Tablet Ritmix RMD 1055 gözden geçirilmesiTablet Ritmix RMD 1055 gözden geçirilmesi

19.05.2019

Tablet Ritmix RMD 1055 gözden geçirilmesi 72

Tablet Ritmix RMD 1055 gözden geçirilmesi

2013 yılında Güney Koreli üretici piyasaya çıktıRitmix RMD 1055 uyarınca denilen zamanda yeni bir model, şirket genellikle geliştirici tekniğini kullanan insanların gözünde, her şeyden önce alıcı oldukça göze çarpan özellikleri, ekledi. Tablet, Android işletim sistemi sürümü 4.1 üzerinde çalışıyor. Ekran iyi kalitede, batarya güçlü, bütçe kategorisinde olduğu gibi, 3G ağları ile de çalışabiliyor. Tüm bunlara ek olarak, mükemmel bir işlemci kurulduğuna dikkat edilmelidir.

Paket İçeriği

Makalede tartışılan Tablet, satılıktırilginç bir kutuda. Üzerinde kitin içinde neler olduğunu bulabilirsiniz. Dahası, yüzeylerinde cihazın tüm temel özellikleri basılmaktadır.

Pakete ne dahildir? Tablete ek olarak, kullanıcı kutuya bir şarj cihazı, bir bilgisayara bağlantı için bir kablo, bir kullanım kılavuzu ve bir kapak bulacaktır. İkincisi siyah bir renge sahiptir, bir kitap şeklinde, deriden yapılmıştır. Bu model, önceki modellerin aksine, bir kadife çanta değil, özel bir kapak var dikkat edilmelidir. Bu cihazın tek dezavantajı, kamera için bir delik içermemesidir. Bu nedenle, bir şeyi fotoğraflamak için bir arzu varsa, ondan Ritmix RMD 1055 tabletini çıkarmanız gerekecektir.ritmix rmd 1055

Tasarımın açıklaması

Tablet siyah bir renk aldı ve hariciDüğme yok. Ön panelde görülebilen tek şey yazıt Ritmix'dir. Üstte ve sağ kameradan biraz sağa doğru kamera bulmak kolay. Köşenin hemen altında yer alır.

Genellikle kamera ile ilgili sorunlar olabilir. Ancak, kullanıcılar bunları kendi başlarına çözmelerini önermez. Ritmix RMD 1055 tabletin nasıl söküleceğini sormayın, bunu bir servis merkezine götürmek daha iyidir. Aksi takdirde, kendiniz için daha da büyük sorunlar yaratabilirsiniz.

Arka panelde solda koyu gri bir renk varSIM kart için bir yuva, harici bir sürücü için bir bağlantı, ayrıca şarj ve kulaklık. Son konnektör standarttır. Eğer yakından bakarsanız, ses kontrolünden sorumlu özel mekanik düğmelerin yanı sıra cihazı kapatıp açmak için güç düğmesini de görebilirsiniz. Hoparlör, arka panelin altında bulunur.tablet ritmix rmd 1055 için program

Teknik özellikler

Tablet 9.7 inçlik bir köşeye sahiptir. En boy oranı en rahat olanıdır, bu yüzden bu cihazı kullanmak oldukça uygun olacaktır. Ekran bir IPS matrisi aldı ve inç başına düşen piksel sayısı 142 ppi'dir. Tüketicilere göre, bu tür özellikler temel eylemleri gerçekleştirmek için yeterlidir: film izlemek, fotoğraf çekmek, çalışmak vb. Bununla birlikte, tek tonlu resimlerde piksellerin görünür hale geldiğine dikkat edilmelidir.

Tabletin oldukça iyi bir performansı var. İki çekirdek üzerinde çalışır ve işlemci frekansı 1,6 GHz'dir. RAM 1 GB boyutundaydı. Bu nedenle, tablet üzerinde gerçekleştirmek için ciddi görevler işe yaramayacaktır, ancak film izlemek, metin yazmak veya düşük güçte oyun oynamak oldukça kolay ve rahat olacaktır. Süspansiyon sadece tablet aşırı ısınmaya başlarsa fark edilebilir. Yani, örneğin, bir filmi seyredemez ve cihazı aynı anda şarj edemezsiniz. Ancak, işlemcinin iş yükünü kontrol etmeyi mümkün kılan Ritmix RMD 1055 tablet için özel bir program var.

7800 mAh pil kapasitesi çok etkileyicidir,bu nedenle, olumlu bir özellik olarak görülebilen bu nüanstır. Dahili hafıza 8 GB'dir. Bu alan yeterli değilse, dahili depolama bir flash kartla desteklenebilir. Gadget, yalnızca 32 GB'ye kadar harici sürücülerle çalışır.ritmix rmd 1055 tablet

İletişim ve multimedya

Ritmix RMD 1055 tablet bir Wi-Fi ile donatılmıştır ve3G. İkincisi oldukça iyi ve istikrarlı çalışıyor, hiçbir aksaklık yok. Bazı tüketiciler, Wi-Fi'nin bazen çalışmayı durdurabileceğini ve sinyal kaynağından uzaklaşmamak için daha iyi olduğunu belirtiyor.

Ne yazık ki, birçok kullanıcı şikayet ediyordahili hoparlörden ses kalitesi. Bununla birlikte, eğer bu nüansı hesaba katmazsanız, o zaman genel olarak bunun (hatta bununla) açık ve net olduğunu söyleyebilirsiniz. Bununla birlikte, müzik dinlemekten zevk almak için, maksimum ses seviyesini koymak ve ağır rock şarkılarını dinlememek daha iyidir. Kulaklığındaki ses iyidir ve hiçbir iddiada bulunulmaz. Tablet Ritmix RMD 1055 iki kamera aldı: ön ve ana. İlk 3 Mp ve ikinci sadece 2 Mp bir çözünürlüğe sahiptir. Buna göre, bu cihazın yüksek kaliteli fotoğraflar çekmenize izin verdiğini söyleyemeyiz. Ancak, acil durumlarda, yerleşik matris her zaman kurtarmaya gelecektir. Ayrıca, arka kamera ve ön Skype'ta konuşmak için güvenle kullanılabilir.Plaka Ritmix RMD 1055 sökmeye nasıl

Sonuç

Genel olarak, bu tablet söylemek gereksiz olacaktırRitmix RMD 1055 iyidir, maliyetini tam olarak haklı çıkarır. Görünüşte, cihaz güzel ve oldukça güzel. Tabletin ücretsiz kullanımı için gerekli tüm seçenekler burada olduğu için işlevsellik iyi seviyede. 9 bin ruble maliyeti. Android üzerinde çalışan ve tüm 3G ağlarını destekleyen iyi bir üretken cihaz elde etmenizi sağlayacaktır. Cihazın ciddi bir dezavantajı olduğu söylenemez çünkü maliyeti oldukça iyi ve hatta daha az ya da çok kalitatif. Bu nedenle bu gadget iyi bir şekilde talep ediliyor ve alıcılar temelde yalnızca olumlu yorumlar bırakıyor.

Tablet Ritmix RMD 1055 gözden geçirilmesiTablet Ritmix RMD 1055 gözden geçirilmesi

Related news

 • Kakaolu Bitter Çikolatalı Muffin
 • Sahte porno tehlikesi: Gerçek görüntülere başkalarının yüzlerini ekliyorlar
 • Yüzdeki Su Çiçeği İzleri Nasıl Geçer
 • Kara Para Aşk 53. Bölüm 720p izle
 • Zeytinyağı Kabak Dolması Tarifi Videosu

 • Tablet Ritmix RMD 1055 gözden geçirilmesi 53

  Tablet Ritmix RMD 1055 gözden geçirilmesi


  Tablet Ritmix RMD 1055 gözden geçirilmesi 13

  Tablet Ritmix RMD 1055 gözden geçirilmesi 34

  Tablet Ritmix RMD 1055 gözden geçirilmesi 46

  Tablet Ritmix RMD 1055 gözden geçirilmesi 74

  Tablet Ritmix RMD 1055 gözden geçirilmesi 70

  Tablet Ritmix RMD 1055 gözden geçirilmesi 12

  Tablet Ritmix RMD 1055 gözden geçirilmesi 84

  Tablet Ritmix RMD 1055 gözden geçirilmesi 10

  Tablet Ritmix RMD 1055 gözden geçirilmesi 90

  Tablet Ritmix RMD 1055 gözden geçirilmesi 3

  Tablet Ritmix RMD 1055 gözden geçirilmesi 44

  Tablet Ritmix RMD 1055 gözden geçirilmesi 47

  Tablet Ritmix RMD 1055 gözden geçirilmesi 78

  Tablet Ritmix RMD 1055 gözden geçirilmesi 38