Tebrikler çocuğun doğum gününde: doğum günü çocuğu ve misafirlerini şaşırtmak için nasılTebrikler çocuğun doğum gününde: doğum günü çocuğu ve misafirlerini şaşırtmak için nasıl

23.05.2019

Tebrikler çocuğun doğum gününde: doğum günü çocuğu ve misafirlerini şaşırtmak için nasıl 72

Tebrikler çocuğun doğum gününde: doğum günü çocuğu ve misafirlerini şaşırtmak için nasıl

Çocukluğunuzda akşamları nasıl uyumazsınız hatırlıyor musunuz?doğum gününden önce mi? Kafamda mucizelerin ve hediyelerin, büyünün ve gururun beklentisiyle büyüdüğünü umarak sevinç dolu düşüncelerle heyecanlandım. Düşünün, aynı şey şimdi ve sevgili bebeğiniz oluyor. Öyleyse, parlak ve olağandışı bir çocuğun doğumuyla tebrik edelim, çocukluk anılarının göğsünü bir gün daha parlak bir gün haline getirin.

Mucizeler sabah başlar

Sabaha kadar kreş odası,Doğum günü tutan kişi gözlerini açtı ve hemen tatile daldı. Sürpriz oldukça basit olacak: odayı renkli balon halılarıyla doldurun. Ve parlak jel topları tavan altında asılı, tabii ki zevkle tamamlamak için yol açacaktır.

Orta odadaki ayrı bir duvar olabilir.Genellikle büyük bir duvar gazetesi dönüşür: Büyük bir parlak bir rakam koyun merkezinde, doğumundan beri, fotoğraflar doğum günü çeşitli takmak - isteminde olarak dekore, bir kelime - o etrafında kartları ve doğum günü tebrik çocuk, flamalar, çelenk asmak döndü kaç yıl hayal gücün O zaman çocuğunuz gerçek bir tatil kahramanı gibi hissedecektir! Konuklar, hatta en ufak olanları, olağan dışı kompozisyonları duvarlarda mutlulukla memnuniyetle düşünün.

Hediyeleri gizle

Çocuğa zevk bulmaktan vazgeçmeyeceğizcoveted kutuları, çünkü çok ilginç - bulmaca çözmek ve sürprizler tuşları ile bulabilirsiniz. Bebeğiniz henüz okuyamıyorsa, uzak atalarımızın örneğini kullanın: mesajları çizim şeklinde çizin. Örneğin, bir notada bir masa çekmecesi çizebilir, diğerinde - bir mikrodalga fırın, üçüncü - bir kabin. Figürler net olmalıdır ve hediyelerin saklandığı yerlere çocuğun erişebileceği yerler olmalıdır.

Başka bir seçenek: Önceden fotoğraf gizli hediyeler, baskı fotoğrafları, çocuğun doğum isteklerine arkasına yazmak ve ardından bulmaca böyle bir şey yapmak yerde - birkaç büyük parçalar halinde resmi kesmiş. Çocuğunuza bu bulmaca ile bir zarf verin - heyecan verici bir oyun geliştireceksiniz.

Festival kostümlü giyinme

Evet, bu sadece kızlar için değil, aynı zamandaçocuklar. Ve "şenlikli" kavramı her zaman beyaz gömlek ve kravatlar anlamına gelmez. Tüm çocuklar karnaval kostümleri giyinmek için seviyorum. Sabahları karnaval düzenlememizi kim engelliyor? Çocuğun doğum günü için tebrikler kolayca neşeli bir kılık içerebilir. Her şeyden çok peri ve prenses gibi elbiseler ve süper kahramanların takımları mükemmel bir şekilde erkeklere uygun olacak. Ana şey sihirli sopa ve fanlar, kılıç ve maskeler şeklinde ilginç aksesuarlara sahip olmaktır.

Misafir kabul ediyoruz

Konuklar hemen sonra geldiğinde çok uygungün uykusu. Bebeğiniz dinlenecek ve daha fazla eğlenmeye hazır olacak ve sadece bir çocuk masası için neşeli ve renkli ikramlar hazırlayacak zamanınız olacak. Tariflerde ayrıntılı olarak durmayacağız - bu sadece bir değil, ayrı bir makalenin konusu.

Yani, misafirler gidiyor, tebrik ediyoruzÇocuğun doğum günü ve doğum günü hediyesi çok hediye alır. Şimdi yarışmalar ve eğlence zamanı. Doğum günü yapan kişinin yaşına bağlı olarak çok farklı olabilirler. Ama çocukların gerçekten yetişkinlerin ilgisini takdir ettiğine inanırsanız, özlemlerinizi veya unutulmuş sözcüklerinizi titizlikle değerlendirmezler. Doğaçlamadan korkmayın, çünkü en önemli şey neşeli kahkaha ve neşeli bir ruh hali.

Çocukları onlara vererek bir peri masalı olarak davet edebilirsiniz.çeşitli masal karakterlerin kostüm unsurları, ya da sadece birkaç yarışmalar düzenleyebilir ve katılım için ödüller verebilir. Doğum gününüzü hoş sürprizlerle bırakmak çok güzel.

Çocuğun doğum günü için tebrikler olabilirKomik şiirler, peri masallarının parçaları şeklinde sahnelemek ilginçtir. Sadece doğum günü olan ve sonuna kadar dinlemenin mümkün olmadığı standart istekler üzerinde durmayın.

Gördüğünüz gibi, bir çocuğun doğumu için tebrik etmek alışılmadık, pahalı bir tatil düzenlemek için gerekli değildir, sadece ebeveyn sevginiz ve hayal gücünüz yeterlidir.

Tebrikler çocuğun doğum gününde: doğum günü çocuğu ve misafirlerini şaşırtmak için nasılTebrikler çocuğun doğum gününde: doğum günü çocuğu ve misafirlerini şaşırtmak için nasıl

Related news

 • Bakan Soylu: ByLock Sulandırılıyor
 • Sosyete Mantısı Videosu
 • Patnos Haberleri: Patnosta elektrik protestosu sırasında 1 kişi kalp krizinden öldü
 • İrmikli Şerbetli Tatlı Tarifi Videosu
 • Prolaktin analizi: hangi döngünün hangi gününde alınacağını, normun göstergelerini

 • Tebrikler çocuğun doğum gününde: doğum günü çocuğu ve misafirlerini şaşırtmak için nasıl 11

  Tebrikler çocuğun doğum gününde: doğum günü çocuğu ve misafirlerini şaşırtmak için nasıl


  Tebrikler çocuğun doğum gününde: doğum günü çocuğu ve misafirlerini şaşırtmak için nasıl 20

  Tebrikler çocuğun doğum gününde: doğum günü çocuğu ve misafirlerini şaşırtmak için nasıl 70

  Tebrikler çocuğun doğum gününde: doğum günü çocuğu ve misafirlerini şaşırtmak için nasıl 69

  Tebrikler çocuğun doğum gününde: doğum günü çocuğu ve misafirlerini şaşırtmak için nasıl 43

  Tebrikler çocuğun doğum gününde: doğum günü çocuğu ve misafirlerini şaşırtmak için nasıl 50

  Tebrikler çocuğun doğum gününde: doğum günü çocuğu ve misafirlerini şaşırtmak için nasıl 21

  Tebrikler çocuğun doğum gününde: doğum günü çocuğu ve misafirlerini şaşırtmak için nasıl 80

  Tebrikler çocuğun doğum gününde: doğum günü çocuğu ve misafirlerini şaşırtmak için nasıl 49

  Tebrikler çocuğun doğum gününde: doğum günü çocuğu ve misafirlerini şaşırtmak için nasıl 19

  Tebrikler çocuğun doğum gününde: doğum günü çocuğu ve misafirlerini şaşırtmak için nasıl 70

  Tebrikler çocuğun doğum gününde: doğum günü çocuğu ve misafirlerini şaşırtmak için nasıl 11

  Tebrikler çocuğun doğum gününde: doğum günü çocuğu ve misafirlerini şaşırtmak için nasıl 78

  Tebrikler çocuğun doğum gününde: doğum günü çocuğu ve misafirlerini şaşırtmak için nasıl 30

  Tebrikler çocuğun doğum gününde: doğum günü çocuğu ve misafirlerini şaşırtmak için nasıl 45