Tahtakurulardan Medilis-cyper: kullanım talimatları 40 11.02.2019, 05:05

Tahtakurulardan "Medilis-cyper": kullanım talimatları

Evdeki, apartmandaki veya arka bahçedeki varlığıTahtakuruların sitesi sadece bir tatsız değil, aynı zamanda bir kişinin sağlığı için tehlikeli bir mahalle değildir. Halk ya da eski teknolojiler ve bu böceklerle mücadele yöntemleri her zaman istenen sonucu vermez. "Medilis-ziper" anlamına gelir anlamına gelir hızla sadece bedbugs kurtulmak yardımcı olacaktır, aynı zamanda diğer eklem bacaklılar, arasında sık sık "misafirleri" konut ve sanayi tesislerinde hamamböceği, eşekarısı ve pire.

medilis tsiper

Birkaç yıl önce bedbugs istilasıseçkin odasında yaşayan insanlar için tatsız bir olay ve bir felaket oldu, bugün bu kabus, ülkemiz bilim adamlarının buluşu kullanılarak kolayca ve hızla ortadan kaldırılabilir. Tahtakuruları "Medilis-Cyper" için bir kez ve her şey için evine yollarını kapatır ve konfor ve mükemmel bir ruh hali ile doldurur.

Böcek ilacı nedir

Hatalarla mücadele etmek için bir ilaç"Medilis-Cyper", hafif sarı renkli, görünmez, şeffaf bir sıvıdır. Bileşim: Temel etkili madde - tsimpermetrin, toplam en fazla% 50, daha - emülsiyon yapıcılar ve parfümleri içerir. Koku hala çok tuhaf, nahoş. Önemli! madde üreticileri ona kadar özel dikkat doğrudan temas küçük çocukların ve evcil hayvanların korunmasına dikkat edilmelidir tehlike ılımlı derecede koymak toksiktir. Bırakma şekli - şişe veya teneke. Hacimler: 50 ml'den 2-3 litreye kadar.

Tahtakuruların uyuşturucu kullanım alanları

medi-fermuar uygulaması

Böcekler için bir çare, özellikle de böcekler,"Medilis-Cyper" geniş bir uygulama alanına sahiptir. Görünmez göz zararlılarına karşı mücadelede çeşitli yerlerde etkilidir. Uygulamanın çok sayıda kullanıcı tarafından test edildiği Medilis-Cyper'ın hem kapalı alanlarda hem de açık havada ana göreviyle aynı derecede iyi bir şekilde başa çıkması ilginç ve kullanışlı. İşte bu yüzden bahçıvanlar ve kırsal alanlarda veya ormanların yakınında yaşayan insanlar arasında çok popüler. Maddenin tahtakuruları üzerinde bir sinir etkisi vardır, önce onları hareketsiz kılar, sonra bir böceğin ölümüne yol açar.

"Medilis-Cyper" ın,kullanımı dahildir insanlar ve hayvanlar üzerinde yaşıyor, o sıcak, çok az etkisidir. kesinlikle tavsiye ve uyarılarına uymak böyle baş ağrısı, mide bulantısı ve baş dönmesi ve gibi yan etkiler tamamen önlenebilir.

Tesisler nasıl doğru şekilde işlenir?

Evi sterilize etmeye başlama, mobilya,Teknik bina veya bahçe, "Medilis-zyper" talimatlarında belirtilen kurallara sıkı sıkıya uymak zorundadır. Tedavinin yoğunluğu ve ajanın miktarı, böceklerin sayısına bağlıdır. Bu durumda, eğer hataların tezahürleri sonra böcek öldürücü faaliyetler esnasında sadece oda köşelerinde veya döşemeli mobilya çerçevesinde tedavi edilebilir, ancak belirli parça veya tek lokma hissedilir - tahtakuruları ikamet ettiği favori yeri. Böceklerin konsantrasyonu o kadar yüksektir ki, böceklerin varlığını gizleyemezse, kapsamlı bir dezenfeksiyon gereklidir. Bu durumda duvarlar, mobilyalar ve eşyalar ve nişler olarak binaların bu unsurları da püskürtülür.

vasat operatörü

Üreticinin talimatlarına göre,Tahtakuruların “Medilis-ziper”, aynı binadaki tüm binalarda hemen kullanılmalıdır. Dairede tüm oda, mutfak ve balkonları istisnasız olarak işleyebilmek için özel bir evde kiler ve alt katlar da dahil olmak üzere yardımcıları unutmayınız.

Ilacın etki zamanı

Hatalarla mücadele etmek için modern bir yol - bir ilaç"Medilis-zyper", maksimum verim için zaman detaylarının uygulanmasına yönelik talimat, bu işlemin hızlı bir şekilde yapılmasında diğer araçlardan farklıdır. En az 6 ay boyunca tekrarlanan spreyleme gerekli olmayacaktır.

Püskürtme yapıldıktan sonra,Islak temizlemenin yapılması önerilir, ancak sadece 8 saat sonra, Medilis-Cyper araçlarının tahtakuruların kolonisine tamamen nüfuz etmesi gerekir. Özellikler: bileşimin uygulandığı tüm yüzeyler, sabun ilave edilerek özel olarak hazırlanmış bir soda çözeltisi ile iyice durulanır veya silinmelidir.

İşleme için odanın hazırlanması özellikleri

Kullanım "Medilis-Cyper" özel olarak hazırlanmış odalarda en etkilidir. İşlenmeden önce gerekli:

- gerekirse bir temizlik yapmak için kirlilikten kurtulun;

- Mobilyaları köşelerden uzaklaştırın;

- yiyecek ve evcil hayvan yiyeceklerini koruyun.

Kendine özgü kokusu en az bir gün için odaya kalır, ancak yatak odası penceresini açmak için en iyisidir böylece baş ağrısı yaşamaya etmemek için bu, 3 güne kadar sürebilir.

kullanım için mediсidizer talimatları

Bu üreticileri değil unutulmamalıdırBu ilacı konsantre şeklinde bırakın. Buna göre, amaçlanan amaç için kullanılmadan önce, sulu bir çözelti hazırlamak gereklidir. Talimatlara göre, orada belirtilen oranlarda yapılır, minimum karıştırma süresi 5-7 dakikadır. Böcek ilacı miktarı, odanın tahtakuruları ile enfekte olma derecesine bağlıdır.

Hatalara karşı önleyici tedbirler

böceklerden medilysper

Ilaç "Medilis-Cyper", hangi talimatTahtakuruların görünümünü önlemek için kullanılabileceğini söyler, giysi işlemek için izin verir. Bunun için sulama yöntemi tercih edilir. Prosedürün özellikleri: böyle bir olayın, bir havalandırma sistemi bulunan konut dışı tipte yapılması arzu edilir. Ürüne eşit aralıklarla 20-50 cm, giysiler her biri ayrı ayrı püskürtülür. Bundan sonra, hoş olmayan kokuyu gidermek için, en azından 2-2.5 saat boyunca, tercihen caddede, iyi kurutulmuş olmalıdır.

Olumlu kullanım anları

Bir ilacı seçerken, birçok insan buna dikkat eder,Ek olarak, ana hedefi yanında - bedbugs kurtulmak ne artıları elde edilebilir. "Medilis-zyper" anlamına gelir, hangi hakkında daha olumlu yorumlar, sağlayacaktır:

- uzun süreli etki - 3 aya kadar hataların görünmeyeceğini garanti eder;

- Harcama ekonomisi - 55 m'de sıradan bir daire için2sadece 1 şişe yeterlidir;

- Ardından döşemelik döşemelik de dahil olmak üzere kaplama bozulmaz.

merilis siber geribildirim

Hazırlanan çözümün hatırlanması gerekir.8 saat çalışır, yani, tam dezenfeksiyona kadar çok zaman harcanır. Genellikle, tahtakuruları ilaca alıştığından tedavi önerilmez. Kuşkusuz, 2'si bir arada ilaç almak isteyenler için bu ilaç gerçek bir keşif olacaktır. Satın al ayrıca çok kolaydır. Bugün, bu tür ürünler eczanelerde ve özel bahçe merkezlerinde veya donanım mağazalarında satılmaktadır. Edinme ile ilgili sorunlar olmamalıdır. Ürün fiyatları ile ilgili olarak - bu konsantrenin hacmine bağlıdır. Ortalama olarak, böcekle savaşmak isteyen bir kişinin 1 bin ruble olması gerekir.

İlaç hakkındaki görüşler

Tahtakuruları "Medilis-Cyper" ile mücadelede Asistan,kullanımı anlaşılabilir ve basit olan talimatlar, çok sayıda olumlu eleştiri kazanmıştır. Birçok açıdan coşkulu görüşler, araçların etkinliği ve uzun süreleri ile ilgilidir. Bugün, bedbugs gelen "Medilis-ziper" (bu konuda olumlu eleştiriler çoğunlukla) bu hoş olmayan komşuları ile mücadelenin ana kaynağıdır.

bedbugs dan medilis cyper yorumlar

Böylece, bu ilaç gerçek olduÖzel mülkiyete mi yoksa apartman dairesine mi bağlı olsalar da, tüm insanlar için bir yardım-kurtarma. Binaların zamanında püskürtülmesi asla bir evi böcek ve benzeri yaratıklarla bölmez.Related news

 • Şişmanlanmayı ne tetikler
 • Zamanımızın kahramanı: Fatalist. özet
 • Üçgen Popcorn Bebek Battaniye Yapımı Türkçe Videolu

 • Tahtakurulardan Medilis-cyper: kullanım talimatları 53

  Tahtakurulardan Medilis-cyper: kullanım talimatları


  Tahtakurulardan Medilis-cyper: kullanım talimatları 9

  Tahtakurulardan Medilis-cyper: kullanım talimatları 4

  Tahtakurulardan Medilis-cyper: kullanım talimatları 5

  Tahtakurulardan Medilis-cyper: kullanım talimatları 68

  Tahtakurulardan Medilis-cyper: kullanım talimatları 68

  Tahtakurulardan Medilis-cyper: kullanım talimatları 77