Tatlı rulo 2019

Tatlı rulo 2019 Tatlı rulo

Tatlı rulo

Sushi barları, Rusya'yı son zamanlarda tam anlamıyla doldurdudefa. Suşi veya rulo yapmak çok zor gibi görünüyor, ama aslında değil. Her şey sınır için basit. Bu yüzden tatlı rulo hazırlamak istiyorum, sadece yetişkinleri değil, aynı zamanda çocukları da tadacaklar.

Tatlı rulo yapmak için ihtiyacımız var.pirinç 120 gram (Ben normal yuvarlak kullanır, ancak mağazalarda Eğer rulo için özel bir pirinç satın alabilirsiniz), (bulacaksınız büyük peynir "Camembert" veya "Dor Mavi",) beyaz peynir 100 gram, herhangi meyveleri (bu bir çilek, çilek olabilir , ahududu, böğürtlen, kızılcık, yaban mersini, genel, her şey kalbin arzularını) 'de, nori yaprak - 3 adet ve tatlı şurup sos. Şurup sıvı sıkışma çekirdeksiz olarak kullanılabilir.

Tatlı rulolar, aynı şemaya göre hazırlanırSıradan. İlk önce pirinci tatlı suda kaynatmanız gerekiyor. Su pirinçten iki kat daha fazla olmalıdır. Ve kaynatmadan önce, ılık suya yarım saat kadar şişeyin. Pirinçü 10 dakikadan fazla pişirmeyin, suyu boşaltın ve pirinci soğutun. Doldurmayı hazırla. Peynir kesilmiş şeritler, çilekler büyükse ikiye veya dört parçaya kesilebilir. Sonra, bir bambu peçete üzerine nori tabakayı döşeyin (eğer böyle bir peçeteniz yoksa, sıradan bir plastik torba kullanabilirsiniz). Levhanın üstünde, tatlı pirinci eşit olarak dağıtın. Daha sonra cennete daha yakın bir yerde, çileği bir satırda, çileğin yanına koyarız. Her şeyi rulolarla sarıyoruz ve onları rulo haline getiriyoruz. Kalınlık daha fazla rulo almak istiyorsanız, tiner kesiminde kendinizi ayarlayın. Tatlı rulolar bir tabağa yayılır, tatlı sos dökülür ve yaprakları çilekle süslenir. Dolguların sayısı ikiye katlanabilir, bu kalın rulolar "futomaks" olarak adlandırılır.

Orijinal tatlı herhangi bir dondurma, tercihen vanilya ile birlikte tatlı futomaki olacak. Böyle tatlı bir tabak, en tuhaf bile olsa, herhangi bir tatlı diş gibi tadacaktır.

Evde yemek ruloları ve aşağıdaki tarifi yapabilirsiniz. Biz, renkli marmelat (olursa olsun şişman veya yağsız olarak, tüm) pirinç, vanilya 100 gram süte 1 litre, küçük bir şeker, pirinç kağıdı, iki büyük muz, peynir paketi gerekir.

Önceden ıslatılmış pirinç sütte pişirilir,tadı ve vanilyaya şeker ekleyin. Pirinç kağıdı su ile biraz nemlendirilmiş ve üstüne soğutulmuş pirinci koy. Sonra pilav üzerine bir muz koyarız, kesmek için gerekli değildir. Her şeyi rulolarla sardık ve ikiye böldük. Daha sonra, her yarısı yine yarıya, 4 şerit açılı olsun. Polietilen kağıt üzerinde, iki şerit muz aşağı koyun. Boşlukları marmelatın üstündeki süzme peynirle doldurun. Ardından, kalan iki şeridi kapatın ve tekrar plastik bir torba ile sarın. Sonuçta ortaya çıkan rulo parçalara ayrılmış - orijinal çizim olmalıdır.

Bir muz yerine, aynı zamanda orijinal bir çizgili desen üreten renkli hindistancevizi talaşı gibi diğer ürünleri kullanabilirsiniz.

Umarım şimdi suşi pişirebileceğine, evinizde yuvarlanacağına ve hayal gücünün bir mutfak şaheseri yaratmaya yardım edeceğine inanırsın.

Bu arada, çoğu sadecepirinç, ama tatlı kek veya krep. Bu durumda, dolum çok farklı olabilir: çikolata, çilek, meyve, peynir, süzme peynir ve daha fazlası. Ve, mükemmel bir çözüm pirinç kağıdı, acil durumlarda kendinizi veya tatlı omlet pişmiş tatlı krep olurdu (hala tatlı tadı kesintiye uğratır ve oldukça tatlı ile eşleşti değil, koku ve deniz yosunu tat) nori sayfaları kullanmak zorunda. Yani pişirme seçenekleri ağırlığı, sadece malzemeyi belirlemek için, onun hayal gücünün bir kaç koymak ve sıradışı tatlı hazırdır. Önemli olan, yeni fikirler ve tarifleri korkmayın. Afiyet olsun!

Tatlı rulo 2019

Tatlı rulo 2019

Related news

 • Anaokulu Seçimi Okula Başlarken
 • Köri Soslu Makarna Tarifi
 • Hamileler bebeği taşıyan tüm süreç boyunca hangi testleri yapar
 • Antre ve hol dekorasyonunun püf noktaları
 • Ev Tarhanası Tarifi Videosu

 • Tatlı rulo

  Tatlı rulo


  Tatlı rulo

  Tatlı rulo

  Tatlı rulo

  Tatlı rulo

  Tatlı rulo

  Tatlı rulo

  Tatlı rulo

  Tatlı rulo

  Tatlı rulo

  Tatlı rulo

  Tatlı rulo