Tatil Fırsatı Haberleri 2019

Tatil Fırsatı Haberleri 2019

Tatil Fırsatı Haberleri 64 07.02.2019, 10:04

Tatil Fırsatı Haberleri

Yazarlar
HÜRRİYET.COM.TR
Yeniler
SEYAHAT
Lezizz
Spor Haberleri
Seyahat
Hürriyet Tv
Bigpara
Mahmure
Daily News
Magazin
Hürriyet Aile
Hürriyet Oto
Hürriyet Kitapsanat
Hürriyet Kampüs
İncili Gastronomi Rehberi
PORTALLER
HÜRRİYET KURUMSAL

Yıl 1948. Günlerden 1 Mayıs... Rotatifler, Türk basın tarihine damgasını vuracak Hürriyet için dönüyor ve Türkiyeyeni bir gazeteye uyanıyor.

1 Mayıs 1948’de okuyucusuyla buluşan Hürriyet, ilk günden bu yana "Tarafsız ve kaynağından doğru haber" ilkesinden ödün vermeksizin yayın yaşamını sürdürmekte, sektörünün öncü ve örnek gazetesi konumunu daha da öteye götürerek küresel bir medya markası olma iddiasıyla geleceğe uzanmaktadır.

O günden bugüne, ilk günkü heyecanı yitirmeden, "her sabah yeni bir gün başlar ve rotatifler döner" anlayışıyla kurumsallaşan Hürriyet, bugün Türkiye’nin en çok okunan gazetelerinden biri ve çok sesli bir toplumun aynasıdır. Birkitle gazetesi olarak, Türkiye’nin en ücra köşesindeki kahvehanelerden, ev kadınlarının mutfağına dek geniş bir okur kitlesiyle buluşmakta, basılı gazetesiyle her gün 1,4 milyon ki​şiye ulaşmaktadır. Küreselleşen dünya, değişen gazetecilik anlayışı çerçevesinde her platformda okurları ve paydaşlarıyla iletişim halinde olmayı ilke edinenHürriyet basılı gazetenin yanı sıra web-cep- tablet’den de günde milyonlarca kişiye erişmekte, ​​​68.yılında günlükortalama 3.​3 milyon ziyaretçiye ulaşmaktadır.

YENİBİRİŞ

Çok uluslu büyük şirketlerden, kobilere, startup’lardan ik danışmanlarına 155 Bini aşkın firma Yenibiriş’i tercihediyor. Yenibiriş ile kolayca ilan verebilir, aradığınız adaya hızla ulaşabilirsiniz..

YAKALA.CO

yakala.co, yaşadığın şehri keşfetmen, gitmek istediğin yere gitmen, almak istediğin şeyi alman için bütçeni ikiyekatlar. Çünkü yakala.co’da yer alan fırsatlar, genel fiyatının yarısı seviyesindedir. Hatta birçok zaman %50’ninde üzerinde bir indirimle karşılaşırsın.

Süper lüks yerler, kültürel, sportif, eğlenceli ve öğretici etkinlikler, her gün yenilenen yakala.cofırsatlarında seni bekliyor olacak.

İster Boğazın yanı başında yemek, eğlence veya lüks yatla gezi veya masaj keyfi ister Ege’de Akdeniz’de veyayurt dışında tatil ister son teknoloji bir ürün! yakala.co’da bunların hepsine çok sürpriz fiyatlarla sahipolabilirsin…

yakala.co’da mutlaka kendine göre bir fırsat bulursun. Bir Hürriyet iştiraki olan yakala.co’nun daima seninmutluluğunu sağlamak için çalıştığını sakın unutma!
Tatil Fırsatı Haberleri 2019

Tatil Fırsatı Haberleri 2019

Related news

 • Artan harçlar sonrası yurtdışından telefon alınır mı
 • İşaretler ne diyor. Kulak yanar - ne için
 • KURDELE ŞEKLİNDE HAMAM LİF MODELİ
 • Ombre Saç Rengi Nasıl Yakalanır
 • Kış Geldi Çattı, Peki, Kışın Cilt Bakımı
 • Türk Sinemasının Efsane Aktörü Tarık Akanı Kaybettik

 • Tatil Fırsatı Haberleri 7

  Tatil Fırsatı Haberleri


  Tatil Fırsatı Haberleri 51

  Tatil Fırsatı Haberleri 83

  Tatil Fırsatı Haberleri 70

  Tatil Fırsatı Haberleri 40

  Tatil Fırsatı Haberleri 46

  Tatil Fırsatı Haberleri 15

  Tatil Fırsatı Haberleri 84

  Tatil Fırsatı Haberleri 19

  Tatil Fırsatı Haberleri 26

  Tatil Fırsatı Haberleri 12

  Tatil Fırsatı Haberleri 93

  Tatil Fırsatı Haberleri 62

  Tatil Fırsatı Haberleri 23