapılan araştırmalar, sigaranın akciğer kanseri, larinks, dudakların gelişimi üzerindeki etkisini kanıtlamıştır. Sigara üreticileri, üretimleri sırasında daha fazla katkı maddesi kullandıklarından, her kuşakla sigara içmenin zararlılığı artar. İstatistiklere göre, puro ve pipolar sigara içenlere sigaradan daha az zarar veriyor. Ve fiyatta bile değil, üretim teknolojisinde. Tütün dumanı ve sigaralarının zayıf asit reaksiyonu vardır ve bronş sigara içenlerde% 90 geciktirilir.
Yani, tartışılmaz gerçek şu kiTütün dumanının kanserojen maddesi arseniktir. Uzun süre solumak, akciğer kanseri kazanabilirsiniz. Bunun nedeni, bronşların mukoza zarında birikmesi ve tümörlerin ortaya çıkmasına neden olmasıdır. Sigara içenlerde kanser tümörlerinin dokularının analizi, bu maddenin büyük bir içeriğini göstermektedir. Yani vücudun kademeli olarak zehirlenmesi var. İyi haber, sigarayı bırakan bir kişinin bronşiyal mukozayı kurtarabilir.

sigara içme tehlikeleri hakkındaTütün dumanının başka bir kanserojen maddesiradyoaktif polonyum 210'dur. Bir insanı öldürmek için bir gram maddenin yeterli olması nedeniyle, en tehlikeli olanı kabul edilir. Alfa ışınları polonyum vücuda ulaşmayı durduran iç organlara saldırır. Küçük dozlarda, ancak poloniumun vücuda sürekli olarak alınmasının kansere neden olduğuna inanılmaktadır. Hızla gelişen hastalık ölümcül bir sonuca yol açar. Polonyum haricinde, tütün dumanı bileşimine, örneğin radyum 226 ve 228'e bir takım başka radyoaktif maddeler dahil edilir. Bunun üzerine 40 yıl önce elde edilen veriler elde edildi, ancak bunlar uzun bir süredir kamuya açıklanamadı. Birçok sigara içenler, bunların kendilerini bırakmalarını sağlayan korku hikayeleri olduğunu söylüyorlar. Ve resmi veriler affedilmez: Dünyadaki yıllık ölümlerin% 6'sı sigara içmekten kaynaklanıyor.

Sigara içenlerin ve üreticilerin argümanları ihmal edilebilirBu maddelerin küçük miktarları, çeşitliliğinin gerçekleri ile örtüşür. Bilim adamları çeşitli unsurları incelediler, ancak henüz vücut üzerindeki birleşik etkilerini düşünmek için hiçbir girişimde bulunulmadı.Sigara içme tehlikesiTütün dumanının kanserojen maddesiaynı zamanda en büyük karsinojenik aktiviteye sahip olan benzopiredir. Vücudun hücreleri üzerindeki etkisi, yeniden örgütlenmelerinde yatar, bundan sonra da insana karşı çalışmaya başlar. Birlikte, yukarıdaki ve diğer birçok tütün dumanı unsurunun tümü, yaşam ve sağlık açısından tehlikelidir. Bu gerçekleri düşünmeye değer.Related news

 • Suyun üzerinde kendi ellerinizle nasıl iyi geçineceksiniz
 • Bitkisel doğum kontrol yöntemleri
 • Sevgililer Günü İçin Evde Aşk Dolu Bir Partiye Ne Dersiniz
 • Christian Dior İlkbahar Yaz 2019
 • İğne Oyası Kurdeleli Badem Modeli Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu

 • Tütün dumanının en tehlikeli kanserojen maddesi polonyumdur 12

  Tütün dumanının en tehlikeli kanserojen maddesi polonyumdur


  Tütün dumanının en tehlikeli kanserojen maddesi polonyumdur 76

  Tütün dumanının en tehlikeli kanserojen maddesi polonyumdur 44

  Tütün dumanının en tehlikeli kanserojen maddesi polonyumdur 94

  Tütün dumanının en tehlikeli kanserojen maddesi polonyumdur 54

  Tütün dumanının en tehlikeli kanserojen maddesi polonyumdur 50

  Tütün dumanının en tehlikeli kanserojen maddesi polonyumdur 72

  Tütün dumanının en tehlikeli kanserojen maddesi polonyumdur 4

  Tütün dumanının en tehlikeli kanserojen maddesi polonyumdur 55

  Tütün dumanının en tehlikeli kanserojen maddesi polonyumdur 41

  Tütün dumanının en tehlikeli kanserojen maddesi polonyumdur 74

  Tütün dumanının en tehlikeli kanserojen maddesi polonyumdur 39

  Tütün dumanının en tehlikeli kanserojen maddesi polonyumdur 2

  Tütün dumanının en tehlikeli kanserojen maddesi polonyumdur 8