Taş bağırsaklarına nasıl ulaşılır. Geçiş yeri ve taktiklerinin tanımı 2019

Taş bağırsaklarına nasıl ulaşılır. Geçiş yeri ve taktiklerinin tanımı 2019

Taş bağırsaklarına nasıl ulaşılır. Geçiş yeri ve taktiklerinin tanımı 59 20.01.2019, 22:31

Taş bağırsaklarına nasıl ulaşılır. Geçiş yeri ve taktiklerinin tanımı

World of Warcraft oyununda çok büyükoyuncuların eğlenebileceği zindan sayısı, mükemmel ekipmanları, altın ve birçok yararlı öğeyi geçme zevkine bonus kazandırıyor. Bu örneklerden birinde bu kılavuzda konuşacağız. Taş bağırsakların adı altındaki yerden bahsediyoruz. Bu mekana nasıl gideceğiniz ve içinde sizi bekleyen şey hakkında okumaya devam edin.taş bağırsakları

öykü

Bir zamanlar, Tufan Savaşı'ndan önce, taş bağırsaklarıTwilight's Hammer ustaları için kutsal bir yerdi. Efsane'ye göre, acımasız Deathwing, Azeroth ejderhalarının diğer yönlerinden yenilgiden sonra güçlerini yeniden kurdu. Bu zindanda, efendiler, eziyet çeken bedeni, daha da güçlendiren temel plakalarla güçlendirdiler. Ve bundan sonra dünyadaki efsanevi Sütun'u yok etmek için enerjiyle doldu ve bundan sonra Underdark'daki ince denge sarsıldı ve tüm Azeroth'un ölümü yaklaştı.

Efsaneye göre, Twilight'ın yeni üyelerinin çoğuÇekiç uzun zaman önce taş bağırsağından ayrıldı ancak rahibelerinden Azil'in öncülüğünde bu mezhebin taraftarları hala bu yerlerin sırlarını ve hazinelerini koruyorlardı. Bunun doğru olup olmadığı sorusuna verilen cevap, oyuncular bu zindan çalışması sırasında alacaklar.

Taş bağırsakları. Konuma nasıl gidilir?

Bu zindan bir grup oyuncu için tasarlanmıştır,beş kişiden oluşur. Geçiş minimum seviyesi 81'dir. Eğer kahraman modunda bir konum için gitmeye karar verirseniz, bir karakter üzerinde pompa 85 seviyeye. Ancak bundan sonra bu konumun girişini arayabilirsiniz. Ogrimmare veya Stormwind portal üzerinden erişilebilir Underdark merkezinde yer Stonecore. Ama sadece mesaj panoları karakterlerin itiraz sonrasında yapılabilir.taş bağırsakları

Underdark'a girdikten sonra, Dünya Tapınağı'nı bulun: bu yerbaşlangıç ​​noktası olacak. Zindanın girişi aynı sütun üzerinde bulunur, ancak bulunması zor olacaktır. Mesele, örneğe olan portalın zeminin üstünde yer alması, ona yalnızca bir montaj yardımıyla ulaşabilmesidir. Toplantıların taşı olan iki sütunla uçun. Aralarındaki bu, zindanın girişidir.

İçinde ne var?

Taş bağırsakları - oldukça karmaşık bir zindan,Dört güçlü patronun evi olan Corbor, Kamneshkur, Ozruk ve Yüksek Rahip Azil. Ayrıca, her geçişte ve mağarada, Berserk, Earth-cutter, Vander, Sentry, Stone-boulder ve diğerleri gibi oldukça güçlü rakiplerle tanışabilirsiniz. Tüm bu üst düzey çeteler, konum patronları kadar fazla sorun çıkarabilir.

Patronları geçme taktikleri

Karşılaşacağınız ilk ciddi rakipTaş bağırsaklarda, Corbor, onunla savaş iki aşamadan oluşacaktır. Savaşın ilk safhasında, düşmanın kristal tükenmesinin altına düşmemeye çalışırken, patronun zarar görmesine neden olur. Dövüşün ikinci aşamasında, Carbor yere gömülüyor ve öldürülmesi gereken çok sayıda küçük eklenti olacak. Aynı zamanda, patronun yeraltı hareketlerini takip ederek, tozlu yoldan görülebilirler. Size yakınsa, büyük hasarlara veya karakterinizi bozar.taş bağırsak

Bir sonraki konum patronu, Kamneshkur, yetenekliÖnünde olacak olan herkese ateş yakmak. Savaşın ilk safhasında, düşmana önden saldırmaktan kaçının, yanlardan gelmek daha iyidir. Buna ek olarak, kuyruğunuzla darbelerden kaçının ve sigara içme alanından uzaklaşın, birkaç saniye sonra alev kolonunu geçmeye başlayacaktır. Belirli bir andan sonra, ejderha havaya yükselecek ve gruba taş atmaya başlayacak. İniş yerlerinin bir gölge ile işaretlenmesi, böylece savaş alanını gözlemlediğinizde hasarın önlenmesi.

Bir sonraki patron olan Ozruk ile savaştan önce, daha iyiaraziyi zayıf olan düşmanlardan temizlemek. Mücadelede bu karakter dört yetenek kullanır, bu yüzden zor bir dövüşe hazır olun. İdeal olarak, savaş şu şekilde görünür: tank patronu ele geçirir ve gruba sırtını açar. Ozruk diken dikmeye başladığı anda, tank sırtının arkasındaki düşmana dönüp eski yerine döner. Bütün bu zaman boyunca, hasar verici, hasar verir, patronun kalkanları astığı anı dayayarak durur.

Yüksek Rahibe Azil son düşmanTaş bağırsakları. Bu son patrona gitmek özellikle kahramanca modda kolay olmayacak. Kavganın ilk safhasında rahip, tahtından kaçar ve herkesin yoluna saldırır. Bu noktada, tank dışındaki herhangi bir oyuncu, kaçmak ve çetelerle meşgul olmak için daha iyi olacaktır. İkinci aşamada, eklentiler daha da görünecek, ayrıca rahip de onun kaidesine dönecek ve oradan grup kayalar atacak. Bu noktada, işaretlenmiş alanları zeminden bulaşmamasına dikkat edin. Genel olarak, taş bağırsak ("VoB") denilen bir yerin geçişi maksimum konsantrasyon gerektirir, ancak ödül uygun olacaktır.

Taş bağırsaklarına nasıl ulaşılır. Geçiş yeri ve taktiklerinin tanımı 2019

Taş bağırsaklarına nasıl ulaşılır. Geçiş yeri ve taktiklerinin tanımı 2019

Related news

 • Anne İşleri Mavi Boncuklu Bebek Yeleği Yapılışı Türkçe Videolu
 • İğne Oyası Farklı Teknikle Dut Modeli Yapılışı Türkçe Videolu
 • Salatalık Turşusu Çıtır Nasıl Yapılır
 • AĞLAYAN KEK

 • Taş bağırsaklarına nasıl ulaşılır. Geçiş yeri ve taktiklerinin tanımı 77

  Taş bağırsaklarına nasıl ulaşılır. Geçiş yeri ve taktiklerinin tanımı


  Taş bağırsaklarına nasıl ulaşılır. Geçiş yeri ve taktiklerinin tanımı 50

  Taş bağırsaklarına nasıl ulaşılır. Geçiş yeri ve taktiklerinin tanımı 34

  Taş bağırsaklarına nasıl ulaşılır. Geçiş yeri ve taktiklerinin tanımı 16

  Taş bağırsaklarına nasıl ulaşılır. Geçiş yeri ve taktiklerinin tanımı 46

  Taş bağırsaklarına nasıl ulaşılır. Geçiş yeri ve taktiklerinin tanımı 14

  Taş bağırsaklarına nasıl ulaşılır. Geçiş yeri ve taktiklerinin tanımı 29

  Taş bağırsaklarına nasıl ulaşılır. Geçiş yeri ve taktiklerinin tanımı 82